برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی خرید ۲۰۶اس دی

mrsshojai

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
دوستان من دنبال یک ۲۰۶ اس دی هستم
الان دو مورد گیر آوردم ممنون میشم راهنمایی کنید ارزش خرید داره یا نه
اولی v1 بیمه ۸ماه مدل ۸۹ـ۱۴۵هزار تا کارکرد
دومی مدل ۹۰ v1یمه ۴ماه ۹۰کارکرد
هردو سفید و بیرنگ هستند
نظر خودم دومیه هست اما قیمت ۲۷ میگه، ارزش خرید داره یا اولیه که فکر کنم حدود ۲۵ بشه گرفت
با تشکر از دوستان

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:

Watch171

Registered User
لایک‌ها
166
کارکرد مد نظرتون نباشه
معلوم نست دقیقا 90 تا رفته یا نه

mrsshojai

Registered User
لایک‌ها
33
کارکرد مد نظرتون نباشه
معلوم نست دقیقا 90 تا رفته یا نه
قبول دارم اما به هر حال یکی از آیتم ها که از ماشین چقدر کار کشیدن هست،منم تمیزی ماشین برام مهمه و چون از دست یک معلمه تا اونجایی که فهمیدم حداقل تو کار کیلومتر کم کردن نیست
ماشین رو که دیدم اندازه یک کف دست گلگیرش گیرسیه(منظورم همون مدل ۹۰)حالا ۲۷ می ارزه؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
قبول دارم اما به هر حال یکی از آیتم ها که از ماشین چقدر کار کشیدن هست،منم تمیزی ماشین برام مهمه و چون از دست یک معلمه تا اونجایی که فهمیدم حداقل تو کار کیلومتر کم کردن نیست
ماشین رو که دیدم اندازه یک کف دست گلگیرش گیرسیه(منظورم همون مدل ۹۰)حالا ۲۷ می ارزه؟
قیمت v8 حدودای 26-27 هستش
منتها دادش الان فقط وی 8 تولید میشه و وی 1 دیگه تولید نمیشه..یه جورایی توقف تولید خورده...همون گریسی هم خودش ضربه حساب میشه و باید از قیمتش کمتر کنه

یه نکته دیگه: 206 خرجش خیلی بالاست..شما یه نگاه به لوازم مصرفیش بنداز..بعدش ماشینی که 5 سال کار کرده راحت 2تا 3 تومن خرج و ریزه کاری داره..خیالت راحت
و موتورش تازه داره به روغن سوزی میوفته و باید 2 ت خرج موتور کنی فقط---جلوبندی و زیر بندی 206 هم زود خراب میشه

من خودم 3 ماه دنبال 206 مدل 90-91 بودم...آخرش به نتیجه ای نرسیدم و رفتم یکی صفر ثبت نام کردم

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
بنظرم میخوای بگیری مدل 90 بگیر اس دی v2 دوگانه سوز کارخونه .. هم قطعاتش فرانسه هست و هم گازسوز و هم موتور بزرگ 1600 tu5
قیمت هم دورو بره 29-30 ت هست ترو تمیز
هر چی هم میگیری کارکردش پایین باشه

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
منتقل شد.

بالا