برگزیده های پرشین تولز

غیر قابل تحمل بودن ادیتور فروم ( روانی شدم )

Amir.Coder

Registered User
لایک‌ها
80
سلام خدمت کاربران و مدیران گرامی پرشین تولز
عرضم به حضور شما که واقعا سردر نمیارم برای چی و چرا Vbulletin رو به XenForo تبدیل کردید که در آینده ای نزدیک پشیمون میشید و شاید همین الان هم پشیمون شده باشید.
تاحالا مشکلات بسیار زیادی توی فروم داشتم که بزرگ ترینش ادیتور بوده که نه تنها بنده بلکه خیلی از کاربران و نه تنها کاربران این مشکل رو داشتن
حتی چندین نفر از جمله آقای ITI که اینجا چند تا تاپیک شاخ هم داشتو چندین هزار پست ، به خاطر همین ادیتور به فروم سر نمیزنه.

عرضم به حضورتون که امروز میخاستم مثلا برای جلب اعتماد خریداران گرامی مثل خیلی از کاربران اینجا یک سری از اجناسی که اینجا فروختم رو تاپیکشون رو پیدا کنم و در امضا بذارم
با چه بد بختی همه تاپیک هارو پیدا کردم ، لینک هاشون رو برداشتم و توی امضا گذاشتم ،بعدش با این ارور مواجه شدم که فقط 10 لینک میتونید بذارید
با گلچین کردن ده تا از بهترین معاملات ، دوباره زدم ثبت و با این مشکل مواجه شدم که فقط 4-5 خط میشه چیزی نوشت
بعد مشغول سرهم نوشتن و سرهم لینک کردن تاپیک فروش ها شدم ، این کار خیلی سخت بود و هر چند مرحله یک اشتباه رخ میداد که باید ctrl+z میزدم تا یک مرحله برگرده یا همون undo ی خود ادیتور ، متاسفانه undo میزدم به 10 یا 15 تا کار قبل برمیگشت و به کل اعصاب منو خورد میکرد !!! تقریبا 10 بار مجبور شدم این کار رو از اول انجام بدم !!! تا آخرش هم با ادیتور ویبولتین فروم خودم انجام دادم ! لینک رو کپی کردم اینجاو زدم ثبت بعد از ثبت شدن رفتم دیدم هر خط فقط به یک لینک ، لینک هست ، یعنی انقدر اعصابم خورد شد کم مونده بود ... !!
این ادیتور مسخره هر لاین رو فقط به یک لینک میتونه لینک کنه !! جالب تر اینکه توی هر خط یک نوشته رو لینک کنید کل اون خط لینک میشه
اگه یک کلمه کوتاه از یک خط که یک کلمه درونش لینک هست رو unlink کنید ، کل خط آنلینک میشه !!!
توی ادیتور سایت خودم جدول درست کردم تا با جداسازی کلمات از هم لینکشون در هم تداخل نکنه کد جدول کپی کردم و این ادیتور اصلا کد جدول رو نخوند

آخه عزیزان این چه کاریه که کردید !! به حدی اعصابم خورد شده که دیگه ...
از کاربران عزیز تقاضا می شود در انتقاد از این ادیتور و یا کلا این سیستم بنده رو همراهی کنن بلکی مدیران یک حرکتی بزنن :|

بالا