برگزیده های پرشین تولز

دامنه webgozar

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام چند با به مدیر سایت وبگذر ایمیل زدم جواب نداد . چند باری هم با گوشیش تماس گرفتم که . . .
دامنه Webgozar.info رو بنده ثبت کردم و میخواستم بدم به خودشون که خوب ظاهرا تمایلی نشون ندادن . اینجا این تاپیک رو زدم که هم موضوع بالا رو عنوان کنم و هم اگه کسی از دوستان خواست خدمت ایشون تقدیم کنم .

پ.ن. 1 : لطفا اسپم نکنید .
پ.ن. 2 : برای قیمت زیر 100 تومان اصلا پست نزنین چون اصلا به پولش نیاز ندارم و خودم برنامه بهتری براش دارم .
پ.ن. 3 : دامنه majidonline.info هم هست که در حال مکاتبه با آقای علوی زاده هستم , نتیجه رو همین جا اعلام میکنم .

Last edited:

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
دوست عزیز این دومین (ها) چه مصرفی می تونه داشته باشه ؟!

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز این دومین (ها) چه مصرفی می تونه داشته باشه ؟!

شما می توانی یک سایت بزنی و یکسری اطلاعات و Info راجب مجید آنلاین یا Webgozar بزاری داخلش ملت مطالعه کنند :D

یا میتونید یک سایت Webgozar بزنید اصلاً چه کاریه شما بری یک نام انتخاب کنی که دات کام باشه ؟ یک سایت امار میزنی با اسم .Info سایتی که با دامنه .COM همین خدمات رو ارائه میده مطمئن باشه 100٪ به جون خود Webgozar از .COM هم میزنی جلو اصلاً به این جریان ها فکر نکن

یا اصلاً یک فروم بزن با دامنه .info مجید انلاین حتماً که نباید اسمت مجید باشه که ! بعدش هم اگر فکر میکنی یک فروم با دامنه .COM و کلی گردن کلفت و هزاران کاربر الان با این اسم هست اونم با دامنه .COM اصلاً نگران نباش برادر تو میتونی :D

Last edited:

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Last edited:

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما می توانی یک سایت بزنی و یکسری اطلاعات و Info راجب مجید آنلاین یا Webgozar بزاری داخلش ملت مطالعه کنند :D

یا میتونید یک سایت Webgozar بزنید اصلاً چه کاریه شما بری یک نام انتخاب کنی که دات کام باشه ؟ یک سایت امار میزنی با اسم .Info سایتی که با دامنه .COM همین خدمات رو ارائه میده مطمئن باشه 100٪ به جون خود Webgozar از .COM هم میزنی جلو اصلاً به این جریان ها فکر نکن

یا اصلاً یک فروم بزن با دامنه .info مجید انلاین حتماً که نباید اسمت مجید باشه که ! بعدش هم اگر فکر میکنی یک فروم با دامنه .COM و کلی گردن کلفت و هزاران کاربر الان با این اسم هست اونم با دامنه .COM اصلاً نگران نباش برادر تو میتونی :D
پ.ن. 1 : لطفا اسپم نکنید و پستی که به موضوع تاپیک مربوط نمیشه ندید !
کسی از شما درخواست نکرد که بیان اظهار نظر کنین !!!

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
به نظر من شما با منطق و یه خورده زرنگی واستدلال به قیمت های خیلی بالاتر می تونی بفروشی به خود سایتای اصلیش...

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
پ.ن. 1 : لطفا اسپم نکنید و پستی که به موضوع تاپیک مربوط نمیشه ندید !
کسی از شما درخواست نکرد که بیان اظهار نظر کنین !!!

ببخشید اگر اسپم شد :blink:
انشالله دامنه ها خوب براتون فروش بره :)

avan

Registered User
لایک‌ها
207
فروش نميره اين.
قول ميدم

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش نميره اين.
قول ميدم
با سلام
ظاهرا پست اول رو دقیق نمیخونین . یادم نمیاد از کسی خواسته باشم در مورد اینکه فروش میره یا نه نظر بده !
لطفا همه دوستان پست اول به خصوص پ.ن. هارو به دقت بخونن .

دوستانیکه هم که قصد خرید دارن برای قیمت های زیر 100 تومان پست ندن .
موارد خاص رو هم به صورت پخ اعلام کنین . . .
قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
فروش نميره اين.
قول ميدم
... Accepted

Mr Usefi امیدوارم این پستو به عنوان اسپم تلقی نکنین، چون که دکمه تشکر تو پی تی نیست اینجوری خواستم ازش تشکر کنم.

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
... Accepted

Mr Usefi امیدوارم این پستو به عنوان اسپم تلقی نکنین، چون که دکمه تشکر تو پی تی نیست اینجوری خواستم ازش تشکر کنم.
خدا رو شکر با احوالات شما آشنا هستم و میدونم که نیتتون تزین کار مثل دفعات پیش کاملا خیر بوده !!!

در ضمن ازین به بعد باید یادم باشه که توی پست اول بنویسم تاپیک دیگران جای تشکرات شخصی نیست !!!

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه زمونی دات اینفوی پرشین تولز را داشتم طالب نداشت.
البته من به این کارا فکر نمیکردم که برم توش اطلاعات راجه به دات کامش بذارم!
یادم نمیاد گفته باشم همچین قصدی رو دارم !

بالا