برگزیده های پرشین تولز

درباره این بخش: پیشنهاد ،انتقاد ،کاربرهای فعال و...( پست اول: قوانین)

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
میشد حدس زد توش چی نوشته باشی , بهرحال حوصله نداشتم برا خوندن پاکش کردم .

به هر حال مشکل حل شد و صمیمانه از سیمور ممنونم
ایشون تنها مدیری بودن که خیلی با صبر و حوصله به من فرصت دادن و با پی تی آشنا شدم
کاملا آشنا شدم:rolleyes::)
قبلا این مطلب رو بخودشون گفتم که مردونگیت رو همون ابتدای ورود من به پی تی ثابت کردی
بعد از این پست دیگه تغییر خواهم کرد و همینجا از دوستان همه دوستان صمیمانه عذرخواهی میکنم بخصوص سیمور و مهدی مدیران محترم
این آخرین بحث من بود و دیگه تکرار نخواهد شد
متاسفانه دیر کمی دیر متوجه رفتارم شدم عذر میخوام
موفق باشید....
سلام مهدی جان
رفتار شما به عنوان یه مدیر اصلا مناسب نبود. حداقل همین حرف رو میتونستید توی pm به english lord عزیز بگید.
آره موافقم ولی به حمدالله بخیر گذشت
ممنون که به فکرم بودی مرد گل محمدی
انشاءالله شروعی دوباره

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی از همه دوستانی که نظر دادن ، ....

مهدی که اخلاقش همینجوریه ... اصلاح پذیر نیست ...

//

راستی من فکر می کنم تاپیک زبان و ترجمه رو بهتره تفکیک کنیم ... یه تاپیک حل مشکلات دوستان و یه تاپیک نکات جالب و مشاهدات .. چطوره ؟

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16

//

راستی من فکر می کنم تاپیک زبان و ترجمه رو بهتره تفکیک کنیم ... یه تاپیک حل مشکلات دوستان و یه تاپیک نکات جالب و مشاهدات .. چطوره ؟

تایید میشه.چون هم مشکلات زیاده هم نکات جالب:lol:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام مهدی جان
رفتار شما به عنوان یه مدیر اصلا مناسب نبود. حداقل همین حرف رو میتونستید توی pm به english lord عزیز بگید.
خوب من یخورده از پی ام ایشون رو خوندم همونجوری که ازش انتظار داشتم نوشته بود , بخاطر اون دیگه باقی رو نخوندم و پی ام رو بستم و حذف کردم !!
به نظر شما وقتی یکی نمیدونه چجوری حرف بزنه , باید بهش گفت , قربونت برم بازم از این کارها بکن ؟؟!!!

قرار نیست همه مدیر ها مثل هم باشند , اونوقت تنوع وجود نداشت :D
سیمور مستقیم حرفش رو نمیزنه و ترجیح میده سکوت کنه یا تو پست هاش یکم اشاره کنه(اخلاقش همینه
beaten.gif
)
من ترجیح میدم , هرچی فکر میکنم بگم :whistle:

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97

والا من میگم بد نیست ولی آیا بهتر نیست که لقمه دور سر خودمون پر ندیم
بجاش یه بخش بایگانی بذاریم که کلیه نکات اصلی و جالب اونجا باشه به قول معرف چکیده ای از بهترین ها

نظر من این هست
ولی خب تا نظر دوستان چی باشه
ولی باور کن سیمور جان بایگانی لازمه باید باشه چون علم و دانش خیلی تاپیک خوب بخصوص در پزشکی و برق و زبان داره
مگه نه؟:)
از نظر من یه تاپیک خوب که کلی باشه و استیکی

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

یعنی بشه دو تا تاپیک؟ حل مشکلات و نکات جالب؟ درسته؟;)

اگر این باشه فکر کنم که خوب توی رفع اشکال دوستان گاها مطالبی عنوان میشه که خودش نکته محسوب میشه.
یک جور دوباره کاری میشه.یا نه؟

ولی خوب از طرفی دیگه تاپیک نکات و مشاهدات هم لازمه.باعث دسته بندی مطالب مفید تر میشه.
rainbowf.gif

اره اگر جدا بشه بهتره ولی خوب باید نکاتی رو که در تاپیک ترجمه و رفع اشکال هست رو جابجا کرد.

ببینیم نظر همگی چیه.
whitehair.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

سيمور جان كاملا موافقم
حرفTheBoss تائيد ميشه!!;)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی از دوستانی که نظر دادن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب عملیات تفکیک تاپیک زبان و ترجمه رو من دارم انجام میدم همین الان (شما احتمالا وقتی این پست رو می خونید که تموم شده کارش و دوتا تاپیک داریم)

---

یه نکته دیگه : (به نوعی توی پست اخیر happyhome جان هم به این نکته اشاره شد) بعضی از سوالاتی که دوستان کردن ، حالت نکته ای داره ... من نظرم اینه که اونایی که نکات فنی غیر گرامری هستن همونجا بمونه ، ولی اونایی که گرامری هستن برن توی تاپیک advanced یا هر تاپیکی که واسه گرامر در نظر می گیریم ... چطوره ؟ ...

----

تا الان ، بحث تاپیکای استیکی به این ترتیبه :

*مشاهدات زبان : نکات فنی و تخصصی

*حل مشکلات دوستان

*همین تاپیک (درباره این بخش)

*چه جوری زبان یاد بگیرم (که هنوز انجام نشده)

* کتابخانه دیجیتال

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
خب عملیات تفکیک تاپیک زبان و ترجمه رو من دارم انجام میدم همین الان (شما احتمالا وقتی این پست رو می خونید که تموم شده کارش و دوتا تاپیک داریم)

---

یه نکته دیگه : (به نوعی توی پست اخیر happyhome جان هم به این نکته اشاره شد) بعضی از سوالاتی که دوستان کردن ، حالت نکته ای داره ... من نظرم اینه که اونایی که نکات فنی غیر گرامری هستن همونجا بمونه ، ولی اونایی که گرامری هستن برن توی تاپیک advanced یا هر تاپیکی که واسه گرامر در نظر می گیریم ... چطوره ؟ ...

----

*حل مشکلات دوستان

* کتابخانه دیجیتال

به نظر من هم نکات گرامری از نکات غیر گرامری جدا بشه خوفه
مشاهده نکات جالب هم جزوی از مشاهدات زبان : نکات فنی و تخصصی میشه ؟

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
خب دوستان میخواستم یه مطلب رو با همه درمیون بذارم
البته از قبل با سیمور جان هماهنگ کردم و ایشون کاملا موافق هستند و خب گفتن که ایده خوبی هست و مطرح کنم

حالا من برای دوستان عنوان میکنم:
همونطور که میدونید تاپیک کتاب های الکترونیکی خیلی مفیده و کاملا الان دیگه کتاب های خوب و مفید در وان عنوان شده
اما چون اکثرا از راپیدشر هست و دانلودشون بعضا برای خیلی ها مشکل هست و اصولا در حال حاضر اکنت این سایتبرای خرید ماهی 8 یا 9 هزار تمان هستش
خبمن فکر کردم که داشتن این همه کتای اون هم با نوارشون که به صورت mp3 یا تصویری هست که همگی آموزشی بوده و داشتنشون خالی از لطف نیست و ضرری هم نداره
گفتم دوستانی که مایل هستند و اصلا با این طرح موافق هستند اعلام کنند

این کتابها اگه بشهروی یک یا 2 دی وی دی خواهد بود که قیمتش هم مناسب هست حدود 500 تا حداکثر 800 تومان
البته من اینکار رو نمیکنم فقط اگه دوستان موافق بودند کاراش رو به یکی از دوستان میسپارم به کسی که میدونم کارش خوبه و کمترین هزینهرو دریافت میکنه
فکر کنم حدود حداقل 200 تا 300 تا کتاب باشه به همراه نوار و فیلم های آموزشی برای کلیه مهارت ها
حتی اگه مقدور بود نمونه سوالات آزمون های تافل و آیلتس رو هم قرار میدیم :)

والا از نظر من که همه چیزش مناسب هست و اصلا ضرری هم نداره
حالا موافقتش با شما دوستان
انیدوارم که قبول کنید چون حیف هست که فقط این کتاب ها معرفی بشن ولی داشتنشون تا حدودی غیر ممکن

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
good idea;)فقط سیمور جان فراموش نکنی که این نکات که مثلا چی رو کجا بنویسیم یا ننویسیم باید در تاپیک قوانین ذکر شه که نداریم.چون اینطوری هر کسی که میاد ما هی بهش بگیم اینجا پست نزن اونجا بزن بدبخت قاطی میکنه.و از کجا بدونه چیکار کنه.
خلاصه:یه تاپیک قوانین بخش زبانهای خارجی احتیاجه;)

*حل مشکلات دوستان

* کتابخانه دیجیتال
به نظر من عالیه. خسته نباشی
redhair.gif

ولی یه چیزی .سیمور جان تاپیک بازی ترجمه که منجمد عزیز زدن.خیلی خوبه.اگر استیکی بشه دیگه هفت سینمون تکمیله. تاپیک بسیار مفیدی است.
و تاپیک lets enjoy.. اینم واقعا عالیه .حالا هر چی شما صلاح بدونی;)

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97

---

----

*حل مشکلات دوستان

* کتابخانه دیجیتال

سلام.....
خب خوبه ولی من یه پیشنهاد دارم اگه موافق باشی سیمور جون
شما که میخوای یه تاپیک با نام

مشاهدات زبان : نکات فنی و تخصصی

بزنی
اگه تا الان اینکار رو نکردی پس یه کاری کن اگه موافق باشی
بجای اینکه یه تاپیک اضافه بزنی اون تاپیک کلمات تخصصی رو که قفل هست باز کن و نامش رو به همین نام تغییر بده که هم پستهای من باشه و جابجا نشه و هم مطالب پشت سر هم باشه و از زدن تاپیک اضافه که شلوغ کننده هست جلوگیری بشه
این نظر من بود چون با یه تیر چند نشون رو میشه زد و مشکلی هم بوجود نمیاد مگه نه؟
اگه هم یاد داشته باشی قرار بود اگه مشکلی نباشه اون تاپیک رو دوباره باز کنی و قفل نباشه که بازم کلمه بگیم ولی اینطوری همه مطالب در یه تاپیک با یه عنوان هست
از نظر من هیچ مشکلی نیست حالا تا نظر تون چی باشه:)

امیدوارم نظر خوبی داده باشم و موافقت کنی
چون درخواست دارم واسه یه مدت امتحانی اون تاپیک رو باز کنی
ولی اگه ناممش رو تغییر بدی راحت تر خواهد بود هم برای من و هم برای دوستان و اگه هم یه موقع پست بیخودی دادم راحت پاکش میکنی و نمیخواد تاپیک رو قفل کنی و بلا استفاده باشه
بد میگم؟:)
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نظر من هم نکات گرامری از نکات غیر گرامری جدا بشه خوفه
مشاهده نکات جالب هم جزوی از مشاهدات زبان : نکات فنی و تخصصی میشه ؟
بله ... نکات فنی غیر گرامری میرن جزو مشاهدات .. نکات گرامری میرن توی تاپیک گرامر ...
good idea;)فقط سیمور جان فراموش نکنی که این نکات که مثلا چی رو کجا بنویسیم یا ننویسیم باید در تاپیک قوانین ذکر شه که نداریم.چون اینطوری هر کسی که میاد ما هی بهش بگیم اینجا پست نزن اونجا بزن بدبخت قاطی میکنه.و از کجا بدونه چیکار کنه.
خلاصه:یه تاپیک قوانین بخش زبانهای خارجی احتیاجه;)

به نظر من عالیه. خسته نباشی
redhair.gif

ولی یه چیزی .سیمور جان تاپیک بازی ترجمه که منجمد عزیز زدن.خیلی خوبه.اگر استیکی بشه دیگه هفت سینمون تکمیله. تاپیک بسیار مفیدی است.
و تاپیک lets enjoy.. اینم واقعا عالیه .حالا هر چی شما صلاح بدونی;)
چشم ... حتما سعی می کنم قوانین رو هم باهاش به روز کنم ... همین تاپیک ، توی پس اولش قوانین بخش رو زدم دیگه ... توی عنوان تاپیک هم ذکر شده ...

در مورد استیکی شدن اون دو تاپیک ، بذار یه مدت بگذره ... زیر نظر هستن مطمئنا ... مرسی ...
خب خوبه ولی من یه پیشنهاد دارم اگه موافق باشی سیمور جون
شما که میخوای یه تاپیک با نام

مشاهدات زبان : نکات فنی و تخصصی بزنی....
خدا خیرت بده ...
164.gif
... خب همون تاپیکی که تا الان داشته (زبان و ترجمه : مشاهدات) این کار رو انجام میداده ، به کارش ادامه میده .... نیازی به این همه تغییر نیست ...

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چشم ... حتما سعی می کنم قوانین رو هم باهاش به روز کنم ... همین تاپیک ، توی پس اولش قوانین بخش رو زدم دیگه ... توی عنوان تاپیک هم ذکر شده ...

در مورد استیکی شدن اون دو تاپیک ، بذار یه مدت بگذره ... زیر نظر هستن مطمئنا ... مرسی ...

خدا خیرت بده ...
164.gif
... خب همون تاپیکی که تا الان داشته (زبان و ترجمه : مشاهدات) این کار رو انجام میداده ، به کارش ادامه میده .... نیازی به این همه تغییر نیست ...
چشمتون بی بلا
flower4.gif

کارتون مثل همیشه عالی بود.خسته نباشید.تاپیک خوبی شد و البته جاش هم خیلی خوبه.استیکی...
دیگه کسی تاپیک بی استفاده نمی زنه.

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
خدا خیرت بده ...
164.gif

ب پس اگه اینجورهو میدونی اون تاپیک بی فایده هست ادغامش کن بجای اینکه قفل باشه و راحت اون تاپیک رو پاک کن:):rolleyes:
من هم اگه مطلبی بود همونجا میزنم:)

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
خب دوستان میخواستم یه مطلب رو با همه درمیون بذارم
البته از قبل با سیمور جان هماهنگ کردم و ایشون کاملا موافق هستند و خب گفتن که ایده خوبی هست و مطرح کنم

حالا من برای دوستان عنوان میکنم:
همونطور که میدونید تاپیک کتاب های الکترونیکی خیلی مفیده و کاملا الان دیگه کتاب های خوب و مفید در وان عنوان شده
اما چون اکثرا از راپیدشر هست و دانلودشون بعضا برای خیلی ها مشکل هست و اصولا در حال حاضر اکنت این سایتبرای خرید ماهی 8 یا 9 هزار تمان هستش
خبمن فکر کردم که داشتن این همه کتای اون هم با نوارشون که به صورت mp3 یا تصویری هست که همگی آموزشی بوده و داشتنشون خالی از لطف نیست و ضرری هم نداره
گفتم دوستانی که مایل هستند و اصلا با این طرح موافق هستند اعلام کنند

این کتابها اگه بشهروی یک یا 2 دی وی دی خواهد بود که قیمتش هم مناسب هست حدود 500 تا حداکثر 800 تومان
البته من اینکار رو نمیکنم فقط اگه دوستان موافق بودند کاراش رو به یکی از دوستان میسپارم به کسی که میدونم کارش خوبه و کمترین هزینهرو دریافت میکنه
فکر کنم حدود حداقل 200 تا 300 تا کتاب باشه به همراه نوار و فیلم های آموزشی برای کلیه مهارت ها
حتی اگه مقدور بود نمونه سوالات آزمون های تافل و آیلتس رو هم قرار میدیم :)

والا از نظر من که همه چیزش مناسب هست و اصلا ضرری هم نداره
حالا موافقتش با شما دوستان
انیدوارم که قبول کنید چون حیف هست که فقط این کتاب ها معرفی بشن ولی داشتنشون تا حدودی غیر ممکن

خوبه.من که خیلی حال میکنم.فقط زود اینکارو بکنید که تا من میتونم ببیرم:wacko::D

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
خوبه.من که خیلی حال میکنم.فقط زود اینکارو بکنید که تا من میتونم ببیرم:wacko::D

چه عجب بالاخره یک نفر جواب داد باشه مشکلی نیست ولی واسه یکنفر بی فایده هست باید چند نفر بخوان
در کل دیگر دوستان هم باید نظرشون رو بگن

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
...

2. تاپیک love qoutes رو عمومی تر کنیم تا همه نوع qoute ی رو در بر بگیره ... (اجازه صاحب تاپیک شرطه البته)

ادیت : من الان متوجه شدم که دوستمون Boss ، خودش موافقت کرده با این یکی ... شرمنده ... خب پس این حله ...
..

خوب شد ... هر چی باشه Beautiful از love مناسب تره ...

خب من برم یه چند تا نقل قول از بور عزیز بزارم ! ...

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
ببخشید اگه نیستم.دانشگاه شروع شده یه کمی درگیرم .....

بالا