برگزیده های پرشین تولز

خرید عمده قطعاتی که به pc ربط دارند...

amirgalaxy

Registered User
لایک‌ها
28
سلام کسی میدونه برای خرید عمده فلش مموری و هدست و ... باید کجا رفت.....;)

کلا قیمتای اینا با قیمت های تک فروشا چه قدر فرق داره...؟؟؟

و میرزه جنس وارد کرد (از نظر هزینه و دردسر میگم)...اصلا جنس وارد کردن کلا چیجوریه؟؟؟ سخته...ریسکه...باید آشنا داشته باشی و کلا برای

یه آدم تازه کار چی جوریاس؟؟؟؟ اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم.....با تشکر فراوان:heart:

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
منم همین سوالا رو دارم لطفا یکی جواب بده

justkharatha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
93
اگه تهرانی می تونی بری پاساژ ایرانیان و بازار رضا ... البته پشت شهرداری وتوپخونه هم کی تونی بری ... من خودم به شخصه از این جا می گیرم

jalalesh

Registered User
لایک‌ها
22
وارد کردن جنسو بی خیال شو که عمرا بذارن. اینقدر دنگ و فنگ داره که مغزت سوت می کشه.
من خودم عمده فروش لوازم کامپیوتری هستم اگه چیزی می خوای بهت قیمت بدم تا ببینی قیمت هامو. ما جنس می دیم به مغازه دار. مغازه دار هم حداقل دوبرابر روش میکشه میفروشه. مثلا یه نوع هدست طرح اپل دارم می فروشم 22 به مغزه دار. اونم 45 میفروشه!
ما سود قانونی و حلال می گیریم اما خیلی از این مغازه دار ها انصاف ندارن.
اسپیکر و هدست و موس و کیبورد و پاک کننده ال سی دی و انواع کابل hdmi و کیف لپ تاپ و فن لپ تاپ و خلاصه همه چی با قیمت مشتی داریم.
چیزی خواستی پخ کن.

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
وارد کردن جنسو بی خیال شو که عمرا بذارن. اینقدر دنگ و فنگ داره که مغزت سوت می کشه.
من خودم عمده فروش لوازم کامپیوتری هستم اگه چیزی می خوای بهت قیمت بدم تا ببینی قیمت هامو. ما جنس می دیم به مغازه دار. مغازه دار هم حداقل دوبرابر روش میکشه میفروشه. مثلا یه نوع هدست طرح اپل دارم می فروشم 22 به مغزه دار. اونم 45 میفروشه!
ما سود قانونی و حلال می گیریم اما خیلی از این مغازه دار ها انصاف ندارن.
اسپیکر و هدست و موس و کیبورد و پاک کننده ال سی دی و انواع کابل hdmi و کیف لپ تاپ و فن لپ تاپ و خلاصه همه چی با قیمت مشتی داریم.
چیزی خواستی پخ کن.

سلام
لیست محصولاتتونو + قیمت همکاری برای خرید عمده + شرایط خرید بفرستید .

یا حق .

بالا