برگزیده های پرشین تولز

درباره این بخش: پیشنهاد ،انتقاد ،کاربرهای فعال و...( پست اول: قوانین)

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام فقط میخواستم بگم که بخش زبان های خارجی زیادی شلوغه چونتماما تاپیک های بدون استفاده هست کاش اینا رو پاک کیکردن بهتر بود
در ضمن کاربری فعال بهناز خانوم رو هم تبریک میگم کاش قسمتی من هم بشه ..ما که داریم سعی میکنیم انشاءالله به حقمون میرسیم:(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام فقط میخواستم بگم که بخش زبان های خارجی زیادی شلوغه چون تماما تاپیک های بدون استفاده هست کاش اینا رو پاک کیکردن بهتر بود
در ضمن کاربری فعال بهناز خانوم رو هم تبریک میگم کاش قسمتی من هم بشه ..ما که داریم سعی میکنیم انشاءالله به حقمون میرسیم:(
تاپیکای بی استفاده دقیقا کدومه ؟ ... خب مفهوم فوروم همینه دیگه دوست خوبم ، یه عالمه تاپیک توی هر بخش هست که خیلی هاش دیگه استفاده ای نداره ... می خوای بندازیمشون دور ؟
wow.gif
...

با توجه به تجربه کوتاهی که من دارم ، الان نظم خوبی توی این بخش حاکمه ... می خوای از دوستان دیگه بپرس اگه به نظرت من مزخرف میگم
rastaman2.gif
...

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
تاپیکای بی استفاده دقیقا کدومه ؟ ... خب مفهوم فوروم همینه دیگه دوست خوبم ، یه عالمه تاپیک توی هر بخش هست که خیلی هاش دیگه استفاده ای نداره ... می خوای بندازیمشون دور ؟
wow.gif
...

با توجه به تجربه کوتاهی که من دارم ، الان نظم خوبی توی این بخش حاکمه ... می خوای از دوستان دیگه بپرس اگه به نظرت من مزخرف میگم
rastaman2.gif
...

بابا من قلط بکنم به حرف شما بی احترامی کنم
شما ذرست میگین
من منظورم مثلا تاپیک زبان عربی بود که بلا استفاده هست
در ضمن ممنون میشم اگه در باره خودتون دیگه اینطوریقضاوت نکنید:):rolleyes:
خدایی دلخور شدم از این حرفتون آخه مزخرف چیه؟هااااااااااااا؟:hmm::hmm:

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
شروع شد.فقط برای بهتر شدنش همه کمک کنن.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
جناب English Lord ، آخرین باره که دارم خواهش می کنم پست های تشکر و تعارف و خنثی و " خیلی ممنون چه تاپیک خوبیه " نزن ...

باور کن همه به عمق علاقه و شعف شما پی بردن ...
sign0196.gif

یادته من از شما خیلی محترمانه خواهش کردم توی تاپیکای قدیمی پست تشکر و تقدیر نزن ...
لطف کن توی تاپیک هایی که بحثشون خیلی وقت پیش تموم شده پست تشکر و تعارف نزن ، مگر اینکه واقعا سوال یا درخواستی داری ، مرسی ... (شرمنده – قصد توهین ندارم- ولی درستش اینه )

توی این تاپیک که بحثش مال بیش از یه سال پیشه هم این کار رو کردی

بازم شرمنده
(از این محترمانه تر امکان داشت ؟
164.gif
)

این جواب شماست :
من شرمنده ام دیگه تکرار نمیشه معذرت میخوام
این آخرین بار بود

حالا می بینم این پست رو امروز زدی :
hi buddies
you have nice topic but it seems it has not improved yet
not to mention your topic i have question.....how many topics do we have in obliged english writing? thank you
یعنی یه پست تعارفی دیگه توی تاپیکی که بیش از یه ساله بحثش تموم شده ...

بنابراین شما از آخرین باری که قول داده بودی گذشته و هنوز داری ادامه میدی .. لطفا دوستان دیگه نظر بدن که من چی کار کنم ...

(دوستان می دونن که من تا حالا پیش نیومده از دست کاربری عصبانی بشم ... ولی الان ظاهرا داره این اتفاق میفته ...
77.gif
)

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
جناب English Lord ، آخرین باره که دارم خواهش می کنم پست های تشکر و تعارف و خنثی و " خیلی ممنون چه تاپیک خوبیه " نزن ...

باور کن همه به عمق علاقه و شعف شما پی بردن ...
sign0196.gif

یادته من از شما خیلی محترمانه خواهش کردم توی تاپیکای قدیمی پست تشکر و تقدیر نزن ...

(از این محترمانه تر امکان داشت ؟
164.gif
)

این جواب شماست :

حالا می بینم این پست رو امروز زدی :

یعنی یه پست تعارفی دیگه توی تاپیکی که بیش از یه ساله بحثش تموم شده ...

بنابراین شما از آخرین باری که قول داده بودی گذشته و هنوز داری ادامه میدی .. لطفا دوستان دیگه نظر بدن که من چی کار کنم ...

(دوستان می دونن که من تا حالا پیش نیومده از دست کاربری عصبانی بشم ... ولی الان ظاهرا داره این اتفاق میفته ...
77.gif
)

Patience is the key

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
دوست داشتم که این تاپیک اسم کلی تری داشته باشه که منم بتونم شرکت کنم !... ولی خب , ظاهرا قسمت نبود ! ... :happy:

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوست داشتم که این تاپیک اسم کلی تری داشته باشه که منم بتونم شرکت کنم !... ولی خب , ظاهرا قسمت نبود ! ... :happy:
ما که در موردش صحبت کردیم.خوب شما هم مشارکت کنید تو این کار.چرا نمی تونید شرکت کنید ؟!
منظور دوستمون اینه که بشه همه نوع نقل قولی توش آورد ... نه فقط love qoute ... اگه نظرت مساعده ، بگو تا اقدام کنم ...
سیمور جان , علم و دانش بایگانی نداره؟(محض کنجکاوی)
نه ...

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
منظور دوستمون اینه که بشه همه نوع نقل قولی توش آورد ... نه فقط love qoute ... اگه نظرت مساعده ، بگو تا اقدام کنم ...

نه ...

بله فکر می کنم اینطوری فعال تر میشه و دامنه مطالب هم گسترده تر و جالب تر.
نظر خوبیه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب من به نظرم اومد که تاپیکای مربوط به "می خوام زبان یاد بگیرم ... از کجا شروع کنم ؟ " رو با هم ادغام کنم ...
بله فکر می کنم اینطوری فعال تر میشه و دامنه مطالب هم گسترده تر و جالب تر.
نظر خوبیه
خب پس اسمش رو بگو تا عوض کنم ... مثلا Beautiful English Quotes ... یا هر چی که دلت خواست ...

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
خب من به نظرم اومد که تاپیکای مربوط به "می خوام زبان یاد بگیرم ... از کجا شروع کنم ؟ " رو با هم ادغام کنم ...

خب پس اسمش رو بگو تا عوض کنم ... مثلا Beautiful English Quotes ... یا هر چی که دلت خواست ...

شما استادی سیمور جان.همونی که شما گفتی خوبه.الان چیزی بهتر از اسم شما به ذهنم نمی رسه

Beautiful English Quotes

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من پیشنهادی که دارم اینه که یه زیر بخش برا انگلیسی درست بشه , چون کلی تاپیک برا انگلیسی هست که تند تند اپدیت میشن , و تاپیک مربوط به زبان های دیگه میره پایین , یجورایی نامردی میشه در حقشون :eek: .

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
من پیشنهادی که دارم اینه که یه زیر بخش برا انگلیسی درست بشه , چون کلی تاپیک برا انگلیسی هست که تند تند اپدیت میشن , و تاپیک مربوط به زبان های دیگه میره پایین , یجورایی نامردی میشه در حقشون :eek: .

والا درست میگید ولی آخه مثلا واسه زبان ژاپنی یا فرانسوی دیر به دیر پست میدن و بیخودی در بالای صفحه اول میمونه
البته فکر نکنم منظورتون این باشه ولی به هر حال فکر خوبی هست

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب چندتا نکته هستش که بد نیست اگه دوستان نظر بدن : (من خودم با همه شون موافقم طبیعتا!)

1. تاپیک advanced learning رو ادغام کنیم با تاپیک نکات گرامری ... (اگه تاپیک قدیمی تر و بهتری هم هست ، به من بگید)

2. تاپیک love qoutes رو عمومی تر کنیم تا همه نوع qoute ی رو در بر بگیره ... (اجازه صاحب تاپیک شرطه البته)

ادیت : من الان متوجه شدم که دوستمون Boss ، خودش موافقت کرده با این یکی ... شرمنده ... خب پس این حله ...

3. کل تاپیک هایی که درباره " من این شرایط رو دارم ، حالا چی کار کنم که زبانم خوب بشه ؟ " رو ادغام کنیم و یه تاپیک کلی و استیکی بشه .... (درباره اسمش هم می تونید نظر بدید ... هر چند همین جمله که من گفتم هم خوبه !!!)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خب چندتا نکته هستش که بد نیست اگه دوستان نظر بدن : (من خودم با همه شون موافقم طبیعتا!)

1. تاپیک advanced learning رو ادغام کنیم با تاپیک نکات گرامری ... (اگه تاپیک قدیمی تر و بهتری هم هست ، به من بگید)

2. تاپیک love qoutes رو عمومی تر کنیم تا همه نوع qoute ی رو در بر بگیره ... (اجازه صاحب تاپیک شرطه البته)

ادیت : من الان متوجه شدم که دوستمون Boss ، خودش موافقت کرده با این یکی ... شرمنده ... خب پس این حله ...

3. کل تاپیک هایی که درباره " من این شرایط رو دارم ، حالا چی کار کنم که زبانم خوب بشه ؟ " رو ادغام کنیم و یه تاپیک کلی و استیکی بشه .... (درباره اسمش هم می تونید نظر بدید ... هر چند همین جمله که من گفتم هم خوبه !!!)

سلام خدمت سيمور عزيز(فرمانرواي علم ودانش:blush:)

اول بايد بگم من خودم در پست دهم advanced learning با اين كه دو تاپيك ادغام بشم موافقت كردم ولي دوباره كه نگاه كردم نظرم عوض شد براي مثال خدمتت عرض كنم در تاپيك advanced learning وقتي داريم راجع به زمان ها بحث ميكنيم ديگه قرار نيست بگيم زمان حال ساده يا حال استمراري چه جوري ساخته ميشه و چه چارچوبي بايد رعايت بشه اين مسائل كه در درجه پايين تري قرار ميگيره ميتونه در تاپيك نكات گرامري بحث بشه و درجه بعد و يكم سطح بالاتر در تاپيك advanced learning...البته اين نظر ودليل من بود ولي بهتره دوستان هم نظر خودشون رو بيان كنن!

در مورد قسمت سوم هم چند وقت بود ميخواستم اين پيشنهاد رو بدم و بهتره علاوه بر اينكه ادغام ميشن يه بحث كارشناسي دقيق هم صورت بگيره و واقعا كسي كه وارد اين تاپيك ميشه جواب خودش رو بگيره البته اسمش خوبه ولي اگه يه جوري باشه كه جواب سوالاتي مثل "از كجا شروع كنم " ،"كدوم آموزشگاه برم" يا چه ميدونم بحث هاي كه به شروع يادگيري مربوط ميشه رو هم در بر بگيره چون خيلي ها نميدونن بايد از كجا شروع كنن چه برسه به اينكه بهترش كنن;)

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

مورد یک advance شامل گرامر هم میشه دیگه ؟ پس ادغامش با تاپیک گرامر عاقلانه است.

مورد 2 خیلی خوبه.الان 3 تا تاپیک در این باره است.فقط یک چیزی امروز تاپیک love quotes رو ندیدم.نیستش یا من ندیدم؟:blink:

مورد 3 هم خیلی عالیه .همه ی کسانی که دنبال این مطلب هستند دچار سر درگمی و تاپیک تکراری زدن نمیشند.اسمی هم که گفتید مناسبه به نظر من.تا نظر اساتید چی باشه

......................

من یک پیشنهاد دارم ولی خوب فقط یک نظره

کاش به جای این همه تاپیک و شلوغی و سر درگمی تاپیکها مشخص بودن.

مثلا برای مهارتهای:speaking.listening,writing ,reading تاپیکهای استیکی بود.هر حرفی در این 4 مهارت تو تاپیکهای خودشون بحث بشه نه برای هر اشکالی یکی جدید بزنیم.

برای گرامر یک تاپیک.و چند تا دیگه که الان هم به کار همه میاد.مثل qoute,راهای پیشرفت در زبان و مکالمات محاوره .و جند تا ضروری ها.

و البته زبانهای دیگه الان (البته نظر شخصیه اینا .باید نظر همه رو دونست ببخشید اگه جسارت میکنم باید نباید میگم) بین زبان انگلیسی له شدن.و انسجام بخش رو بهم زدن.توی هر فرومی که من دیدم بخش انگلیس از سایرین جداست.

حالا تصمیم با استاد سیمور و نظر دوستان است.ولی بخش زبان یه خونه تکونیه کوچولو میخواد:);)
پ.ن
............
چقد نظر دادم من وّع:wacko:

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
در مورد قسمت سوم هم چند وقت بود ميخواستم اين پيشنهاد رو بدم و بهتره علاوه بر اينكه ادغام ميشن يه بحث كارشناسي دقيق هم صورت بگيره و واقعا كسي كه وارد اين تاپيك ميشه جواب خودش رو بگيره البته اسمش خوبه ولي اگه يه جوري باشه كه جواب سوالاتي مثل "از كجا شروع كنم " ،"كدوم آموزشگاه برم" يا چه ميدونم بحث هاي كه به شروع يادگيري مربوط ميشه رو هم در بر بگيره چون خيلي ها نميدونن بايد از كجا شروع كنن چه برسه به اينكه بهترش كنن;)

خوبه تو پست اولش یه سری نکات اصلی توضیح داده بشه
و اونایی که زبانشون در سطح خوبیه (مثل جناب سیمور) تجربیاتشونو در اختیار بقیه قرار بدن
اگه روش خاصی داشتن کلاس و کتاب خاصی رو استفاده کردن از کجا شروع کردن ....

پ. ن . شاید بهتر باشه quotes از عنوان تاپیک من حذف بشه تا آشفتگی پیش نیاد!;)

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
مورد 2 خیلی خوبه.الان 3 تا تاپیک در این باره است.فقط یک چیزی امروز تاپیک love quotes رو ندیدم.نیستش یا من ندیدم؟
[QUOTE/]
:lol::lol::lol:
به نظر من کل تاپیکها رو که سوال در مورد شروع کردن و پیشرفت کردن تو زبانه یکی کنیم بهتره اینطوری مطالب جامع تر و جمع و جور تر میشه

بالا