برگزیده های پرشین تولز

سوال از کسانی که آیپد 2دارند

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
ببخشید من یه سوا بپرسم .

یعنی میتونه فایل های آفیس رو چه فراسی چه انگلیسی رو بخونه و ویرایش کنه ؟ راحت ؟

پی دی اف چی ؟ ( فارسی ؟)

به نظرتون ببمونیم واسه آیپد 3 یا نه ؟ چون قراره با ایفون 5 عرضه بشه . ؟

جلبریکش الان دیگه کامل شده ؟

مدل وای فای خالی ، جی پی اس داره ؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
فایل افیس رو اطلاع ندارم چون اصلا به کارم نمیاد ولی PDF فارسی رو به راحتی نشون میده بدون مشکل....

ایپد بعدی مشخص نیست کی میاد و امکان نداره با ایفون بعدی عرضه بشه.

جیل بریک فقط برای نسخه 4.3.3 هست و نسخه های 4.3.4 و 4.3.5 هنوز جیل بریک نشدن .

wifi خالی هم GPS نداره.

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
بازی که نه ، ولی برنامه یه چند تایی مثل weather , map , ibook ,... که برنامه های مهمی حساب نمیشن.

ممنون . اگه دستگاه رو جیل نکنیم چه مقدار باید برای برنامه هایی برای وبگردی ( همراه با وی .... ) و خواندن ایبوک های فارسی و نقشه فارسی برای استفاده از gps و دیدن عکسها هزینه کرد ؟
و یک سوال دیگه ، بازیهایی مثل CradleOfRome و Sparkle و Zuma و 7 Wonders ..... برای آیپد هست ؟

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
ممنون . اگه دستگاه رو جیل نکنیم چه مقدار باید برای برنامه هایی برای وبگردی ( همراه با وی .... ) و خواندن ایبوک های فارسی و نقشه فارسی برای استفاده از gps و دیدن عکسها هزینه کرد ؟
و یک سوال دیگه ، بازیهایی مثل CradleOfRome و Sparkle و Zuma و 7 Wonders ..... برای آیپد هست ؟

سوال اولت رو نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ، ولی برای اینکه چندتا اپلیکیشن کاربردی بخری و به قول معروف آیپدت رو از همه لحاظ تجهیز کنی یه 50$ خرج داره.

بازی که خیلی زیاد داره ولی این بازیهایی که اسم بردی رو نمی دونم باید تو آیتونز سرچ کنی ، ولی در ژانر های مختلف انواع و اقسام بازی رو داره که مطمئن باش از بابت game به هیچ وجه کم نمیاره.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
من فایل های Word رو با برنامه Office HD اجرا و ادیت میکنم به راحتی! (حتی فارسی)

Maz!ar

Registered User
لایک‌ها
38
برای آشنا شدن با برنامه و بازیها به اینجا برو، منبع کرک شده ها: apptrackr.org

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
سوال اولت رو نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ، ولی برای اینکه چندتا اپلیکیشن کاربردی بخری و به قول معروف آیپدت رو از همه لحاظ تجهیز کنی یه 50$ خرج داره.

بازی که خیلی زیاد داره ولی این بازیهایی که اسم بردی رو نمی دونم باید تو آیتونز سرچ کنی ، ولی در ژانر های مختلف انواع و اقسام بازی رو داره که مطمئن باش از بابت game به هیچ وجه کم نمیاره.

برای آشنا شدن با برنامه و بازیها به اینجا برو، منبع کرک شده ها: apptrackr.org

ممنون از راهنماییتون .

Altima

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان
یه سوال را مردونه و نه از روی تعصب بلکه از روی صداقت جواب بدید
آیا آیپد 2 ارزش خریدن داره؟؟؟
نسبت به پولش می ارزه؟؟؟
میتونه جای لب تاب های تو همین رنج قیمت را پرکنه؟؟؟
کلا به درد میخوره یا نه؟؟؟
مرسی

جواب همه سوالات: خیر

MbjHosting

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که راضی بودم و بدردم هم خورده.
کلا تبلت اپل قابل مقایسه با تبلت های دیگر نیست !
اگر تبلت "با کیفیت و جنس خوب :دی" خواستی بخری فقط اپل ( شک نکن ! )
با لپ تاپ هم فرق می کنه چون اون iOS هست لپ تاپ ها اکثرا ویندوز !

mmft

Registered User
لایک‌ها
58
نظر من:
اگر برای کارهای پرتابل اینترنتی مخصوصا خارج از خانه مثل ماشین و مسافرت و چت و ... میخواینش بهترین انتخاب آیپد 3جی هست. ولی نباید انتظار ترکوندن باهاش داشته باشین! کارهای پرتابل و اساسی !
مخصوصا بخاطر باطری 10 ساعته اش .. هیچ لپتابی این قابلیت رو به شما نخواهد داد!
اگر برای کارهای پرتابل اینترنتی لپتاپ حمل میکنین براتون آیپد خیلی مناسبتره
اگر برای بازی و تفریح های معمول درحد سرگرمی و موبایل نیاز به آیپد دارین تامین میشه اما اگه اهل cod5 و crisys2 هستید خب مسلمه که آیپد در اون حد نیست!
اگر هدفتون از خرید آیپد ، کار آفیس درحد نوشتن و ادیت دارین مخصوصا فارسی اصلا سمت آیپد نرید. ولی درحد دیدن ورد فارسی و دیدن اکسل مشکلی نداره و کارتون رو راه میندازه
اگر اهل نقاشی هستید سمت هیچ چیز دیگه ای به جز آیپد نروید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چون با بعضی نرم افزارای حرفه ای نقاشیش ذهن هر نقاش غیردیجیتالی رو در حدی میزنه که برای نقاشی هم که شده میرن آیپد میخرن (تاحالا 3تا گرافیست و نقاش فقط بخاطر نقاشی از من آیپد خریدن و به جز این هم هیچ استفاده دیگه ای ازش ندارن)
درهرحال آیپد به نظرم مکمل دیجیتالی یه شخص میتونه باشه و قرار نیست بخاطر آیپد بشه از لپتاپ صرفنظر کرد! مقایسه شون هم اشتباهه کاملا! یک دیوایس برای سرگرمی و کار راه انداختن هست! مثلا کسی که اهل شبکه هست میتونه باهاش پینگ سایت بگیره و حتی نرم افزار ریموت دسکتاپ سرور نصب کنه و به سرورش ریموت بزنه و کارشو راه بندازه و حتی برنامه هایی مثل تیم ویوور روش نصب میشه و حتی کدنویسی هم میشه باهاش انجام داد ولی همه اینها درحد کار راه انداختن هست! نه جایگزین کردن!

بالا