برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد راه اندازی سایت با وردپرس

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
سلام به همه دوستان
من میخوام که یه سایت راه بندازم شبیه به سایت bankepdf.com برای دانلود کتب الکترونیکی
که توی انجمن هم معرفی شده ولی سوالی که برام پیش اومده اینه که wordprss سیستم وبلاگ دهی داره یا میشه وبسایت هم باهاش درست کرد ؟ ( اطلاعاتم من این زمینه خیلی کم هست )
حالا این سایت bankepdf.com در اصل یه وبلاگ هست که براش یه دامنه ثبت شده ؟
من یه وبلاگ وردپرس درست کردم و هر چی تو منو هاش گشتم جایی نبود که بشه تم وبلاگم رو خودم بتونم اپ کنم و عوض کنم ..پس این جریان افزونه ها که همه جا هست برا wordpress چطور باید نصب بشه ؟ من خود سایت wordpress رو که نگاه کردم نوشته که wordpress.org فقط قابلیت این کار رو داره

کلا من میخوام یه سایت مثل bankepdf.com داشته باشم اطلاعتی در زمینه برنامه نویسی وب ندارم
چه چیزی میخوام که مثل وبلاگ راحت و بدون دردسر مطالبم رو قرار بدم
اگه دوستان با تجربه لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم​

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,731
سلام به همه دوستان
من میخوام که یه سایت راه بندازم شبیه به سایت bankepdf.com برای دانلود کتب الکترونیکی
که توی انجمن هم معرفی شده ولی سوالی که برام پیش اومده اینه که wordprss سیستم وبلاگ دهی داره یا میشه وبسایت هم باهاش درست کرد ؟ ( اطلاعاتم من این زمینه خیلی کم هست )
حالا این سایت bankepdf.com در اصل یه وبلاگ هست که براش یه دامنه ثبت شده ؟
من یه وبلاگ وردپرس درست کردم و هر چی تو منو هاش گشتم جایی نبود که بشه تم وبلاگم رو خودم بتونم اپ کنم و عوض کنم ..پس این جریان افزونه ها که همه جا هست برا wordpress چطور باید نصب بشه ؟ من خود سایت wordpress رو که نگاه کردم نوشته که wordpress.org فقط قابلیت این کار رو داره

کلا من میخوام یه سایت مثل bankepdf.com داشته باشم اطلاعتی در زمینه برنامه نویسی وب ندارم
چه چیزی میخوام که مثل وبلاگ راحت و بدون دردسر مطالبم رو قرار بدم
اگه دوستان با تجربه لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم​

شما مي تونيد هاست بگيريد و روش يه وردپرس نصب كنيد و به راحتي هر قالب و افزونه اي كه بخوايد روش پياده كنيد اما تو سايت وردپرس دات كام نمي تويند قالب دلخواه بزاريد و افزونه نصب كنيد

30Garo

Registered User
لایک‌ها
107
اگر کاملا رایگان قصد راه اندازی چنین سایتی داری بهتره رو هاست رایگان مثل گیگفا وردپرس نصب کنی تا هر تغییراتی که خواستی بتونی انجام بدی.

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون از اینکه جواب دابدین ...خود سیستم وردپرس مجانی هست ؟ من فقط یه هاست و یه دامنه باید ثبت کنم درسته ؟
این سایت گیگفا که مجانی هست در عوض تبلیغ میذاره داخل سایت من ؟

اگه کسی پوسته شبیه به bankepdf داره ممنون میشم اینجا بذاره (پوسته به زبان انگلیسی باشه )
فقط یه چیز دیگه میشه سایت رو 2 زبانه کرد ؟ میخوام که زبان انگلیسی هم داشته باشه سایتم ولی ته با google translator

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام

وردپرس مجانی

هاست رایگان در گوگل سرچ کن . زیاد هست ولی بازدید یا دانلود کتابهات بره بالا سریع بسته می شی . هاستهای رایگان محدودیت دارند.

برای دانلود وردپرس فارسی و تم و حل مشکلات :

http://wp-persian.com/

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون از راهنمایتون من وردپرس رو نصب کردم ... حالا اگه میخوام که فایل ها رو برا دانلود با لینک مستقیم بذار م به چه نوع سروری احتیاج دارم و با چه مشخصاتی .... نکته بعدی اینکه از لحاظ کپی رایت مشکلی واسه سایت بوجود نمیاد ؟

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
ممنون از راهنمایتون من وردپرس رو نصب کردم ... حالا اگه میخوام که فایل ها رو برا دانلود با لینک مستقیم بذار م به چه نوع سروری احتیاج دارم و با چه مشخصاتی .... نکته بعدی اینکه از لحاظ کپی رایت مشکلی واسه سایت بوجود نمیاد ؟

بهتره برای فایلهاتون به یک سرور وارز مراجعه کنید. هر چند که در هاستهای معمولی هم تا شکایتی نشه مشکلی پیش نمیاد.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون بابت لینک ، یه راهنمایی کنید در مورد هاست ... من میخوام که کتاب الکترونیکی رو تو سایتم بذارم و لینک دانلود رو از سروهای اشتراک گذاری فایل (هات فایل و...) قرار بدم حالا چه هاستی واسه میزبانی سایت من مناسب هست و چقدر فضا داشته

لازم هست که هاست وارز باشه ؟ چون کتب الکترونیکی شامل قانون کپی رایت هست و سایت هم میخوام 2 زبانه باشه
من تجربه کار کردن رو با هاست رو در حد نصب وردپرس رو گیگفا دارم یه چیزی میخوام که کار کردن باهاش ساده باشه مثل گیگفا

بالا