• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی زمین و مسکن

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
اینا بیشتر شبیه شوخیه
گفتم که
بعضیا آرزوهاشونو میگن
هر کسی هم مختاره تصمیم بگیره
دوستان بشینن خونه ارزون بشه به من که ضرری نمیرسه
بعضیها دنبال سود و ارزونی توی نت و اخبار خبرگذاری ها هستن بعضی ها هم وسط بازار دارن پول در میارن و به بعضیهای اولی میخندن
ولی به قول اخراجیها1 که اون بچه مثبته گفت هنوز قسمتم نشده که برم جبهه یکی از اکیپ اخراجی ها گفت: بشین تا بشه!!میشه

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
اینا بیشتر شبیه شوخیه
گفتم که
بعضیا آرزوهاشونو میگن
هر کسی هم مختاره تصمیم بگیره
دوستان بشینن خونه ارزون بشه به من که ضرری نمیرسه
بعضیها دنبال سود و ارزونی توی نت و اخبار خبرگذاری ها هستن بعضی ها هم وسط بازار دارن پول در میارن و به بعضیهای اولی میخندن
ولی به قول اخراجیها1 که اون بچه مثبته گفت هنوز قسمتم نشده که برم جبهه یکی از اکیپ اخراجی ها گفت: بشین تا بشه!!میشه

ایشالا میاد پایین همین الانشم 1 تومن زیر قیمت و چکی خریدار نیست شما زیاد به افزایش قیمت دل نبند فقط کافیه چند ماه دیگه رکود ادامه پیدا کنه سکه ریخت دلار از ابهت 4 تومن افتاد به زودی نوبت مسکنم میرسه البته منم بساز بفروش بودم زبونی میگفتم میکشه بالا تو دلم عکسش!

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
ایشالا میاد پایین همین الانشم 1 تومن زیر قیمت و چکی خریدار نیست شما زیاد به افزایش قیمت دل نبند فقط کافیه چند ماه دیگه رکود ادامه پیدا کنه سکه ریخت دلار از ابهت 4 تومن افتاد به زودی نوبت مسکنم میرسه البته منم بساز بفروش بودم زبونی میگفتم میکشه بالا تو دلم عکسش!
همون طور که گفتم بهتره دوستان پشت سیستم بشینن و منتظر ارزانی باشن
امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن

ra3ou1

Registered User
لایک‌ها
48
گذاشتن پول و سرمایه تو بانک به نظرم اشتباه محض هست

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
نگفتم بعضیا تو دنیای نت دنبال آرزوهاشون هستن؟؟؟
دوست عزیز حد خودتون رو بدونید
شما نباید با هر کسی شوخی کنیkoosharz
----------------------------------------------------

قبلا هم گفتم ارزونی به نفع همس اما ارزونی چنتا دلیل میخواد رکود تنها ، نمیتونه ارزونی با ثباتی به همراه داشته باشه و بلافاصله بعد از ورود نقدینگی به بازار دوباره قیمتها جهشی میشه
یه اقتصاد سالم اصلا توش رکودی نیست
پس وقتی شما تو بازار رکود میبینید یعنی اقتصاد بیمار هست و توی اقتصاد بیمار بیشترین ضرر متوجه مصرف کننده هستش
بازهم میگم ارزونی برای منه تولید کننده هم خوبه چون کالای تولیدیم سریعتر فروش میره ولی به شرطی که توی این فروش ضرر نباشه وگرنه هیچ سازنده درست حسابی لنگ فروش چند واحد آپارتمان نیست

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
به نظر دوستان الان برای فروش خوب موقعی هس؟

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130

قبلا هم گفتم ارزونی به نفع همس اما ارزونی چنتا دلیل میخواد رکود تنها ، نمیتونه ارزونی با ثباتی به همراه داشته باشه و بلافاصله بعد از ورود نقدینگی به بازار دوباره قیمتها جهشی میشه
پس وقتی شما تو بازار رکود میبینید یعنی اقتصاد بیمار هست و توی اقتصاد بیمار بیشترین ضرر متوجه مصرف کننده هستش
بازهم میگم ارزونی برای منه تولید کننده هم خوبه چون کالای تولیدیم سریعتر فروش میره ولی به شرطی که توی این فروش ضرر نباشه وگرنه هیچ سازنده درست حسابی لنگ فروش چند واحد آپارتمان نیست
بنگاهی جماعت به فکر جیب خودشه ! مردم کیلو چند
الانم بازار تو رکوده بنگاهیا و دلالای مسکن ریختن تو سایتا برای تشویق مردم به خرید ! وگرنه بازار خوب بود وقت پست دادن تو اینجاهارو نداشتن!
ایرانم برای مسکن قوانین سفت تری چون اروپا برای خانه های دوم و سوم بکند مانند مالیات های سنگین تا نگهداری چندین خانه به صرفه نباشد

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
الانم بازار تو رکوده بنگاهیا و دلالای مسکن ریختن تو سایتا برای تشویق مردم به خرید ! وگرنه بازار خوب بود وقت پست دادن تو اینجاهارو نداشتن!
ایرانم برای مسکن قوانین سفت تری چون اروپا برای خانه های دوم و سوم بکند مانند مالیات های سنگین تا نگهداری چندین خانه به صرفه نباشد
احــســـنت!!

Realmadrid C.F

Registered User
لایک‌ها
19
مشاور مالی وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با فارس خبر داد
راه‌اندازی لیزینگ مسکن با سقف وام ۵۰ میلیونی/ پرداخت تسهیلات مسکن سایر بانک‌ها در دست بررسی
مشاور مالی وزیر راه و شهرسازی از راه‌اندازی طرح لیزینگ مسکن از ۲ ماه آینده خبر داد و گفت: سقف پرداخت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات برای خرید مسکن دسته اول می‌تواند در وهله نخست مناسب باشد.
*بانک‌های دیگری در کنار بانک مسکن تسهیلات بدهند
1393/2/29
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930229000732
به نظر با شروع و تایید لیزینگ مسکن باید تابستان داغی در مسکن انتظار داشته باشیم .

روحانی :
دولت نباید مسکن‌ساز باشد
http://www.eghtesadonline.com/fa/content/46902/روحانی-ان‌شاءالله-با15-به‌توافق-می‌رسیم

زمان خرید خانه فرا رسید
http://isna.ir/fa/news/93022918173/زمان-خرید-خانه-فرا-رسید
1393/2/29
احمد تولا - عضو انجمن صنفی انبوه‌سازان استان اصفهان
تولا با اشاره به شرایط بازار گفت: در حال حاضر شرایط بازار برای خرید مصرف‌کنندگان مناسب است و زمان خوبی برای خرید خانه است.
این کارشناس با بیان اینکه افزایش قیمت مصالح منجر به افزایش قیمت تمام شده ساختمان‌ می‌شود، اظهار کرد: قیمت مصالح 20 تا 30 درصد با شروع سال جدید افزایش داشته و به همین میزان در قیمت مسکن نیز تاثیرگذار خواهد بود.
به گفته وی در کشور ما با افزایش قیمت‌ها تقاضا نیز افزایش پیدا می‌کند به همین ترتیب روند ساخت و ساز نیز با افزایش روبرو خواهد شد.
تولا با بیان این‌که اجرای فاز دوم هدفمندی‌ یارانه‌ها و افزایش قیمت حامل‌های انرژی در بازار مسکن نیز تاثیرگذار است، تصریح کرد: قطعا افزایش قیمت نیز در بازار اتفاق خواهد افتاد.

بازرس انجمن صنفی انبوه‌سازان خبر داد

افزایش 10 درصدی قیمت مصالح در سال جاری

افزایش قیمت فولاد و بتن که اصلی‌ترین مصالح ساختمانی هستند باعث افزایش قیمت تمام شده ساختمان خواهد شد.
1393/2/29
محمد مهدی مافی - بازرس انجمن صنفی انبوه‌سازان مسکن استان تهران - در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره افزایش قیمت مصالح ساختمان اظهار کرد: از شروع سال جدید به طور متوسط 10 درصد افزایش قیمت مصالح داشته‌ایم.
مافی درباره افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن در روند ساخت و ساز در بازار مسکن اظهار کرد: ساخت و ساز یک تابع است که حاصل متغیرهای بسیار زیادی است که یکی از آن‌ها تابع قیمت مصالح ساختمانی است که نهایتا در قیمت تمام شده ساختمان تاثیرگذار است و باعث افزایش قیمت تمام شده ساختمان خواهد شد.

تأثیر گرانی سیمان بر قیمت مسکن
http://www.eghtesadonline.com/fa/content/46915/تأثیر-گرانی-سیمان-بر-قیمت-مسکن

1393/2/29

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

من با سیستم کاری شما کاملا آشنا هستم
فقط یه چیز بگم ، پراید از 15 می شه 18 ، طرف 3 میلیون کم داره چند ماه کار می کنه در می یاره
خانه 200 بشه ، 300 تومان ! این 100 میلیون رو باید چند سال کار کنه
خانه بشه متری 100 میلیون ، شما تو کاغذ میلیاردر هستی ولی واقیعت اون چیزی نیست که آرزو داشته باشی ، چون مشتری وجود نداره .
بله مشتری وجود داره ، یکی مثل اقوام ما ، خانه قبلی رو می فروشند جای دیگه بخرند
یا یکی دیگه بعد 23 سال زندگی مشترک داره خانه می خره
نه یکی مثل دوست خودم که چند سال پیش با 5 سال کار خانه خرید
فکر اینکه گران بشه رو از سرت بیرون کن ، چون ضررش برای شما هست ، تو کاغذ میلیاردر بودن ارزش نداره

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
فقط یه چیز بگم ، پراید از 15 می شه 18 ، طرف 3 میلیون کم داره چند ماه کار می کنه در می یاره
خانه بشه متری 100 میلیون ، شما تو کاغذ میلیاردر هستی ولی واقیعت اون چیزی نیست که آرزو داشته باشی ، چون مشتری وجود نداره .
فکر اینکه گران بشه رو از سرت بیرون کن ، چون ضررش برای شما هست ، تو کاغذ میلیاردر بودن ارزش نداره
در کنار اینا یک سری دوستان کشاورز هم هستند که با یک سال درو محصولات می تونند 100 تا از این آپارتمان ها بخرند ! یا موارد مشابه ! یا کسایی که کارشون خرید و فروش ملک هست !
اونایی که شما فرمودی قشر عادی امثال من هستند که خرید مسکن رو دیگه اصلا نباید بهش فکر هم بکنم چه برسه به برنامه ریزی ! :(

بنگایی که بدونه اینترنت چیه اصلا ! داریم مگه ؟! :D

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
واقعا آدم هرجوری حساب میکنه این قیمتهای خونه توی ایران توجیه نداره...گرونی غیر طبیعی مسکن از زمانی شروع شد که شهرداری با فروش قطره ای تراکم و جلوگیری از برج سازی قیمت زمینو در تهران بالا برد...شهرستانها هم بدون اینکه دلیل منطقی داشته باشه ، تابع تهران در افزایش قیمت شدن

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159

شما اشتباه متوجه شدی بنده توی عمرم سابقه حتی 1 ساعت کار توی بنگاه املاک رو هم ندارم

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
شما که اینقدر با این سیستم کاری آشنایی بگو کار ما چیه؟؟؟
دوست عزیز بنده بنگاهی نیستم و سازنده هستم وقتمم روزها 2-3 ساعتی آزاده میام نت چون کارم داره انجام میشه و هنوزم سر خونه زندگی خودم نرفتم که سرم خیلی شلوغ بشه
در مورد نکته بعدی بنده تو همین رکود 3-4واحد نقد و به قیمت فروختم
یکی از دوستام توی ازگل20واحد رو یکجا به یک نفر فروخته بدون دریافت حتی یدونه چک
دوست عزیز با همین قیمتها هم امثال بنده سود میبرند
قبلا هم گفتم ثبات قیمت و ارزونی درست و حسابی به نفع من هم هست چون خواب پولم کم میشه ولی ارزونی که روی اصول باشه نه از احساس
درضمن بنده آرزوی میلیاردری ندارم روی کاغذ
من کلا با واقعایت سرو کار دارم نه خیالات
شکر خدا دستم به دهنم میرسه اما باور کن کسی از ارزونی بدش میاد که یه شبه وضعش خوب شده باشه
نه کسایی مثل من که زحمت کشیدن
من از صفر شروع کردم(یه خونه کلنگی داشتیم یه نفر برامون ساخت از 2واحدی که مال ما بود یکیش رو فروختم و کارمو شروع کردم) از اول هم وضعم این نبود پس کاملا میفهمم گرونی چه بلایی سر مردم آورده من تو منطقه14بزرگ شدم و پدرم کارمند بودن پس گرونی رو قشنگ درک کردم
توی کارم همیشه بیشتر از بقیه مایه گذاشتم که چند سال بعد کسی که توی اون ساختمان زندگی میکنه بگه خدا پدر مادر سازنده رو بیامرزه این برای من از هر چیزی با ارزش تره به سود کمتر نسبت به بقیه همکارا قانع بودم شکر خدا
بازم تاکید میکنم بزگرترین آرزوم ثبات توی اقتصاد هست و ثبات توی قیمت کالای تولیدی خودم یعنی مسکن
که هم به نفع منه هم به نفع مردم
حالا دوستان هرجور که مایلن قضاوت کنن
من جایی نگفتم آرزوم گرونی هست

بلکه گفتم واقعیت بازار اینه که فروشنده ها قیمت ها رو کمی قلقلک دادن شما میخوای باور کن میخوای پشت مانیتور بشین و منتظر یه روز خوب باش

بالا