برگزیده های پرشین تولز

سیستم عامل مکینتاش - Mac OS X 10.5 Leopard

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
fm2bdu.jpg

آخرین ورژن ( iDeneb v1.3 10.5.5 ) از سیستم عامل کامپیوتر های محبوب مکینتاش.
قابل نصب بر روی کامپیوتر های معمولی.
به همراه آموزش نصب و راه اندازی در اینجا : ( آموزش نصب )
این سیستم عامل بر روی یک DVD می باشد و قیمت آن 2000 تومان می باشد که به همراه مبلغ پست به قیمت 2500 تومان عرضه می گردد.
همچنین نرم افزار های مالتی مدیا مخصوص این سیستم عامل بر روی یک DVD در ( این قسمت ) قابل دسترسی و دریافت می باشد.
برای دریافت این DVD می توانید وجه مربوطه را به یکی از حساب های زیر واریز کرده و شماره فیش مربوطه را به همراه آدرس کامل و شماره تلفن تماس برای ما ارسال کنید.

Last edited:

keen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
fm2bdu.jpg

آخرین ورژن ( iDeneb v1.3 10.5.5 ) از سیستم عامل کامپیوتر های محبوب مکینتاش.
قابل نصب بر روی کامپیوتر های معمولی.
به همراه آموزش نصب و راه اندازی در اینجا : ( آموزش نصب )
این سیستم عامل بر روی یک DVD می باشد و قیمت آن 2000 تومان می باشد که به همراه مبلغ پست به قیمت 2500 تومان عرضه می گردد.
همچنین نرم افزار های مالتی مدیا مخصوص این سیستم عامل بر روی یک DVD در ( این قسمت ) قابل دسترسی و دریافت می باشد.
برای دریافت این DVD می توانید وجه مربوطه را به یکی از حساب های زیر واریز کرده و شماره فیش مربوطه را به همراه آدرس کامل و شماره تلفن تماس برای ما ارسال کنید.

0102283157007 سیبا بانک ملی
9690-6171-9910-6037 شماره کارت بانک ملی
1-912943-800-816 بانک سامان ( امکان واریز با اینترنت وجود دارد )
به نام : پژمان عاملی فرد
واریز و مشخصات مربوطه را برای ما، در این قسمت " http://www.persianmobiles.com/shop.php " ارسال کنید تا در حداقل زمان ممکن به آن پاسخ داده شود.

سلام دوست عزيز،
آيا امكان ارسال اين دي وي دي توسط پيك در تهران و پرداخت وجه آن به پيك وجود دارد. (البته قطعاً هزينه رفت و برگشت پيك را هم اگر در محدودي تهران باشد، متقبل خواهم شد.)
ضمناً محل اسقرار من در محدودي بلوار كشاورز مي باشد.
با سپاس

keen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام مجدد

ببخشيد دوست عزيز، يادم رفت عرض كنم كه اگر ارسال با پيك ميسر هست من اون DVD "مجموعه نرم افزار های مالتی مدیا برای سیستم عامل Mac OS X 10.5 Leopard " را هم با DVD اول سفارش مي دم تا هزينه پيك تعديل بشه.
ضمناً يه اشتباه تايپي تو پست قبليم بود با پوزش اصلاح مي كنم
محل استقرار من در محدوده ي بلوار كشاورز است

با سپاس فراوان

keen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز،
پستم رو پاسخ نداديد، ظاهراً زياد به اين تاپيك سر نمي زنيد!!!
يه بار ديگه عرض مي كنم من هر دو DVD يعني آخرین ورژن ( iDeneb v1.3 10.5.5 ) از سیستم عامل کامپیوتر های مکینتاش و مجموعه نرم افزار های مالتی مدیا برای سیستم عامل Mac OS X 10.5 Leopard را مي خوام.
آيا امكان ارسال اين دو DVD توسط پيك موتوري در تهران و پرداخت وجه آن به پيك، وجود دارد؟ (البته قطعاً هزينه رفت و برگشت پيك را هم پرداخت خواهم كرد. البته اگر فاصله معقول باشد.) و يا امكان خريد به صورت حضوري ميسر است؟
مجدداً عرض مي كنم محل استقرار من در محدودي بلوار كشاورز مي باشد.
در صورت امكان پاسخ بدهيد، سپاسگزار ميشم

masooumi

Registered User
لایک‌ها
17
آقا منم می خوام ، شرایط چه جوریاست !!!!
البته اگر جواب بدید!!!!

kiljaeden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزی من اگه از طریق اینترنت 2500 تومن رو واریز کنم تکلیف چیه یعنی اگه جای شماره فیش پرداختی کد تراکنش رو ارسال کنم کافیه یا نه
ممنون میشم جواب بدی

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
بله شما تاریخ واریز و شماره تراکنش را بفرستید کافیه .

بالا