برگزیده های پرشین تولز

خریدار گوشی در حد

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام دوستان راستش بنده قصد خرید یه گوشی تا حد 800 تومنو دارم . خواهشا گوشی در حد اک باشه یعنی اصلا و ابدا هیچ خطو خشی نداشته باشه خودم بیشتر این گوشی
[h=1]Samsung I9250 Galaxy Nexus 16GB[/h]
هستش باز دوستان شما گوشی های موجودتون رو بگین تا یکیو قسمت شد خریدیم . فقط اگه نکسوز بود سفید باشه بیشتر طلبم تشکر .
[h=1][/h]

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام دوستان راستش بنده قصد خرید یه گوشی تا حد 800 تومنو دارم . خواهشا گوشی در حد اک باشه یعنی اصلا و ابدا هیچ خطو خشی نداشته باشه خودم بیشتر این گوشی
[h=1]Samsung I9250 Galaxy Nexus 16GB[/h]
هستش باز دوستان شما گوشی های موجودتون رو بگین تا یکیو قسمت شد خریدیم . فقط اگه نکسوز بود سفید باشه بیشتر طلبم تشکر .
[h=1][/h]
سلام
ما که گوشی با این قیمتی که گفتید نداریم ولی امیدوارم گوشی مورد نظرتون گیرتون بیاد
موفق باشید

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
بالا باش به خاطر دوستمون اقا بهنام:)

hoss13

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان راستش بنده قصد خرید یه گوشی تا حد 800 تومنو دارم . خواهشا گوشی در حد اک باشه یعنی اصلا و ابدا هیچ خطو خشی نداشته باشه خودم بیشتر این گوشی [h=1]Samsung I9250 Galaxy Nexus 16GB[/h] هستش باز دوستان شما گوشی های موجودتون رو بگین تا یکیو قسمت شد خریدیم . فقط اگه نکسوز بود سفید باشه بیشتر طلبم تشکر . [h=1][/h]
سلام عزیز لینک زیرو ببین حتمااگه میخوای پخ کن گوشی واقعا تمیزه http://forum.persiantools.com/t325080.html

بالا