برگزیده های پرشین تولز

دانلود منیجر برای پرمیوم مگاآپلود

Sarmaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بهترین دانلود منیجر برای مگاآپلود چیه؟
خود مگا منیجر تعریفی نداره، نمیتونه درست Resume کنه سرعتش هم جالب نیست. لینکای مگاآپلود هم مثل رپیدشیر نیست که تو دانلود منیجر add کنی و یوزر پسورد بدی خودش بگیره، با هر برنامه ای که امتحان کردم html می گیرن
N_aggressive%20%2840%29.gif
فرقی هم نمیکنه تو site manager این برنامه ها یوزر پسورد بدی یا وقتی لینک رو اضافه می کنی توی link properties

karname

Registered User
لایک‌ها
0
خود مگا منیجر تعریفی نداره، نمیتونه درست Resume کنه سرعتش هم جالب نیست. لینکای مگاآپلود هم مثل رپیدشیر نیست که تو دانلود منیجر add کنی و یوزر پسورد بدی خودش بگیره، با هر برنامه ای که امتحان کردم html می گیرن
فرقی هم نمیکنه تو site manager این برنامه ها یوزر پسورد بدی یا وقتی لینک رو اضافه می کنی توی link properties

سلام بهترین راه اینه که از سایت rapidgo.net استفاده کنی - تا آخر فروردین ماه دانلود از سایت های megaupload - filefactory - depositfiles هم مجانیه - لینکش هم premium هستش

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

برای دانلود از مگاآپلود میتونید از IDM استفاده کنید...

Sarmaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
برای دانلود از مگاآپلود میتونید از IDM استفاده کنید...
اینکه از چه دانلود منیجری استفاده بشه فرقی نمی کنه؛ مشکل جای دیگری هست.
البته مسأله حل شد: بایست یک بار در IE لاگین می کردم که اونجوری کش رو ست کنه. Firefox موثر نبود.
پ.ن: فعلا که مگاآپلود رو ف*یلتر کردن:(

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
بالا