برگزیده های پرشین تولز

ديابلو روي ويندوز ايكس پي

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راه حلي هست كه diablo 2 رو بشه در ويندوز ايكس پي نصب كرد ؟ من اول فكر كردم مشكل از جاي ديگه هست ولي بعد يك جايي خوندم كه اصلا اين بازي با اين ويندوز مشكل داره . مي خواستم ببينم آيا كسي هست كه تونسته باشه رو ايكس پي اين بازي رو نصب كرده باشه ؟ يا اينكه راه حلي سراغ دارين ؟

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
[left:f86320bddd]For me it works great. I just put the CD in and I installed it. That was it.[/left:f86320bddd]

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس اونوقت بايد مشكل از جاي ديگه اي باشه . نه از ويندوز ايكس پي . به هر حال ممنون . بايد برم ببينم چيكار مي تونم بكنم .

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم رو XP نسبش کردم و تا آخر رفتم ولی مشکلی نداشت

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فكر ميكنم مشكل از درايور كارت گرافيك باشه بايد آخرين نسخه درايور مخصوص win xp كارت گرافيكتو download كني و نصب كنيش چون معمولا درايورهايي كه روي خود ويندوز هست پشتيباني open gl نداره.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ببين ورژن ويندوزت چيه؟من قبلا وقتي بتاي اكس پي رو داشتم ديابلو روش اجرا نميشد اما الان خوب اجرا ميشه مشكلي هم نيست.

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين هم مي تونه درست باشه . نشانه هاي اين ايكس پي بتا چيه ؟

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من ورژن بتا دارم ولي diablo توش راحت اجرا ميشه

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اگه اينطوره كه پس مشكل يه چيزه ديگه است.فكر كنم از همون كارت گرافيكت باشه ببين اگه Direct 3d رو ساپورت ميكنه رو اون بزار ببين مشكلت حل ميشه.

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همه اين روشها رو كردم نشد :( البته حالا يك پيشرفتي كرده صداش مياد ولي تصوير نداره !!!! بايد ببينم كارت گرافيكيم درايور جديد داره يا نه .

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ميگم اگه درايور هم نصب نكردي مشكلت حل نشد.پچ بازي رو بگير بعضي وقتا بازيها خودشون رو با كارت سازگار ميكنن مثل همين Vice City

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بالاخره نفهميدم چيش بود ولي راه افتاد :) البته لوودش زياد طول مي كشه و اگه وسط لوود كليدي بزني . قثل مي كنه . ولي به هر حال الان داره كار مي كنه . از كمك همتون ممنون . اگه نمي گفتين كه تو ايكس پي بازي كردين من فكر ميكردم كه اصلا با اين ويندوز سازگار نيست .

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من خيلی وقت پيش diablo رو تموم کردم اما هيچ کدوم از فيلم هاش رو نديدم..اکثرشون هنگ ميکردن
چجور ميتونم فيلم هاشو پيدا کنم؟
در ضمن expansion packش ارزش داره؟من فيلم رو به هر چيزی ترجيح ميدم...فيلم باحال داره؟
در ضمن چون من فيلمش رو نديدم کسی جايی سراغ داره بگه من برم اصلاً بفهمم چه بازی ای رو تموم کردم
داستانش دستم بياد؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من خيلی وقت پيش diablo رو تموم کردم اما هيچ کدوم از فيلم هاش رو نديدم..اکثرشون هنگ ميکردن
چجور ميتونم فيلم هاشو پيدا کنم؟
در ضمن expansion packش ارزش داره؟من فيلم رو به هر چيزی ترجيح ميدم...فيلم باحال داره؟
در ضمن چون من فيلمش رو نديدم کسی جايی سراغ داره بگه من برم اصلاً بفهمم چه بازی ای رو تموم کردم
داستانش دستم بياد؟
منم با فيلمهاي بازي خيلي حال ميكنم مخصوصا هم اگه بازي براي Blizzard باشه كه نبايد از دست بدي.من تا همين عيد همه سيوهامو نگه داشتم كه بازي رو تموم كرده بودم ميتونستي دوباره اينستال كني بشيني فيلمها شو ببيني اما عيد هاردم سوخت :( الان هم فقط يدونه necromancer دارم كه حتي chapter 1 هم تموم نكردم راستش حالشو ندارم ادامه بدم.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
حالا که دلم رو سوزندی بگو چند تا فيلم داشت که ديگه بميرم!!!

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
فكر كنم 5 تا 4 تا Chapter يه دونه Epilouge اصلا از سه تا سي دي يكيش فقط براي فيلم بود!فيلم هاش محشر بود من كه شايد هر كدومو بيشتر از 10 بار ديدم!هر دفعه هم دهنم باز ميموند :eek: براي انيماتورهاي اينكارشم اسفند دود ميكردم براشون ايميل ميزدم تا چشم نخورن :D خوب دلتو سوزوندم :D
راستي اين USGroup1 خوب بلده فيلم و اينچيزا رو باز كنه.دقيق يادم نيست فايلاش چطوري بود اما فكر كنم .bik بود.احتمالا بتوني opener براش پيدا كني.

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فكر كنم 5 تا 4 تا Chapter يه دونه Epilouge اصلا از سه تا سي دي يكيش فقط براي فيلم بود!فيلم هاش محشر بود من كه شايد هر كدومو بيشتر از 10 بار ديدم!هر دفعه هم دهنم باز ميموند :eek: براي انيماتورهاي اينكارشم اسفند دود ميكردم براشون ايميل ميزدم تا چشم نخورن :D خوب دلتو سوزوندم :D
راستي اين USGroup1 خوب بلده فيلم و اينچيزا رو باز كنه.دقيق يادم نيست فايلاش چطوري بود اما فكر كنم .bik بود.احتمالا بتوني opener براش پيدا كني.
بازي رو تموم كردي فيلماشو نديدي چطور تونستي يه همچين ظلمي به خودت بكني.
آره فيلماش bink بود ميتوني پليرشو از اينجا دانلود كني <a href='http://www.radgametools.com/' target='_blank'>http://www.radgametools.com/</a>

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين شركت بليزارد از اون شركت هاي اعجوبه است . با اينكه تعداد بازيهاش كمه ولي همشون پرفروش و مطرح هستند . مثلا همين ديابلو الان چند ساله كه همينطور بكوب فروش مي كنه و تو جدول پرفروش ها هست .

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اين شركت بليزارد از اون شركت هاي اعجوبه است . با اينكه تعداد بازيهاش كمه ولي همشون پرفروش و مطرح هستند . مثلا همين ديابلو الان چند ساله كه همينطور بكوب فروش مي كنه و تو جدول پرفروش ها هست .
واقعا.. از همون واركرافت 1 هميشه بازيهاش جز بهترين بازيهاي سال بوده تا اين TFT .حيف كه World of warcraft رو نميتونيم بازي كنيم.مطمئنا اونم ميشه بزرگترين رقيب Everquest .

بالا