برگزیده های پرشین تولز

دانلود موزيك بازي Runaway

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
نميدونم ارزش تاپيك زدن داره يا نه,اما چون تاپيك اين بازي اينجا وجود نداره من اينو يه تاپيك كردم.

اگه بازي قشنگه Runaway رو بازي كرده باشيد احتمالا از موزيك متن اون خيلي خوشتون اومده
soundtrack.jpg

سايت رسمي آلماني بازي اين فايلها رو براي دانلود گذاشته اما تو سايت انگليسي نه.فايلها بصورت MP3 و نسخه كامل هست و ميتونيد از آدرس زير دانلود كنيد :

چند نسخه از اين آهنگ تو بازي استفاده شده يكي نسخه اصلي به سبك راك كه آخر بازي زده ميشد و حجمش حدود 3 مگ هست :

http://www.runaway-game.de/files/runaway_main_theme.mp3

و اينم نسخه تكنو دنس remix شده اون (كه توي مرحله ايكه تو بيابون بود اون زنهاي هنرپيشه گوش ميكردن) و حجمش حدود 5 مگ هست :

http://www.runaway-game.de/files/runaway_trans_divas_disco_mix.mp3

اينم اون ورژن غمناكش كه موقعي كه فكر ميكنه جينا كشته شده پخش ميشه و حجمش حدود 3 مگ هست:

http://www.runaway-game.de/files/runaway_in_memory_of_gina.mp3

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
دستت درد نكنه اتفاقا اون موقع من ميخواستم برم دنبال آهنگش چون قشنگ بود اما يادم رفت.الان كه لقمه حاضر و آمادست چه حالي ميده.

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ايول این چه کار خوبی بود ، بازیش رو ندیدم ولی موزیکش خوب بود. موزیک بازی یکی از مهمترین چیز هاست که سازنده باید درنظر بگیره . خودم یک نیمچه آرشیو از موزیک بازی ها دارم ، تا 3 سال پیش به هر بد بختی بود موزیک بازیهای موردعلاقه ام رو پیدا میکردم و آرشیو میکردمشون ( از دوره کمودور64 تا 3 سال پیش ) .

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
درسته منم خيلي به موزيك بازي اهميت ميدم..و فكر ميكنم از فاكتورهاي مهم بازي موزيكش هست. ;)

راستي حرف موزيك بازيها شد..يه بازي اي داره ساخته ميشه به اسم Metallica : The Game كه بازي ماشين هست ظاهرا (از اين ماشينهاي پيك آپ يا همچين چيزي) كه توش سرتا سر موزيك گروه متاليكا هست.براي كسايي كه خوششون مياد از اين گروه فكر كنم خيلي جالب باشه مثل خودم :p
البته سال 2005 قراره منتشر شه بازي و من تريلر تبليغ اونو تو CD آلبوم جديد متاليكا ديدم. ;)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
تو بازي Uru:ages beyond the Myst از Peter Gabriel استفاده كردن حالا نميدونم اختصاصي براي بازي كار كرده يا نه اما من كه آلبوم UP و Passion اش رو خيلي دوست دارم بازي هم كه حتما بازي قشنگيه.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام....
اولين پست بعد از مصيبت hack....

مطمئن هستيد که مال cranberries هست...يکم صداش از نظر من با اون فرق داشت...چون من هم اول همين فکر رو کردم
اما بعداً حس کردم کمی فرق داره...در ضمن اکثر متن انتها برنامه رو هم واسه همين خوندم ببينم ازشون تشکر میکنه يا نه..که من نديدم...

اما آهنگ بسيار باحالی هست...

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
پوزش!!

En2Fa منو به شك انداختي ..و حق با توئه.
ظاهرا اين آهنگ ساخته Cranberries نيست.
صداش فوق العاده شبيه صداي خواننده Cranberries هست و احتمالا دقيقا سعي ميكنه مثل اون بخونه,علاوه بر صدا خود آهنگ هم شباهت عجيبي به سبك اونها داره..اما من الان سرچ كردم و ديدم كه سازنده اين آهنگ اونها نيستن.

بهرحال اين چيزي از قشنگ بودن اون اهنگ كم نميكنه. ;)

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rammstein_persia :
پوزش!!

En2Fa منو به شك انداختي ..و حق با توئه.
ظاهرا اين آهنگ ساخته Cranberries نيست.
صداش فوق العاده شبيه صداي خواننده Cranberries هست و احتمالا دقيقا سعي ميكنه مثل اون بخونه,علاوه بر صدا خود آهنگ هم شباهت عجيبي به سبك اونها داره..اما من الان سرچ كردم و ديدم كه سازنده اين آهنگ اونها نيستن.

بهرحال اين چيزي از قشنگ بودن اون اهنگ كم نميكنه. ;)
سركار بوديم. :D :D

بالا