برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای واردات بازی های اصل PS3 و PC.....

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام دوستان..........
من راستش عشق بازی های کامپیوتریم و علاقه شدیدی به واردات بازی دارم.......
ما خودمون تو علاالدین مغازه داریم و از چین جنس میاریم (قطعات موبایل و ....) موندم میشه از چین هم وارد کر یا نه ؟ یا از دبی بهتره ؟ گمرک چجوریه ؟
خواهشا کمک کنید بتونم.........

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام دوستان..........
من راستش عشق بازی های کامپیوتریم و علاقه شدیدی به واردات بازی دارم.......
ما خودمون تو علاالدین مغازه داریم و از چین جنس میاریم (قطعات موبایل و ....) موندم میشه از چین هم وارد کر یا نه ؟ یا از دبی بهتره ؟ گمرک چجوریه ؟
خواهشا کمک کنید بتونم.........

والا بازی ps3 فکر نمی کنم اورجینالش تو دبی و چین فرقی کنه . چون خودتون می دونید مسئله به هک دستگاه بر می گرده . شما از دبی خرید کنی بلوری ها رو فکر کنم بهتره . از گمرک بیارید باید مجوز بنیاد ملی بازی های رایانه ای رو بگیرید . اذیت می شید . بهترین راه اینه که بخرید بدبد دست لنج تا براتون بیاره . از اونجا هم بدید زمینی واستون بیارن.

سوالی بود در خدمتم

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
چه کاریه که اورژینال وارد کنید؟!
در اینترنت که موجود هست، دانلود کنید

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
یعنی بدم لا به لای گوشی هایی که به صورت قاچاق میاد بیارن ؟....از چین البته منظورمه......آخه پسر داییم اونجا بود گفت هم قیمت همینجا هستش.........تعجب کردم گفتم مگه میشه آخه ؟.......فک کنم خالی بسته.......

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
چه کاریه که اورژینال وارد کنید؟!
در اینترنت که موجود هست، دانلود کنید
نه عزیز من قصد دارم اورجینال وارد کنم و بفروشم....خیلی ها هستن که عاشق اورجینال هستن......

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
یعنی بدم لا به لای گوشی هایی که به صورت قاچاق میاد بیارن ؟....از چین البته منظورمه......آخه پسر داییم اونجا بود گفت هم قیمت همینجا هستش.........تعجب کردم گفتم مگه میشه آخه ؟.......فک کنم خالی بسته.......

آره عزیزم . بده همینطور با بقیه جنساتون بیارن . این راحت ترین کاره . قیمت هم فرقی نداره . آخه بازی اورجینال رو تحت کپی رایت منتشر می کنن و سونی هم با اپدیت جدیدش امکان جیلبریک دستگاهها شو گرفته . یه نکته برای بازی های جدید هم حتما باید به ورژن جدید دستگاه رو اپدیت کنید و گرنه ...

بالا