برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سال 93 بود که می اومدم اینجا می چرخیدم و اطلاعات جمع می کرد بعدش هم رفتم خدمت ...
الان 9 ماهه تموم کردم
زندگیم رو نابود کردن پست فطرت ها
شاشیدم تو خدمت

راست میگه. تمامه بچه های که ستاد ناجا با همدیگه خدمت میکردیم و تحصیل کرده بودن کارو بار داشتن. با تموم شدن خدمت الان تک تکشون بیکار دارن میچرخن به خدا.

من سرکار میرفتم شهرداری کلی بو بیا داشتم و .......... سال 86 رفتم خدمت 88 تموم ش
3 روز بعد از تموم شدن کار رفتم سر کار - هر کار سریع مینداختن بیرون که بیمه نکنن و ...........
تصمیم گرفتم درس بخونم و کار کنم ( هم کار کردم هم درس خوندم ) - الان لیسانس دارم ولی بیکارم

x460

Registered User
لایک‌ها
702
امکان انصراف از سربازی وجود داره؟
یعنی یه چند روز برم بعد وسط کار بگم نمیخوام بسلامت ؟
متاسفانه خیر.
اگه کسی نره می شه غایب ولی کسی که بره و فرار کنه می شه فراری.
سرباز فراری برای پادگان یه موضوع حیثیتی هستش و حتما پیگیری می کنن ولی در مورد سرباز غایب این قضیه صدق نمی کنه.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
متاسفانه خیر.
اگه کسی نره می شه غایب ولی کسی که بره و فرار کنه می شه فراری.
سرباز فراری برای پادگان یه موضوع حیثیتی هستش و حتما پیگیری می کنن ولی در مورد سرباز غایب این قضیه صدق نمی کنه.
فرار نه به خودشون اطلاع بدی بعد برم گمشم

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
2ماه و نه روز گذشت از آموزشی 3ماهه ی مرزبانی
مث برق میگذره
اصن نترسید از خدمت هیچی نیس

تازه من متاهلم و سختی م 2برابر بقیه س!

خولاصه که خدمت خیلی خوبه جای دوستان خالی
در ضمن الان افتضاح شلوغه
اکثر اعزام ها بین 4تا 6ماه باید تو نوبت باشی
من خودم 6ماه تو نوبت اعزام بودم
یادش به خیر
خدمت ما هم تموم شد///

f0rdead

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
سلام و خسته نباشید.
متولد 70 هستم.الان دانشجو هستم ولی کلا 40 تا واحد پاس کردم.اگه الان انصراف بدم از دانشگاه میتونم برم بخرم سربازی رو یا نمیشه؟
گفته شده دیگه سربازهای غایب هم فراری محسوب میشن و به مراجع قضایی تحویل داده میشن درسته؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
سلام و خسته نباشید.
متولد 70 هستم.الان دانشجو هستم ولی کلا 40 تا واحد پاس کردم.اگه الان انصراف بدم از دانشگاه میتونم برم بخرم سربازی رو یا نمیشه؟
گفته شده دیگه سربازهای غایب هم فراری محسوب میشن و به مراجع قضایی تحویل داده میشن درسته؟
فراری یعنی از پادگان فرار کردی
خریدن مال اون کسی هست که 8 سال غیبت داره

f0rdead

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
نه فرار نکردم.
دانشجو هستم الان هم.اگه انصراف بدم میتونم بخرم؟ میگن تاریخ انصراف باید تا شهریور 95 باشه.

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
دوست عزیز
اگر از آخرین مدرک فارغ و تحصیلی ایشون هم ۸سال باشه میتونن اقدام کنن.چون تاریخ فرار و یا غیبت میشه از همون مدرک قبلی
.اگر انصراف بدن یا اخرج بشن با حساب همون مدرک فبلی که فارغ تحصیلی شدن لحاظ میشه

فرستاده شده از CORAL T2ِ من با Tapatalk

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
به تمامی دوستانی که تاریخ اعزامشون داره فرا میرسه از صمیم قلب تبریک میگم دارید میاد مرد بشید :general406::general406:

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
به تمامی دوستانی که تاریخ اعزامشون داره فرا میرسه از صمیم قلب تبریک میگم دارید میاد مرد بشید :general406::general406:

خخخخخخ
اتفاقا دارن میرن نامردی یاد بگیرن،توصیه من هم به این دوستان توی هرجایی افتادین روشهای نامردی و دودره بازی و حرومخوری را حسابی یاد بگیرید و هرنوع پول و شیرینی و حق سکوت و ..را با کمال میل قبول کنید،باشد که بار مادیتان را در این دوسال به خوبی ببندین

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
خخخخخخ
اتفاقا دارن میرن نامردی یاد بگیرن،توصیه من هم به این دوستان توی هرجایی افتادین روشهای نامردی و دودره بازی و حرومخوری را حسابی یاد بگیرید و هرنوع پول و شیرینی و حق سکوت و ..را با کمال میل قبول کنید،باشد که بار مادیتان را در این دوسال به خوبی ببندین

یاد اون جوکه افتادم که به پسرش گفته بود میری سربازی حواستو خوب جمع کن اومدی یه پادگان بزنیم
این روش هایی که میگین فقط توی مناطق مرزی جواب میده
توی پادگان های تهران فقط تجارت سیگار میکنن :)

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
البته تبریک رو به شوخی گفتم میدونم روز و شرایط روحی به سامانی رو سپری نمیکنید
ماهم گذروندیم
فقط باید عضلاتتون رو منقبض کنید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
وسایلی که همراه برده میشه جستجو/تفتیش/بازرسی میشه؟ مثلا همراه بردن آینه خلال دندون و...

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
وسایلی که همراه برده میشه جستجو/تفتیش/بازرسی میشه؟ مثلا همراه بردن آینه خلال دندون و...

می خوای بری سربازی؟
واقعا برات متاسفم تو هم مثل ما ها آدم بدبختی هستی!
قراره 2 سال عمرت نابود بشه
ببخشید 4 سال اشتباه گفتم 2 سال
جای تو بودم میرفتم وسط دریای مازندران چندتا قلوه سنگ به پای خودم می بستم می پریدم توی آب خودمو خلاص می کردم
یه جستجو بزن نوشته های من رو توی این تاپیک و تاپیک های مشابه بخون خوبه برات

seul

Registered User
لایک‌ها
261
من الان از هفته دوم آموزشی برگشتم داداش. شرایط بسیار مزخرف و به گاج رفته ست. سعی کن فقط شل کنی. شل شل.
وسایل هم تفتیش میشه ولی روز اول خیلی نمیگردن. بهتون میگن هر کی هر چی داره خودش بیاد تحویل بده کارش نداریم. بعدش همه میترسن تحویل میدن و اونا هم دیگه درست حسابی نمیگردن. مثلا خود من جیب کنار ساکم رو اصلا نگشتن و میتونستم انواع و اقسام ممنوعیات رو با خودم ببرم داخل ولی نبردم.
اولین مرخصی که میای هم خیلی نمیگردنت. ولی وقتی از مرخصی برگشتی به پادگان خیلی سفت و سخت میگردن (کم مونده بود انگشت کنه لامصب) تا هر کی هر چی داشت رو پیدا کنن.

در آخر لازمه که توصیه ای بهت بکنم دوست عزیز. اگه دنبال کار دولتی نیستی، نیازی به خارج رفتن طی 8 سال آینده نداری، برای شخصیتت ارزش قائلی، و در کل ترجیح میدی زندگی کنی تا اینکه زندگی تو رو ... ، نرو سربازی. نمی ارزه.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
می خوای بری سربازی؟
واقعا برات متاسفم تو هم مثل ما ها آدم بدبختی هستی!
قراره 2 سال عمرت نابود بشه
ببخشید 4 سال اشتباه گفتم 2 سال
جای تو بودم میرفتم وسط دریای مازندران چندتا قلوه سنگ به پای خودم می بستم می پریدم توی آب خودمو خلاص می کردم
یه جستجو بزن نوشته های من رو توی این تاپیک و تاپیک های مشابه بخون خوبه برات
من 20 سال عمرم رو به باد دادم نه پول دارم نه کار نه خونه نه ماشین کفشی که به پامه مال 5 سال پیشه اگر درس نخونده بودم اگر از بچگی دنبال پول بودم... ای کاش و ای کاش. الان سربازی رو میخریدم یا اصلا نمیخریدم و نمیرفتم
من بخاطر فشار خانواده الکی درس خوندم الکی 20 سال بدون کار بودم و الکی هم باید برم سربازی. ریالی منافع تو این زندگی ننگین نداشتم
حکایت همچنان باقیست...
من الان از هفته دوم آموزشی برگشتم داداش. شرایط بسیار مزخرف و به گاج رفته ست. سعی کن فقط شل کنی. شل شل.
وسایل هم تفتیش میشه ولی روز اول خیلی نمیگردن. بهتون میگن هر کی هر چی داره خودش بیاد تحویل بده کارش نداریم. بعدش همه میترسن تحویل میدن و اونا هم دیگه درست حسابی نمیگردن. مثلا خود من جیب کنار ساکم رو اصلا نگشتن و میتونستم انواع و اقسام ممنوعیات رو با خودم ببرم داخل ولی نبردم.
اولین مرخصی که میای هم خیلی نمیگردنت. ولی وقتی از مرخصی برگشتی به پادگان خیلی سفت و سخت میگردن (کم مونده بود انگشت کنه لامصب) تا هر کی هر چی داشت رو پیدا کنن.

در آخر لازمه که توصیه ای بهت بکنم دوست عزیز. اگه دنبال کار دولتی نیستی، نیازی به خارج رفتن طی 8 سال آینده نداری، برای شخصیتت ارزش قائلی، و در کل ترجیح میدی زندگی کنی تا اینکه زندگی تو رو ... ، نرو سربازی. نمی ارزه.
آینه شکسته و چوب تیز به باریکی کبریت(خلال دندون) میزارن ببریم یا میگن چیز خطرناک ممنوعس؟!
مگه میشه هفته دوم آموزشی مرخصی گرفت؟! من ندیدم تا آخر آموزشی بزارن کسی بزاره بره!
کجا بود کار؟ کار معمولی گیر نمیارم چه برسه به د و ل ت ی

seul

Registered User
لایک‌ها
261
آینه شکسته و چوب تیز به باریکی کبریت(خلال دندون) میزارن ببریم یا میگن چیز خطرناک ممنوعس؟!
مگه میشه هفته دوم آموزشی مرخصی گرفت؟! من ندیدم تا آخر آموزشی بزارن کسی بزاره بره!
کجا بود کار؟ کار معمولی گیر نمیارم چه برسه به د و ل ت ی
چیز خطرناک مشکل داره. مثلا آینه شکسته. ولی آینه سالم بردم من. خلال دندون نبردم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
در مورد مرخصی هم به محل آموزشت بستگی داره و فاصله ش از خونه ت.
کار هم زیاده. مهارت میخواد. درس رو بریز دور و روی علاقه ت کار کن.

بالا