برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنماي براي دادن تبليغات براي فروشگاه اينترنتي

themylife

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من ميخواستم كه اگه از دوستان كسي اطلاعات داره كه براي فروشگاه اينترنتي كجاها و به چه صورت تبليغ بديم كه جواب بده و بازدهي خوبي داشته باشه و ايا سايت هاي هستن كه با فروشگاه ها % ي كار كنن و به ازاي هر فروش كه بهشون پنل مستقل نيز ميدهيم درصد داده شود .

با تشكر:)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209
شما عضو ایران مارکت یا پرداخت هستید؟
توی اون سیستمی داره که پورسانت میدید براتون تبلیغ میکنند اون روش خیلی خوبی است

themylife

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

عضو ايران ماركت ، بله ديدم ولي ميخوام به غير اونجا جاهاي ديگه و با روش هاي ديگه اشنا و كار كنم​

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
يعني يكسري افراد هستند فقط جنس هاي ديگران رو تبليغ مي كنند؟

اونوقت كجا اين كار رو مي كنند؟ تو سايت خودشون يا اينكه بيننده هاي سايتشون رو به سايت فروشنده ريدايركت مي كنند؟

من چجوري مي تونم برم تو كار تبليغات و فروش پورسانتي؟

ضمنا شركت هاي ديگه مثل پارس پيك هم از اين برنامه هاي پورسانتي دارند؟

gold.0511

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من سفارش به این سیستم ها کلیکی زیاد خوب نیست. چون معلوم نیست کلیکاش از کجا میاد !!
البته به ظاهر از وبلاگها و سایتهای عضو سیستم .......
اما اینطور نیست. احتمال اینکه هر کدوم از این اعضا تقلب کنند زیاده .مثلا با تغییر دادن لینک ها به لینکهای XXX که برای خیلی از کاربرای اینترنت جذابیت خاصی داره یا اینکه بیننده سایت رو مجبور کنه که روی لینک کلیک کنند ( برای دیدن سایت روی یکی از بنر های زیر کلیک کنید). و خیلی راههای دیگه که وب مسترها خودشون می دونن چیه.
به هر حال این نظر من بود.
هر گونه انتقادی هم پذیرفته میشه :D .

Last edited:

irantrack

Registered User
لایک‌ها
4
من مدیر تبلیغاتی فروشگاه های زیادی بود..... بخاطر آشنایی با بعضی از مدیران بیشتر سایت ها ( به خاطر کار مدام باهاشون ) می تونم تخفیف های خوبی هم بگیرم . بیشتر جاها هم مخصوصاً واسه الان که دمه عیده جا دارم . خواستی بگو تا فروشت رو بترکونم !!!

themylife

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مدیر تبلیغاتی فروشگاه های زیادی بود..... بخاطر آشنایی با بعضی از مدیران بیشتر سایت ها ( به خاطر کار مدام باهاشون ) می تونم تخفیف های خوبی هم بگیرم . بیشتر جاها هم مخصوصاً واسه الان که دمه عیده جا دارم . خواستی بگو تا فروشت رو بترکونم !!!
خواستن كه ميخوام و ممنون ميشم كه راهنماي و معرفي كنيد​

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
تبليغات در بالا و وسط پست 6000 تا فروم استثنا براي قيمت 160 هزار تومان به مدت يه ماه واگذار ميشود .

اولين سرويس انجمن دهي در ايران ..

www.ParsBoard.com

موفق باشيد.

themylife

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا چي شد !

themylife

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا چي شد !​

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام

من ميخواستم كه اگه از دوستان كسي اطلاعات داره كه براي فروشگاه اينترنتي كجاها و به چه صورت تبليغ بديم كه جواب بده و بازدهي خوبي داشته باشه و ايا سايت هاي هستن كه با فروشگاه ها % ي كار كنن و به ازاي هر فروش كه بهشون پنل مستقل نيز ميدهيم درصد داده شود .

با تشكر:)

چرا. هستش:

Iran.bz دقيقا همون چيزيه كه شما دنبالشي.

اگر هم خواست عضوش بشي لطفا از لينك زير برو تا يك چيزي هم به ما برسه:

http://www.iranmc.org/AdsAffiliate.php?AdsID=12893

بالا