برگزیده های پرشین تولز

ذخیره فایل صوتی در اکسس

Niloufar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببينيد، اينكه گفتم Temp كنيد، دقيقا يعني همون كاري كه اون برنامه توي بخش مقالات انجام ميده. اون برنامه يه عكس رو به صورت باينري تو بانك ذخيره ميكرد و هر وقت كه ميخواستيم دوباره اون اطلاعات باينري رو برميگردوند به يه فايل. حالا شما از قسمت دوم براي فايلهاي صوتي خود استفاده كنيد و اونا رو تبديل به يه فايل فيزيكي كنيد و بعد از روشهاي معمول اونا رو Play كنيد.

PersianAmir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما بايد اطلاعات رکورد مورد نظر را توسط عمليات filing داخل يک فايل ذخيره نموده و سپس توسط توابع مورد نظر خود آن را play نماييد.
مي توانيد براي ذخيره کردن فايل از فولدر temp ويندوز استفاده نماييد.
در زمان بسته شدن برنامه هم فايلهاي موجود در فولدر temp را حذف نماييد.

ooje_asman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از PersianAmir :
شما بايد اطلاعات رکورد مورد نظر را توسط عمليات filing داخل يک فايل ذخيره نموده و سپس توسط توابع مورد نظر خود آن را play نماييد.
مي توانيد براي ذخيره کردن فايل از فولدر temp ويندوز استفاده نماييد.
در زمان بسته شدن برنامه هم فايلهاي موجود در فولدر temp را حذف نماييد.
با سلام مي شه نمونه اين دستورات رو بدين آخه من سواد آنچناني ندارم بعدشم انگيسي ام نيز خوب نيس و الانه هم موقع امتحانات هست تا من بيام ياد بگيرم خيلي طول مي كشه حالا اگه رفقا برام اين لطف رو بكنن تا ابد مديونشون خاهم بود مرسي

PersianAmir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
بهتره به موازات يادگيري زبان برنامه نويسي زبان انگليسي خود را نيز قوي نماييد.
نصف بيشتر يادگيري زبان برنامه نويسي بستگي به زبان انگليسي شما دارد.

ooje_asman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به رفقا چشم امیر خان ما مخلصیم انگلیسی هم یاد می گیرم شما فقط امر بفرما در ضمن نیلوفر خانم مژده که من تونستم فایل های صوتی رو نیز جور کنم و حالا مونده که چطور چندین فایل رو یه دفعه تو بانک ذخیره کنیم البته در رکوردهای مختلف مرسی

ooje_asman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من تونستم همه رو ذخیره کنم حالا میخام فایل رو در پوشه ویندوز نصب شده بنویسم و بعد حذفش کنم چطوری می تونم مرسی

Niloufar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در ضمن نیلوفر خانم مژده که من تونستم فایل های صوتی رو نیز جور کنم
خدا را شكر.
با سلام من تونستم همه رو ذخیره کنم حالا میخام فایل رو در پوشه ویندوز نصب شده بنویسم و بعد حذفش کنم چطوری می تونم مرسی
براي گرفتن مسير ويندوز از ("Environ("windir هم ميشه استفاده كرد، از توابع Api هم ميشه استفاده كرد.
براي حذف هم ميتوني از دستور Kill استفاده كني

ooje_asman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام نیلوفر خانم توی اون کد ذخیره هر چیز در اکسس قسمت لود تصاویر با این کد اجرا می شود
PicLoad.Image = PicLoad.Image.FromStream(New IO.MemoryStream(arr))
یعنی برای نمایش عکس ، رکورد خاصی به حافظه خوانده شده و از آنجا اجرا می شود و در فایل نوشته نمی شود
حال میشه همین رو برا فایل صوتی نیز اجرا کرد که در نتیجه صوت مثل عکس به حافظه بار شود و از آنجا اجرا شود
چون وقتی بخاد از فایل اجرا شود ابتدا بایس بنویسد و ... که طول می کشد و سرعت پایین میاد مرسی

Niloufar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوباره كلي گشتم و اون برنامه رو رو هاردم پيدا كردم، اونا باز كردم و يه Find زدم ولي اين دستوري كه شما گفتيد رو توش پيدا نكردم!!!!
ولي به هر حال ايني كه الان يادمه، اون فايل، عكسها رو هم ابتدا Temp ميكنه و بعد اونو Load ميكنه. تاجايي كه يادمه، مستقيم Load نميكنه.
بازم يه نگاهي بكن.

Niloufar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من خود برنامه رو نديدم ولي اون فايل Html كنارشو ديدم. البته يه نگاه سر سري انداختم ولي ظاهرا كه اونم دقيقا داره از همون روش Temp كردن استفاده ميكنه.

ooje_asman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام نیلوفر خانم میشه یه نیگا دقیق بهش بندازین و لطفا این خطی رو که قبلا گفتم برام توضیح بدین مرسی
PicLoad.Image = PicLoad.Image.FromStream(New IO.MemoryStream(arr)) مرسی

Niloufar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سر فرصت چشم. ولي آنچه فعلا از ظاهر آن بر مياد اينه كه اينطور نيست كه بدون Temp كردن عكس رو باز كنه.

بالا