برگزیده های پرشین تولز

درخواست ايجاد سيستم تشكر در فروم

فعال شدن سیستم تنکس

• با فعال شدن سیستم تنکس موافقم

Votes: 99 69.7%
  • با فعال شدن سیستم تنکس مخالفم

Votes: 43 30.3%

• Total voters
    142

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
این کار خیلی خوبه ولی باید کنترل شده باشه ...
من موافق اضافه شدن تشکر هستم ولی باید جوری باشه که سواستفاده نشه ....
من در فورم های دیگه دیدم که اغلب کاربران از هز پست مدیران الکی تشکر میکنند ... و از پست های خوب کاربران کم سابقه خیلی کم تشکر میشه ....
یا بالعکس کاربران دیگه فقط دنبال افزایش تشکرات از خود هستند ... شما به وفور در امضای برخی کاربران اینگونه فوروم ها دیدید که مثلا نوشته اند "... تشکر یادت نره .... روی دکمه تشکر کلیک کن ضرر نداره و ... "
یا بدتر در برخی فوروم ها برخی کاربران از ارائه خدمات به کاربرانی که از پست های قبلی آنها تشکر نکرده اند ممانعت میشود ... مثلا یک کاربری رو در یک فوروم معروف دیدم که به یه کاربر دیگه ای که از او در خواست کمکی کرده بود گفته بود "... بعلت عدم تشکر شما به هیچ وجه کمکی به شما نمیشود ..."
اینها مسایلی است که باید بررسی شه ... مطمئنا مدیران این فوروم هم به این مسایل واقف هستند که تا حالا این گزینه را فعال نکردند ... چه بسا که این گزینه جو دوستانه فوروم را خراب کنه یا همانطور که گفتم تشکر دیگه نشاندهنده فعالیت مفید واقعی نشه ....

اما با اصل موضوع موافقم ....

sub

Registered User
لایک‌ها
1
این کار خیلی خوبه ولی باید کنترل شده باشه ...
من موافق اضافه شدن تشکر هستم ولی باید جوری باشه که سواستفاده نشه ....
من در فورم های دیگه دیدم که اغلب کاربران از هز پست مدیران الکی تشکر میکنند ... و از پست های خوب کاربران کم سابقه خیلی کم تشکر میشه ....
یا بالعکس کاربران دیگه فقط دنبال افزایش تشکرات از خود هستند ... شما به وفور در امضای برخی کاربران اینگونه فوروم ها دیدید که مثلا نوشته اند "... تشکر یادت نره .... روی دکمه تشکر کلیک کن ضرر نداره و ... "
یا بدتر در برخی فوروم ها برخی کاربران از ارائه خدمات به کاربرانی که از پست های قبلی آنها تشکر نکرده اند ممانعت میشود ... مثلا یک کاربری رو در یک فوروم معروف دیدم که به یه کاربر دیگه ای که از او در خواست کمکی کرده بود گفته بود "... بعلت عدم تشکر شما به هیچ وجه کمکی به شما نمیشود ..."
اینها مسایلی است که باید بررسی شه ... مطمئنا مدیران این فوروم هم به این مسایل واقف هستند که تا حالا این گزینه را فعال نکردند ... چه بسا که این گزینه جو دوستانه فوروم را خراب کنه یا همانطور که گفتم تشکر دیگه نشاندهنده فعالیت مفید واقعی نشه ....

اما با اصل موضوع موافقم ....

آره حق باشپ شماست. من توی یه انجمن دیدم که تا تشکر نکنی، لینک دانلود یه نرم افزار ظاهر نمیشه. البته این کار روی بیشتر مدیران این سایت می کردند تا دیگر کاربران!!!!!!!:blink::blink::blink:

با گذاشتن قوانینی درست در این مورد میتونیم از این کارها جلوگیری کنیم.:D

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
یه مدیر بیاد جواب بده همه دیگه نظرشون رو گفتن :blush:

بزارید قائله بخواب دیگه:)

mgs

Registered User
لایک‌ها
47
بنده هم موافقم فقط اگه کسی به این 15 صفحه توجه کنه خوبه

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها بیخیال بشید :D اونی که امروز عضو بشه و سیستم تشکر فعال بشه،ملت می خوان ازش تشکر کنن و نسبت پست به تشکرش بالا میره! اون وقت کسی که فلان قدر پست زده و سیستم نبوده،یکی عضو میشه و خیال می کنه فلانی اسپمر هست و کسی تشکر نمی کنه!

البته واسه من که اینا مهم نیست،ولی اگه عامه فکر کنیم،به این بحث می رسیم... الان دیگه برای گذاشتن سیستم تشکر دیر شده.

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
به نكته بسيار جالبي اشاره كرديد...!!! البته حتما منظورتون اينه كه نسبت تشكر به پستاش ميره بالا.

azad az zad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه :)
شک دارم site administrator اینجا ehsan هست یا knowhow؟ ولی بالاخره یه جوابی به این بی تابی بچه ها بدین دیگه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
چندین بار گفته شده " در کوتاه مدت و میان مدت ، برنامه ای واسه این قضیه ندارن " ...

تاپیک هم بسته نشده تا اگه دوست دیگه ای می خواست قضیه رو دنبال کنه حداقل بتونه نظرش رو بگه ... این که خوبه ...

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
شرمنده منم نفهميدم دليل فعال نشدن چيه

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
دلیلش تفاوته ، پرشین تولز متفاوت عمل می کند :D

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
که چی بشه بعد رو کم کنی بشه من تشکر بیشتر دارم

فلانی 1000 تشکره شدنت مبارک ایشالله 1000000000000 تریلیون پسته شی(اسمایل خیلی خنده)

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
به نظر من هم باشه بهتره با اینکه دیر شده ولی از شر پست های بی خودی تشکر همه خلاص میشن
مثل
خیلی ممنون
دمت گرم
یک دنیا فلانم ..... و این حرف ها

هر موقع جلوی ضرر رو بگیری منفعته

بالا