برگزیده های پرشین تولز

جام ملت های آسیا | قطر 2011

عملکرد ایران در جام ملت های آسیا را چگونه پیش بینی می کنید؟

• Total voters
    89
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
البته اضافه می کنم مشکل ایران فقط به بود یا نبود یک بازیکن بر نمی گشت ولی میشد حداقل بازی بهتری رو ارائه بدیم.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
یعنی اگه به جای پژمان نوری، محمد نوری یا مبعلی یا حدادی فر بازی می کرد بازی باز ی رو ارائه داده بودیم و 4-5 تا می خوردیم؟
البته اضافه می کنم مشکل ایران فقط به بود یا نبود یک بازیکن بر نمی گشت ولی میشد حداقل بازی بهتری رو ارائه بدیم.
الان تیم های کره ای فوتبال خیلی بهتری نسبت به ما بازی می کنن. از نظر سرعت، تاکتیک و کارهای ترکیبی، موقعیت های گل و .... کاملا مشخصه که رو این فوتبال خیلی بیشتر از فوتبال ما کار شده. فعلا اگه بخوایم جلوی کره ای ها نتیجه بگیریم چاره اش همین بازی بسته و تدافعیه. وگرنه میشه فوتبال تهاجمی و تماشاگرپسند هم بازی کرد، ولی احتمال زیاد با اختلاف 2-3 گل میبازیم. مثال میزنم بازی ذوب و سئونگ نام را. اگه یادتون باشه تا قبل از این که ذوب گل بخوره بازی کنترلی و بسته را تو دستور کارش قرار داده بود. ولی گلی که اون استرالیاییه زد ذوب را مجبور کرد هجومی بشه و خب نتیجه هم که معلوم شد؛ 3-1. دیگه شانسی هم براش نموند که بخواد بازی را به وقت اضافه یا پنالتی بکشه. به نظر من تو این بازی هم اگه می خواستیم شجاع باشیم تو همون 90 دقیقه حالا نه با 5 تا گل ولی با بیشتر از یه گل اختلاف می باختیم.

alireza_edison

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,136
کفاشیان: می خواهم سال آینده از فدراسیون بروم/ به هیچ عنوان قول قهرمانی ندادم/ شما واقعا انتظار داشتید ما کره را ببریم؟!

علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال که به تازگی از سفر قطر بازگشته در مورد بازی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی و دلایل حذف ما مصاحبه مفصلی را انجام داده که گزیده ای از صحبت های کفاشیان را در زیر می خوانید:
کفاشیان در مورد دلیل باخت ایران مقابل کره جنوبی گفت:« شما فکر می کنید که ما باید کره را می بردیم و همچین انتظاری از تیم ملی داشتید؟ با سرمایه گذاری و سطح بازی کره ای ها فکر می کنم انتظار برد از تیم ملی ایران غیرمنطقی بود. من جواب این سوال را می گذارم برعهده خودتان که نتیجه این بازی باید چی می شد.»
وی در مورد این که مقصر حذف تیم ملی ایران چه کسی است ادامه داد:« شخص خاصی مقصر نیست. مشکل اساسی ما این است که سرمایه گذاری در ورزش انجام نمی دهیم و باخت ها بر سر من و امثال من شکسته می شود.» کفاشیان در پاسخ به این سوال که در این شرایط چرا قول قهرمانی دادید می گوید:« من هیچ وقت همچین قولی به کسی ندادم و هر کس که قول داده ، اشتباه بزرگی انجام داده است. قول قهرمانی دادن در این شرایط و در چنین تورنمنتی کار بسیار بزرگی بود و من این کار را انجام ندادم.»
رییس فدراسیون فوتبال در صحبت هایش از افشین قطبی هم دفاع می کند:« او تمام تلاش خودش را انجام داد و نتیجه هم گرفت. او را نمی شود مقصر تمام اتفاقات افتاده قلمداد کرد. او از همه امکانات ما استفاده کرد اما نتوانست نتیجه مد نظر را بگیرد و همان طور که گفتم مشکلات به مسائل زیربنایی بازمی گردد.»
کفاشیان در پایان می گوید:« تصمیم دارم سال آینده برای حضور در ریاست فدراسیون فوتبال کاندید نشوم و امسال به فعالیتم دراین فدراسیون پایان دهم.»

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
کفاشیان: می خواهم سال آینده از فدراسیون بروم/ به هیچ عنوان قول قهرمانی ندادم/ شما واقعا انتظار داشتید ما کره را ببریم؟!

همین الان بری ما خیلی خوشحالتر میشیم

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
الان تیم های کره ای فوتبال خیلی بهتری نسبت به ما بازی می کنن. از نظر سرعت، تاکتیک و کارهای ترکیبی، موقعیت های گل و .... کاملا مشخصه که رو این فوتبال خیلی بیشتر از فوتبال ما کار شده. فعلا اگه بخوایم جلوی کره ای ها نتیجه بگیریم چاره اش همین بازی بسته و تدافعیه. وگرنه میشه فوتبال تهاجمی و تماشاگرپسند هم بازی کرد، ولی احتمال زیاد با اختلاف 2-3 گل میبازیم. مثال میزنم بازی ذوب و سئونگ نام را. اگه یادتون باشه تا قبل از این که ذوب گل بخوره بازی کنترلی و بسته را تو دستور کارش قرار داده بود. ولی گلی که اون استرالیاییه زد ذوب را مجبور کرد هجومی بشه و خب نتیجه هم که معلوم شد؛ 3-1. دیگه شانسی هم براش نموند که بخواد بازی را به وقت اضافه یا پنالتی بکشه. به نظر من تو این بازی هم اگه می خواستیم شجاع باشیم تو همون 90 دقیقه حالا نه با 5 تا گل ولی با بیشتر از یه گل اختلاف می باختیم.

مگه نتیجه گرفتیم !؟

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
چه گل سوباسایی زد ژاپن!

زاکرونی یک تنه ژاپن رو قهرمان کرد! کاش ما هم یک روزی یک مربی درست و حسابی پیدا کنیم حداقل برای یک دوره شش ماهه هم که شده :(

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
مگه نتیجه گرفتیم !؟
با این طرز پنالتی زدن کره ایها، اگه 10 دقیقه دیگه طاقت اورده بودیم تو پنالتی ها می بردیم.
چه گل سوباسایی زد ژاپن!

زاکرونی یک تنه ژاپن رو قهرمان کرد! کاش ما هم یک روزی یک مربی درست و حسابی پیدا کنیم حداقل برای یک دوره شش ماهه هم که شده :(
گل زنشون اصلیتش کره ای بود! (:)

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
این خانم ها برای چی اومدن کنار بازیکنای ژاپنی عکس بگیرن ؟
مهمانداری قطر ایر ویز بودن ؟:D

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
چه گل سوباسایی زد ژاپن!

اره خدایی شما ببین اون تعویض دفاع که اومد جلو پاس گل داد اونیکی تعویض گل زد !

ostadjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

البته اين منطق اکثر اوقات در فوتبال درسته
ولي به نظر من مقايسه تيم ملي ايران با ذوب آهن يک قياس مع الفارقه!
چرا؟
چون ذوب آهن يک تيم کم ستاره اما هماهنگ بود که بيشتر اوقات تاکتيکش بر مبناي بازي بسته در دفاع و حملات و ضدحملات سريعه، اما در تيم ملي بهترين بازيکنان ليگ و لژيونرها جمعند اگرچه ناهماهنگتر از تيمهاي باشگاهي
مقايسه سئونگنام هم با تيم ملي کره همينطور، چون ۴-۵ بازيکن اروپايي تاپ در اين تيم بازي مي کردند۰
البته کسي در تفاوت سطح ليگ کره با ليگ ايران شکي ندارد

در ضمن بازيهاي زيادي بوده که با کره شجاع بازي کرديم و زياد گل نخورديم:

مقدماتي جام جهاني ۲٠۱٠ هم در تهران (۱۳۸۷) و هم در کره (۱۳۸۸)
و ديگر همين بازي تدارکاتي آخر (۱۳۸۹) در کره جنوبي

حتي در بازي برگشت جام جهاني ايران نياز به برد داشت به همين دليل تهاجمي بازي کرد ولي نه باخت و نه زياد گل خورد

اگر کمي هم دورتر برويم در جام ملتهاي ۱۳۸۳ که با بازي شجاعانه اگرچه ۳ گل خورديم ولي ۴ گل زديم

ostadjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يک مساله مهم:

اينکه خيلي از بازيهاي تيمهاي غرب آسيا با شرق حالت دفاعي براي غربيها و هجومي براي شرقيها پيدا مي کند (در صورت نزديکي سطح دو تيم) بيشتر به دليل ذات کار گروهي و هماهنگي بهتر نفرات در اين کشورهاست که اجازه پاسکاري و حفظ توپ را به تيمهاي شرقي مي دهد و نه تفاوت سرعت و خصلت تهاجمي آنها نسبت به غربيها

بازيهاي زيادي را از سالهاي گذشته ميتوانم مثال بزنم که «سرعت» تيمهاي عربي (مخصوصا عربستان و کويت) و ايران از تيمهاي کره و ژاپن و چين بيشتر بود

Kamyar-Butch

Registered User
لایک‌ها
144
کاش حداقل مثل ازبکستان می باختیم.
اونها هم مثل ما باختن ولی حداقل میتونن افتخار می کنن که فوتبال بازی کردن و 11 تایی نچپیدن تو دروازه و نکشیدن زیرش، خلاصه اینکه با خفت و خواری نباختن.

.

دوست عزیز ، که هر دومون یونایتدی هستیم ، من در این مورد باهات مخالفم .

من بازی ازبکستان با کره جنوبی رو ندیدم و نمیدونم که بازی به چه ترتیبی بوده .

فقط خوشحالم از اینکه ایران درسته که 0-1 به کره باخت و درسته که تو 90% اوقات بازی ، داشت دفاع مطلق میکرد . اما کره جنوبی 3-2 تا فرصت گلزنی بیشتر نداشت . بچه ها یه مقدار دقت کرده بودن بازی میکشید به پنالتی .

من نمیخوام بگم که تیم ملی خوب بازی کرد . اتفاقا به دور از انتظارات بازی کرد .

اما حداقل آبروریزی که ازبکها در برابر استرالیا کردن رو نکرد .

خدا وکیلی باختن با 1 گل ولو اینکه دفاع مطلق کنی ، خیلی بهتره تا اینکه 6 تا بخوری و به فرض 1 گل هم بزنی . ( که ازبکستان گلم نزد . )

حیف شد ژاپن رکورد ایران رو شکست

اتفاقا به نظر من خیلی خوب شد که ژاپن ، رکورد ایران رو شکست .

دیگه ما بعد از هر ناکامی نمیتونیم ادعا کنیم که ما پر افتخار ترین تیم آسیا هستیم .

شما ببین 3 تا قهرمانی ایران مال زمان محمدرضا شاه بوده . ( باز خدا بیامرزه شاه ملعون رو !! )

در اون دوره هایی که ما قهرمان آسیا شدیم ، فقط 6-5 کشور در مرحله نهایی بازیها شرکت میکردن .

اتفاقا الان که مسابقات بین 16 تیمه ، قهرمانی سخت تره .

فوتبال ما نیاز به برنامه ریزی بلند مدت و بها دادن به استعدادهای جوان هست .

تا وقتی اینکارا رو نکنیم ، همینطوری باید درجا بزنیم .

یه زمانی به کره جنوبی 6 تا گل میزدیم اما الان برای اینکه 6 تا ازش نخوریم ، 11 نفره میچسبیم به دروازمون تا گل نخوریم !

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
این خانم ها برای چی اومدن کنار بازیکنای ژاپنی عکس بگیرن ؟
مهمانداری قطر ایر ویز بودن ؟:D

منم به همين فكر ميكردم مگه اون خانمها قهرمان شدن اومدن كنار ژاپنيا وايستادن!

كار ضايعي بود از ميزبان

Last edited:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
با این طرز پنالتی زدن کره ایها، اگه 10 دقیقه دیگه طاقت اورده بودیم تو پنالتی ها می بردیم.
ایراد کار همین جا بود که نمیدونستیم اگه گل خوردیم چیکار کنیم؟
از نظر قطبی باید گل نمیخوردیم تا بریم تو پنالتی ها شانسمون رو امتحان کنیم.(کی گفته تو پنالتی ما برنده بودیم!؟) اگر هم گل خوردیم دیگه نمیشه جبران کرد.

دوست عزیز ، که هر دومون یونایتدی هستیم ، من در این مورد باهات مخالفم .

من بازی ازبکستان با کره جنوبی رو ندیدم و نمیدونم که بازی به چه ترتیبی بوده .

فقط خوشحالم از اینکه ایران درسته که 0-1 به کره باخت و درسته که تو 90% اوقات بازی ، داشت دفاع مطلق میکرد . اما کره جنوبی 3-2 تا فرصت گلزنی بیشتر نداشت . بچه ها یه مقدار دقت کرده بودن بازی میکشید به پنالتی .

من نمیخوام بگم که تیم ملی خوب بازی کرد . اتفاقا به دور از انتظارات بازی کرد .

اما حداقل آبروریزی که ازبکها در برابر استرالیا کردن رو نکرد .

خدا وکیلی باختن با 1 گل ولو اینکه دفاع مطلق کنی ، خیلی بهتره تا اینکه 6 تا بخوری و به فرض 1 گل هم بزنی . ( که ازبکستان گلم نزد . )

اولا، شما توقع داری کره در برابر دفاع 11 نفره ایران( نه ایران هر تیم دیگه ای) چند تا موقعیت گل به وجود بیاره؟
دوما، همانطور که بالا گفتم کی گفته ایران تو پنالتی برنده میشد؟
سوما من در مورد بازی ازبکستان-استرالیا حرفی نزدم.
چهارما شما بالاخره موافق قطبی هست یا مخالف !؟!؟ چون از طرفی داری از سیستم قطبی مقابل کره دفاع می کنی از طرفی این پست رو میزنی. کدوم طرفی هستی بالاخره !؟

Kamyar-Butch

Registered User
لایک‌ها
144

ازبکستان رو بیخیال شیم !

من بازی ازبکستان با کره جنوبی رو ندیدم و نمیدونم ازبکستان چطوری بازی کرده .

در خصوص اینکه اگه بازی ایران با کره جنوبی میکشید به پنالتی ؛ به هر حال پنالتی بستگی به روحیه بازیکنا داره .

کره جنوبی اکثر بازیکناشون 22-21 ساله بودن و خیلی با تجربه نبودن .

به هر حال اگه بازی میکشید به پنالتی ، 50-50 بود .

هر چند که نباید فراموش کنیم تیم ایران در اکثر بازیهاش که به پنالتی کشیده شده ، بازی رو باخته .

من مخالف قطبی هستم . خیلی وقتم هست که مخالف قطبی هستم و علت مخالفتم با قطبی ربطی به باخت ایران به کره جنوبی نداره .

من نظرم این بود که با توجه به سرعتی بودن تیم کره جنوبی و اینکه این تیم در شرایط فعلی ، بهتر از تیم ایران هست . تاکتیک قطبی ، مناسب بود .

البته قطبی بازیکنی مثل جواد نکونام یا پژمان نوری رو باید تعویض میکرد ، که نکرد .

آوردن مسعود شجاعی به بازی هم اشتباه بزرگ دیگه قطبی بود . خسرو حیدری هم که کار مثبتی نکرد .

کلا هر 3 تعویضمون تو بازی با کره جنوبی سوخت .

به نظر من تاکتیک قطبی ، تاکتیک خوبی بود و ما بازی رو تونستیم بکشونیم به وقت اضافه .

کافی بود قطبی در ارنجش و تعویضهاش کمی حرفه ای عمل میکرد ، اون وقت چه بسا بازی میکشید به ضربات پنالتی .

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
Last edited:

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خیلی قهرمانی ژاپن ناراحتم کرد از اول این جام پیش بینیم رسیدن به فینال همین تیما بود ولی از اونی که میترسیدم شد ژاپن شده برزیل آسیا جولوشم نمیشه گرفت خیلی تیم محکمو شکست ناپذیریه لامسب هر بازی که میکرد ما گفتیم بالاخره یه بارم ما به آرزومون برسیم باخت اینارو ببینیم تا قهرمانی کارشونو ادامه دادن این ژاپنیا آدمای عجیبین کارای عجیبی میکنن که بعضی وقتها فکر میکنم یه قدرت جادویی دارن مثل جریان پنالتیاشون مقابل اردن تو 2004 فکر کنم یا همین کارای عجیب غریبی که تو بازیاشون میکنن یه دفعه میبینی یه بازیکن یا دروازه بان یه تنه تیمشونو قهرمان میکنه تو والیبالم کونیهیرو !! یه تنه ایرانو شکست داد خلاصه لامسبا
خیلی ارادشون بالاس هرچی خواستنو در سریع ترین شکل ممکن بهش رسیدن
قشنگ نقطه مخالف ایرانیان ایرانیا ایستاده معکوسن جلوشون !!

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
عملکرد تيم‌هاي آسيايي حاضر در مسابقات جام ملت‌هاي قاره کهن

00028210.jpg

تیم ملی فوتبال ژاپن با عنوان قهرمانی که در پانزدهمین دوره جام ملتهای آسیا بدست آورد، با کسب چهار قهرمانی در این پیکارها از دیگر تیمهای آسیایی پیشی گرفت. سامورایی های آبی در سال‌های 1992، 2000، 2004 و 2011 به عنوان نخست مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا دست یافته‌ اند.

تیم ملی عربستان با سه بار در قهرمانی در سال‌های 1984، 1988 و 1996 و سه بار نایب قهرمانی در مسابقات سال‌های 1992، 2000 و 2007 دومین تیم پرافتخار مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیاست.

پس از این تیم، تیم ملی فوتبال کشورمان با سه بار قهرمانی در مسابقات سال‌های 1968، 1972 و 1976، چهار بار کسب مقام سوم در مسابقات سال‌های 1980، 1988، 1996 و 2004 و کسب مقام چهارم در مسابقات سال 1984 یکی از پرافتخارترین تیم‌های قاره کهن است.

تیم ملی فوتبال کشورمان بیشترین تعداد بازی را در مسابقات جام ملت‌های آسیا انجام داده است. این تیم در 58 بازی صاحب 34 پیروزی شده که از این حیث نیز سرآمد دیگر تیم‌های آسیایی است. بالطبع آمار گلهای زده تیم ملی فوتبال ایران نیز از دیگر تیم‌های آسیایی بالاتر است. ملی پوشان فوتبال ایران در 12 بار حضور در جام ملتهای آسیا و انجام 58 بازی 112 بار موفق به گلزنی شده‌اند که میانگین 9/1 گل برای هر بازی است.

- در زیر به عملکرد تیم‌های آسیایی حاضر در مسابقات جام ملت‌های قاره کهن اشاره‌ای گذرا شده است:

قطر:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 8 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1980
بزرگترین موفقیت: حضور در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات 2000 و 2011
تعداد بازی: 29 بازی
تعداد پیروزی: 6 برد
تعداد گل‌زده: 31 گل

هند:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 3 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1964
بزرگترین موفقیت: نایب قهرمان مسابقات سال 1964
تعداد بازی: 10 بازی
تعداد پیروزی: 2 برد
تعداد گل‌زده: 8 گل

اردن:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 2 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 2004
بزرگترین موفقیت: حضور در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات 2004 و 2011
تعداد بازی: 11 بازی
تعداد پیروزی: 3 برد
تعداد گل‌زده: 8 گل

کره جنوبی:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 12 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1956
بزرگترین موفقیت: قهرمانی در مسابقات سال‌های 1956 و 1960
تعداد بازی: 56 بازی
تعداد پیروزی: 27 برد
تعداد گل‌زده: 92 گل

استرالیا:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 2 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 2007
بزرگترین موفقیت: حضور در دیدار نهایی مسابقات سال 2011
تعداد بازی: 10 بازی
تعداد پیروزی: 5 برد
تعداد گل‌زده: 13 گل

ایران:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 12 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1968
بزرگترین موفقیت: قهرمانی در مسابقات سال‌های 1968، 1972 و 1976
تعداد بازی: 58 بازی
تعداد پیروزی: 34 برد
تعداد گل‌زده: 112 گل

کره شمالی:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 3 بار
بزرگترین موفقیت: کسب عنوان چهارم در مسابقات سال 1980
تعداد بازی: 12 بازی
تعداد گل‌زده: 12 گل

سوریه:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 5 بار
بزرگترین موفقیت: ---
تعداد بازی: 18 بازی
تعداد پیروزی: 7 برد
تعداد گل‌زده: 15 گل

بحرین:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 4 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1988
بزرگترین موفقیت: کسب عنوان چهارم در مسابقات سال 2004
تعداد بازی: 16 بازی
تعداد گل‌زده: 23 گل

عراق:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 7 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1972
بزرگترین موفقیت: قهرمانی در مسابقات سال 2007
تعداد بازی: 29 بازی
تعداد پیروزی: 11 برد
تعداد گل‌زده: 30 گل

کویت:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 9 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1972
بزرگترین موفقیت: قهرمانی در مسابقات سال 1980
تعداد بازی: 39 بازی
تعداد پیروزی: 15 برد
تعداد گل‌زده: 46 گل

امارات:
بزرگترین موفقیت: نایب قهرمانی در مسابقات سال 1996
تعداد بازی: 32 بازی
تعداد پیروزی: 7 برد
تعداد گل‌زده: 23 گل

چین:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 10 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1976
بزرگترین موفقیت: نایب قهرمانی در مسابقات سال‌های 1984 و 2004
تعداد بازی: 47 بازی
تعداد پیروزی: 17 برد
تعداد گل‌زده: 76 گل

ژاپن:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 7 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1988
بزرگترین موفقیت: قهرمانی در مسابقات سال‌های 1992، 2000، 2004 و 2011
تعداد بازی: 37 بازی
تعداد پیروزی: 22 برد
تعداد گل‌زده: 72 گل

عربستان:
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1984
بزرگترین موفقیت: قهرمانی در مسابقات سال‌های 1984، 1988 و 1996
تعداد بازی: 41 بازی
تعداد پیروزی: 21 برد
تعداد گل‌زده: 58 گل

ازبکستان:
حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: 5 بار
اولین حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا: مسابقات سال 1996
بزرگترین موفقیت: حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات سال 2011
تعداد بازی: 20 بازی
تعداد پیروزی: 9 برد
تعداد گل‌زده: 30 گل

sasan s:با عرض سلام خدمت دوستان و با توجه به پایان یافتن مسابقات این تاپیک قفل میشه . از همه دوستانی که نظراتشون رو در این تاپیک با سایرین به اشتراک گذاشتند صمیمانه سپاسگزارم.

شاد و پیروز باشید

Last edited by a moderator:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا