برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد فشرده سازی فایل های رار در حده لالیگا

sasan7khat

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان چند وقت من هی دنبال جواب این سوالم چه جوری میشه فایل های بسیار بزرگ بسیار فشرده کرد من چندین فرم این سوالو مطرح کردم مصبا فایل هایی هستن با ظرفیت 100 مگ وقتی اکسترکت میشن 20 ای 30 گیگی میشن نمونش فایل زیذ که یه فایل چند مگی که بعد از اکسترکت 6 گیگ میشه چه جوری اینکار رو کردن و با چه برنامه ای

پرشین گیگ - دانلود - G.T.A I.V.rar
این گیم جی تی ای 4 بت حجم بسیار کم بعد از اکسترکت میبینین چه .............. میشه

رمز فایل دانلود رايگان بازي و نرم افزار

sasan7khat

Registered User
لایک‌ها
28
خیلی ممنون حتما تست می کنم میگم ولی یه سوالی فقط همین نرم افزار هست ؟

sasan7khat

Registered User
لایک‌ها
28
من این برنامه KGB Archiver رو دان کردم هم ورژن 1 و هم 2 خیلی تو فشرده سازی فرقی نمی کنه میشه یکمی توضیح بدین

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
داداش نمیدونم قضیه اون gta شصت کیلوبایتی چیه ولی چیزیو که میدونستم بهت گفتم. قویترینها همینان. اون uharc هم امتحان کن.

sasan7khat

Registered User
لایک‌ها
28
خوب دانلود کن ببین 6 گیگ رو کردن 7 مگا بایت
هنر ینی این منم دنبال جواب این سوالم

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
دانلود که کردم. اون 60 کیلوبایته رو. اومدم اکسترکت کنم دیدم چند ساعتی پی سی را به کار میگیره کنسلش کردم. شما اکسترکتش کردی؟ کار داده؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
امکان نداره که کار کنه ! چون فایل Texture های اینها Dummy هست و هیچی توش نیست شاید بازی در حد یه Splash اجرا بشه !

Maximum Compression (lossless data compression software)

بهترین برنامه فشرده سازی دنیا PAQ8PX هست ( با اختلاف ناچیز از WINRK ) که در کل تفاوت خیلی زیادی با یه برنامه معمولی مثل WinRAR نداره ..

ولی بازی 3D با Texture و گرافیک خفن در حجم 96 کیلوبایت وجود داره

http://kk.kema.at/files/kkrieger-beta.zip

که زمانی که اجرا میکنی حدود 400 مگ فایل رو هارد باز میشه .. ( چون Texture ها مثل فایل نوشتاری ساخته شدند و خیلی خوب فشرده میشن ) ..

sasan7khat

Registered User
لایک‌ها
28
بازی در حد یه Splash اجرا بشه !

این ینی چی یکی از بچه ها می گفت کار میکنه کامل من خودم امروز تستش می کنم میگم فقط این نیست یکی از بچه ها می گفت فایل 8 گیگی pes2008 کامپیوتر رو با حجم 100 مگ گرفته و کامل هم کار کرده

Residentiwill

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اونا که میگی الگوریتم های پیشرفته استفاده میکنن که در واقع فایل رو میرور میکنه یعنی اطلاعات هر بخشی از برنامه توی بخشهای دیگه نهفته س. به این معنی که تا جای ممکن بخشهای مختلف فایل همدیگه رو همپوشانی میکنن. البته دیگه نه اینکه مثلا 10 گیگ رو بشه کرد 10 مگ. بستگی به داده ای که فشرده میشه هم داره.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
بازی در حد یه Splash اجرا بشه !

این ینی چی یکی از بچه ها می گفت کار میکنه کامل من خودم امروز تستش می کنم میگم فقط این نیست یکی از بچه ها می گفت فایل 8 گیگی pes2008 کامپیوتر رو با حجم 100 مگ گرفته و کامل هم کار کرده

برای فشرده کردن فایلهای حجیم چند گیگابایتی به یک فایل چند صد مگابایتی علاوه بر برنامه های

ذکر شده به یک کامپیوتر با 16 یا 32 گیگابایت Ram و یک CPU پرقدرت چند هسته ای نیاز دارید.

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
برای فشرده کردن فایلهای حجیم چند گیگابایتی به یک فایل چند صد مگابایتی علاوه بر برنامه های

ذکر شده به یک کامپیوتر با 16 یا 32 گیگابایت Ram و یک CPU پرقدرت چند هسته ای نیاز دارید.

عزیزم سیستم پر قدرت فقط زمان فشرده سازی و اکسترکت رو کمتر میکنه و اینکه اگه از یه سیستم قوی استفاده بشه میزان فشرده سازی بیشتر میشه ادعایی بی اساس هست.در ضمن دوست اول که این تاپیکو زدی خیلی از نرم افزارها و فرمتهای فشرده سازی در انحصار یک شرکت بزرگ یا شرکت سازنده هستن.مثل فرمتwimکه ماکروسافت دیسکهای نصب ویندوز رو با اونا میسازه ویاuhaکه فقط در داس استفادهئ میشه ویاaceکه فرمت انحصاری شرکت win ace archiver هست یا dmg که فرمت انحصاری محصولات اپل هست.بحث فشرده سازی به الگوریتم نرم افزار و نوع و اندازه فایلی که فشرده میشه کاملا بستگی داره نه با قدرت سخت افزاری سیستم.فرمتهایی که شما میگین اگرم وجود داشته باشه در انحصار کمپانیهای خاص و ثروتمند هستن که اگه عمومی بشن دیگه خرید هاردهای حجیم کم معنا میشه.موفق باشی دوست من

xfaild

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوستان من چندین فایل ایزو فشرده زیر 15mb دانلود کردم که بعد از اکسترکت حجمشون چند گیگ میشد ولی با هیچ درایو مجازی باز نمیشد.
ولی بازی های ps1 با پسوند bin با همین حجم کم بعد از اکسترکت تا 300mb میشدن که با امیلاتور اجرا میشد ولی صدا نداشتن.
حالا این فایلهای ایزو روش خاصی دارن یا فیک هستن؟
دیگه ببخشید زیر خاکی بیرون کشیدم.
ممنون میشم جواب بدین.
بعد میشه چند تاسایت معرفی کنید که فیلم فوق فشرده داشته باشه؟ که بعد خودمون صدا رو بهش اضافه کنیم.؟!!

بالا