برگزیده های پرشین تولز

سیستم Mambo Open Source فارسی

iranpcg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اجازه دوستان من نرم افزار مديريت محتواي مامبو را ترجمه كرده ام و چون اين نرم افزار رايگان هست من ميخواهم آنرا به رايگان در اختيار دوستان بگذارم . اما مسئله اي كه باعث شده تا كنون اين كار را نكنم بحث امنيت اين نرم افزار ميباشد . چون استفاده از اين نرم افزار در بين صاحبان سايتهاي ايراني مرسوم نمي باشد بهمين دليل من نتوانستم آمار يا گزارشي مبني بر هك اين نرم افزار پيدا كنم . من هم اكنون سايت نگارخانه با آدرس اينترنتي http://www.negarkhane.com را با مامبو پياده سازي كرده ام . از شما دوستان خواهش ميكنم اگر اطلاعي از ضعف هاي امنيتي اين نرم افزار داريد من را هم در جريان بگذاريد . اگر اين نرم افزار يك نرم افزار مطمئن و امن بود من سريعا نسخه قابل دانلود آنرا در اختيار شما ميگذارم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آقا دمت گرم... سایت نگارخانه خیلی زیبا شده.
در مورد اون مامبو من یه جستجو زدم. آخرین مشکل امنیتیش این بوده:
http://www.securityfocus.com/archive/1/357599

بقیه اش هم اینجا ببین:
http://search.securityfocus.com/sws...submit=Search!&metaname=alldoc&sort=swishrank

حالا باید یه چک بکنی ببینی مثلا اون مشکل آخر رو رفع کردن یا نه... اگه آره که خب قابل اعتماده.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من عنوان این مطلب رو عوض میکنم.

iranpcg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام از لطفي كه كرديد ممنون اين مشكل خوشبختانه حل شده و پچ امنيتي اون هم در سايت http://www.mamboportal.com قابل دانلود هست .

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
ایول
خیلی باحاله
من تا حالا ندیده بودمش این مامبو رو
واسه ی دانلود کی میزاریدش؟؟؟؟

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
راستی اینجا هم با این مامبو درست شده
البته فارسی نشدش
iran.com
یا
vatanema.com

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من فقط با xoops حال می کنم چون قشنگ یادگرفتم هرجور که دلم بخواد تو ساختار خودشو و ماژولاش دست ببرم و ماژولهای زیادی هم براش پیدا میشه!از جملهipb!!!!!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
كسي مي تونه اينو برامون تو هاست لينوكس ما نصب كنه تو يك ساب دمين كه مشكلي براي سايت اصلي و ساب دومين هاي ديگه پيش نياره وكاملا جدا باشه ربطي به قسمتهاي ديگر نداشته باشه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
كسي مي تونه اينو برامون تو هاست لينوكس ما نصب كنه تو يك ساب دمين كه مشكلي براي سايت اصلي و ساب دومين هاي ديگه پيش نياره وكاملا جدا باشه ربطي به قسمتهاي ديگر نداشته باشه
اگه دیتابس واست مونده باشه واست من نصب می کنم ولی هفته اینده چون وقت ندارم این هفته البته خودت باید اول فایلهاشو از سایتش بگیری و بریزی تو هاستت تا من بیام فارسی ساز و باقی دم و دستگاشو برات نصب کنم!!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
اگه دیتابس واست مونده باشه واست من نصب می کنم ولی هفته اینده چون وقت ندارم این هفته البته خودت باید اول فایلهاشو از سایتش بگیری و بریزی تو هاستت تا من بیام فارسی ساز و باقی دم و دستگاشو برات نصب کنم!!
دمت گرم باشه خبرت مي كنم

ali_DV

Registered User
لایک‌ها
0
آقا بلاخره ما از كجا ميتونيم مامبو فارسي رو دانلود كنيم ؟

rahayi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش می کنم در مورد مامبو هر کی هر چی میدونه به من بگه .خواهشا توضیح بدید چیه؟این چه نرم افزاریه در موردش حرف می زنید .ببخشید که من یکم زیادی نمی دونم. :blush: :blush:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از rahayi :
خواهش می کنم در مورد مامبو هر کی هر چی میدونه به من بگه .خواهشا توضیح بدید چیه؟این چه نرم افزاریه در موردش حرف می زنید .ببخشید که من یکم زیادی نمی دونم. :blush: :blush:
يه سيستم مديريت سايته !

همه جور امكاناتي هم داره !

بالا