برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
دوست عزیز
اگر از آخرین مدرک فارغ و تحصیلی ایشون هم ۸سال باشه میتونن اقدام کنن.چون تاریخ فرار و یا غیبت میشه از همون مدرک قبلی
.اگر انصراف بدن یا اخرج بشن با حساب همون مدرک فبلی که فارغ تحصیلی شدن لحاظ میشه

فرستاده شده از CORAL T2ِ من با Tapatalk
شما مطمئنی؟
یعنی کسی که مثلا سال 88 فارغ التحصیل شده باشه و سال 90 از مدرک بعدیش انصراف داده باشه همون 88 براش حساب میشه؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
شما مطمئنی؟
یعنی کسی که مثلا سال 88 فارغ التحصیل شده باشه و سال 90 از مدرک بعدیش انصراف داده باشه همون 88 براش حساب میشه؟
باید از پ ل ی س + 10 سوال کنی که معافی تحصیلی چه تاریخی باطل شده. از اون تاریخ غیبت شروع میشه
فکر نکن اینا اینقدر سادن که از قبل دانشگاه غیبت حساب کنن

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
من ف آماد و پش منطقه 3 افتادم....

نامردا از دم دادنمون به پاسدار خونه.....من هم کلش 1 ماه هستم با توجه به یه سری ماجرا هایی که هستش.

چه طوری پیشنهاد میکنید بپیچونم اون 1 ماه رو هم؟وااقعا رو مخ و اعصابه نگهبانی رو برچک

mri پام رو ببرم امکان داره یه 10 -15 روز بتونم تا برم کمیسیون و این چیزا بپیچونم؟

راهی داره تو همون پاسدار خونه برم مثلا رکنی جایی؟گروهبان 2 و فوق دیپلم کامپیوتر هستم و بقیه همه سرباز

لطفا یکی سریعتر کمک کنه که از شنبه بدبختی ها شروعه

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
من آخر نفهمیدم سرباز فراری میتونه بخره یا نه ؟!!!!
برای سرباز فراری از تاریخ فرار حساب میکنن یا از آخرین مدرک تخصیلی ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
من آخر نفهمیدم سرباز فراری میتونه بخره یا نه ؟!!!!
برای سرباز فراری از تاریخ فرار حساب میکنن یا از آخرین مدرک تخصیلی ؟
فراری با غیبت کاملا فرق میکنه غیبت مثلا یه دیپلمه سربازی نمیره بعدا پول میده میخره فراری یعنی میره پادگان از اونجا فرار میکنه
شما از پادگان فرار کردی؟!

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
فراری با غیبت کاملا فرق میکنه غیبت مثلا یه دیپلمه سربازی نمیره بعدا پول میده میخره فراری یعنی میره پادگان از اونجا فرار میکنه
شما از پادگان فرار کردی؟!
قربون اون شکلت برم مرسی داداش که کامل سعی می کنی توضیح بدی اما آره بابا میدونم چی به چیه دمت گرم بابا من خودم سرباز فراری هستم :cool: 6 ماه خدمت کردم و بعدش فرار کردم از پادگان .
نه من سوالم اینه که سرباز فراری هم میتونه بخره یا نه ؟ از آخرین مدرک تخصیلیه ؟ یا از تاریخ فرارم ؟ :general609:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
قربون اون شکلت برم مرسی داداش که کامل سعی می کنی توضیح بدی اما آره بابا میدونم چی به چیه دمت گرم بابا من خودم سرباز فراری هستم :cool: 6 ماه خدمت کردم و بعدش فرار کردم از پادگان .
نه من سوالم اینه که سرباز فراری هم میتونه بخره یا نه ؟ از آخرین مدرک تخصیلیه ؟ یا از تاریخ فرارم ؟ :general609:
دمت گرم خوب دل و جرعتی داشتی من یه نفر رو میشناسم سه ماه مونده بود به پایان خدمتش از پادگان فرار کرد الان خیلی عادی داره زندگی میکنه! برای این مورد باید مستقیم از خودشون سوال کنی تا مطمئن بشی برو به وظیفه دات پلیس دات آی آر قسمت مشاوره غیر حضوری پیام بفرست ببین چی جواب میدن، یه تلفن هم دارن. از پلیس +10 هم اصلا سوال نکن هیچی نمیفهمن
soldier-with-gun.gif

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سربازی شده 24 ماه؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
از تاریخ فرار هست . سعی کن بیشتر از یکبارم فراری نشی . حالا که تو هم یکبار فرار کردی اگه قصد داری بری و باز فرار کنی هیچوقت اینکارو نکن چون فقط دفعه اوله که نه سوسابقه میشه و نه زندان داره و فقط با جریمه حل میشه .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
من ف آماد و پش منطقه 3 افتادم....

نامردا از دم دادنمون به پاسدار خونه.....من هم کلش 1 ماه هستم با توجه به یه سری ماجرا هایی که هستش.

چه طوری پیشنهاد میکنید بپیچونم اون 1 ماه رو هم؟وااقعا رو مخ و اعصابه نگهبانی رو برچک

mri پام رو ببرم امکان داره یه 10 -15 روز بتونم تا برم کمیسیون و این چیزا بپیچونم؟

راهی داره تو همون پاسدار خونه برم مثلا رکنی جایی؟گروهبان 2 و فوق دیپلم کامپیوتر هستم و بقیه همه سرباز

لطفا یکی سریعتر کمک کنه که از شنبه بدبختی ها شروعه
تا بچه های دوره کد بیان ما پست میدی وقتی اونا اومدن شما میای پایین . گروهبان دو فک نکنم پاسدارخونه به درد بخوره . بچه های دوره کد معمولا پست های اونجا رو میدن .

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
از تاریخ فرار هست . سعی کن بیشتر از یکبارم فراری نشی . حالا که تو هم یکبار فرار کردی اگه قصد داری بری و باز فرار کنی هیچوقت اینکارو نکن چون فقط دفعه اوله که نه سوسابقه میشه و نه زندان داره و فقط با جریمه حل میشه .
عزیز دل چرا وقتی یه چیزی رو درست نمیدونی گمراه می کنی آدم رو ؟
نه عزیزم از آخرین مدرک تحصیلی حساب میشه . دوست خود بنده اقدام کرد و خرید . الانم من دارم اقدام میکنم .

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
هیچکدام سال 88 تموم شد خدمتم :general506::p

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
دوستان درسته که میگن 5 سال غیبت باید داشته باشی تا بتونی بخری سربازی رو ؟
یکی از دوستان دیپلم هم نداره 19 سالشه باباش سن +60 میتونه کفالت بگیره ؟
8 سال نه 5
سن پدرش 70 به بالا معاف میکنن اگه بچه دیگه نداشته باشه

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
برو سربازی مرد میشی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
برو سربازی مرد میشی
یعنی شما خودت رفتی سربازی؟!
یا اون بغل دستیت که هم خوشگله هم بوره حتما هم پولداره رفته سربازی؟!
مرد اونیه که از بچگی استقلال مالی داره نه یکی مثل من که 20 درس و سربازی آخرشم بیکاری

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
یعنی شما خودت رفتی سربازی؟!
یا اون بغل دستیت که هم خوشگله هم بوره حتما هم پولداره رفته سربازی؟!
مرد اونیه که از بچگی استقلال مالی داره نه یکی مثل من که 20 درس و سربازی آخرشم بیکاری
بغل دستیم نرفته چون آمریکاییه و امریکا سربازی اجباری نیست.:D
منم اون زمانها دو ماه رفتم آموزشی باقیشم نرفتم معاف شدم. اما همون دو ماه بد نبود خوش گذشت.

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
:rolleyes:منم مادر زاد معاف پزشکی :confused:
;)سلامتی بهتره حاظرم سلامت باشم ولی چهار سال برم تابستون مث سگ زمستون هم مث سگ سختی رو تحمل کنم،توهین نشه :general307:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
:rolleyes:منم مادر زاد معاف پزشکی :confused:
;)سلامتی بهتره حاظرم سلامت باشم ولی چهار سال برم تابستون مث سگ زمستون هم مث سگ سختی رو تحمل کنم،توهین نشه :general307:
چه نوع معافیت پزشکی گرفتید؟!!
باز هم فرقی نداره سالم باشید یا ناسالم, سربازی ضربه خودش را به زندگی میزنه

بالا