برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی تعمیرات موبایل

hosseini123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
دارم دوره های تعمیرات موبایل رو میگذرونم، علاقه دارم به اینکار، رشته دانشگاهیم نامرتبط به الکترونیک هست، در شهر کوچیک ما 30 فروشگاه موبایل داره که تعمیرات هم انجام میدن
من میخوام در ابتدا تعمیرات و فروش لوازم جانبی رو انجام بدم و یواش یواش گسترشش بدم
  1. آیا اینجا کسی هست که سابقه اینکار رو داشته باشه؟
  2. آیا بنظرتون میصرفه که همیچین مغازه ای زد؟
  3. اگر میگید اینکار مناصب نیست کار و بیزینسی پشنهاد دارید؟
مرسی که کمکم میکنید

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
اگ تو کار مهارت خوبی داشته باشی و تعمیرکار باشی و نه تعویض کار میتونی ب درامد خوبی برسی،سود کارش خیلی بالاست اما باید مشتری جمع کنی و برای اینکه مشتری جمع کنی باید کار درست باشی
یه سوکت شارژ ۵ تومنه تو مشهد الان ۴۵ از مشتری میگیرن
گلس خریدش ۳ تومنه ۱۵ ب بالا فروخته میشه و...

hosseini123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اگ تو کار مهارت خوبی داشته باشی و تعمیرکار باشی و نه تعویض کار میتونی ب درامد خوبی برسی،سود کارش خیلی بالاست اما باید مشتری جمع کنی و برای اینکه مشتری جمع کنی باید کار درست باشی
یه سوکت شارژ ۵ تومنه تو مشهد الان ۴۵ از مشتری میگیرن
گلس خریدش ۳ تومنه ۱۵ ب بالا فروخته میشه و...
مرسی که جواب دادین
دارم دانش فنیم رو بالا میبرم و سعی کنم که تعمیرکار ماهری بشم و نه تعویض کار

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
من الان از اتحادیه میام :)
یکی از مشکلات کار تعمیرات هم درگیری و جدال با مشتری هست , هر موقع که میرم اتحادیه چند نفر شاکی اومدن و همش به راجع به تعمیرات و هزینه تعمیرات هست
به نظر من برای حل این مشکل هزینه تقریبی رو باید به مشتری اعلام کنید و کتبی رضایت بگیرید و بعد گوشی رو تعمیر کنید, بعد از تحویل گوشی هم رسید بگیرید

یه نکته دیگه اگر مغازه خودتون نیست به نظرم جایی مغازه نگیرید که اجاره بالایی داشته باشه

hosseini123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من الان از اتحادیه میام :)
یکی از مشکلات کار تعمیرات هم درگیری و جدال با مشتری هست , هر موقع که میرم اتحادیه چند نفر شاکی اومدن و همش به راجع به تعمیرات و هزینه تعمیرات هست
به نظر من برای حل این مشکل هزینه تقریبی رو باید به مشتری اعلام کنید و کتبی رضایت بگیرید و بعد گوشی رو تعمیر کنید, بعد از تحویل گوشی هم رسید بگیرید

یه نکته دیگه اگر مغازه خودتون نیست به نظرم جایی مغازه نگیرید که اجاره بالایی داشته باشه

مشکلاتی که گفتید که خوب توی همه شغل ها هست
مغازه رو موافقم، برای شروع باید یکجایی رو بگیرم که از اجاره ش نمونم تا چندماه اول

بالا