برگزیده های پرشین تولز

زنگ زدن به ديگران با شماره دلخواه!

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سلام دوستان

يه برنامه هست كه به يكي زنگ بزنيم و شماره دلخواه خودمون بيفته؟
يا پيامك ارسال كنيم با شماره يه نفر ديگه؟

تو نت ديدم يكي برنامه زنگ زدن به ديگران با شماره دلخواه رو واسه فروش گزاشته بود
نميدونم صحت داره يا نه
كسي خبر نداره؟

تشكر

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
سلام دوست عزیز
فکر نکنم وجود داشته باشه. اگر هم باشه مطمئنا توسط مخابرات و وزارت اطلاعات خرید و فروشش جرم داره.

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,374
صد در صد خرید و فروشش جرم داره.

قبلا یه سایت پاکستانی بود میشد با شماره دلخواه sms داد ولی فکر کنم بستنش.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
چی چی جرمه بیا من مفت میدمت هم در مورد اس ام اس زدن و هم در مورد تماس گرفتن فقط اولش باید شماره مورد نظر که میخایی شماره خودت نباشه تایید بشه مثلا شماره گوشی همسایتون رو میدم به برنامه کد کس ام اسی که بهش داده رو میدمش دیگه حله زنگ بزنی یا اس بدی اون شماره میوفته

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
با اسکایپ هم میشه این کار رو کرد ولی نیاز به اعتبار داره این برنامه ای که گفتم مفته و نامحدود. مثل واتس آپ با این فرق که من با اینترنت میتونم به گوشی ساده و... در هر جایی زنگ بزنم

donotgo

Registered User
لایک‌ها
90
با اسکایپ هم میشه این کار رو کرد ولی نیاز به اعتبار داره این برنامه ای که گفتم مفته و نامحدود. مثل واتس آپ با این فرق که من با اینترنت میتونم به گوشی ساده و... در هر جایی زنگ بزنم
اسم برنامه چیه؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
اسم برنامه چیه؟
خلاصه ای از کارکرد این اپیکیشن: میشه با اینترنت با شماره ای که ورفای کردی به هر شماره ای در هر جایی حتی تلفن ثابت تماس گرفت و اس ام اس زد پس از پایان اعتبار اولیه که رایگانه, خود برنامه اعتبار برای فروش دارد و اعتبار رایگان هم داره مثلا یه تبلیغ میبینی بجاش بهت اعتبار رایگان میده مزیتش اینه که لازم نیست مخاطب اینترنت داشته باشد یا نداشته باشد حتی به تلفن ثابت هم میشه زنگ زد. اسم اپیکیشن Dingtone هست
برنامه هایی با عملکرد مشابه:
Nextplus
Textplus
البته گفتم شماره ورفای شده یعنی شما شماره رو میدی یه اس ام اس میاد بهش که باید کد ورفای اس ام اس رو وارد برنامه کنی میتونی شماره خودتون رو بهش بدید یا یه شماره که بهش برای ورفای دسترسی داشه باشید مثلا گوشی یه نفر دیگه یا شماره مجازی

بالا