برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من فیلم فقط چورن نگاه میکنم:D
تو دژبان بودی صبح تا شب سربازا رو انگل میکردی کیون مردم را بازرسی میکردی:general404:، همچین کار شاخی هم نبود ولی من سربازی برام زوه اونم وقتی مدرک اندازه عن بچه هم ارزش نداره :general502::general502:
باید رید به سربازی اجباری

اون حینجاب اجباریه :p
سربازی کیون میخواد مرد بودن میخواد :p:D
هر جا بری سربازی همینه که هست حتی آمریکاش تا زمان بوش سربازی اجباری بود که بوش بخشید سربازی رو - و الان هر رئییس جمهوری اراده کنه میتونه اعلام جذب سربازی اجباری بده :general506:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
والا یخدا سوسول زیاد شده
دژبانی جز جاهای سخت خدمته،نه درست حسابی مرخصی میدن ،شیفت خدمتیت امکان داره بد بیفته،جلو بقیه هم ادم بده میشی،بعد دوستمون میگه دژبانی اسونه

سوسولی گذاشتن تو جیبشون :general509:
دخترام انقدر سوسول نیستن اینا هستن :p اونی که میگه دژبانی سخته تنها کار سختی که کرده یه لیوان آب برده برا باباش تازه انم کلی غر زده :D
من خودم ماه و نیم اضافه خدمت داشتم بخاطر دژبان بودنم :general307:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
برای شمایی که پیش از خدمت نه برنامه ای برای زندگی داشتی نه کسی بودی نه جایگاه شغلی داشتی نه چیزی بلد بودی نه برنامه تحصیلی داشتی نه در شغلت با تجربه و جا افتاده بودی نه در آستانه ارتقاء شغلی بودی معلومه که دو سال مجانی کار و حمالی برای یه مشت نفهم اهمیت نداره!
معلومه دوسال اگر در اختیار خودت نباشی برات مهم نیست!
ولی برعکس طبق شرع و قانون اولا اجبار به کار نداریم دوما هر کس هر کاری می کنه باید دستمزد بگیره من چند سال پیش، پیش از خدمت برای 8 ساعت کار ماهی 1500 حقوق می گرفتم با کلی مزایا اما توی خدمت حقوقم شد 84 هزار تومن برای 24 ساعت اونم 800 کیلومتر دورتر از خونمون نزدیک مرز فرقشو می فهمی؟ به خدا اگر بفهمی!

فقط از خدا می خوام بلایی سرت بیاره که یه ذره درک کنی شرایط دیگران رو تا دیگه برای ظالمین در فضای مجازی مجانی عملگی نکنی

خودتو ناراحت نکن شما رییس کل ناسا که تو 18 سالگی یهو گفتن ناسا ول کن برو خدمت :D
فکر کردی همه مثل شمان خود من قبل از خدمت تو شهرداری کار میکردم بعد از خدمتم هم چند سال تو شهرداری کار میکردم انقدر گونده گ...زی در نیاوردم :general506::general509:
من مردم مثل بعضیا ایوا خواهر نیستم :p اونی که قبل خدمت هیچ کاره بوده الانم رفته همش تاپیک میزنه میخوام فرار کنم میخوام خودکشی کنم و ........... این طرف آدم گش...دی هست بحث حقوق و پول نیست :p:cool::D
اسم مرد روشه مرد , ناراحتی تغییر جنسیت بده بشو زن :general206:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
خودتو ناراحت نکن شما رییس کل ناسا که تو 18 سالگی یهو گفتن ناسا ول کن برو خدمت :D
فکر کردی همه مثل شمان خود من قبل از خدمت تو شهرداری کار میکردم بعد از خدمتم هم چند سال تو شهرداری کار میکردم انقدر گونده گ...زی در نیاوردم :general506::general509:
من مردم مثل بعضیا ایوا خواهر نیستم :p اونی که قبل خدمت هیچ کاره بوده الانم رفته همش تاپیک میزنه میخوام فرار کنم میخوام خودکشی کنم و ........... این طرف آدم گش...دی هست بحث حقوق و پول نیست :p:cool::D
اسم مرد روشه مرد , ناراحتی تغییر جنسیت بده بشو زن :general206:
برای آدمی که به درد نخوره به خدا قسم برنج آشغال پادگان براش دنده کباب کرمانشاهیه
برای آدمی که ارزشش پایینه کار کردن مجانی مشکلی نیست! دو سال مجانی برای عده ای گوسفند حمالی کردن مشکلی نیست.
من هم با مدرک لیسانس خدمت کردم نه 18 سالگی و دیپلم
همه چیز به میزان ارزشی که انسان ها برای خودشون قائل هستند بستگی داره

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
این جمله قرمز رو یکی توضیح میده ؟
همچنین بر اساس این بند، به ازای هر سال غیبت مازاد بر ۸ سال، ۱۰ درصد به مبالغ جریمه پایه، اضافه و مدت غیبت بیش از ۶ ماه، یک سال محسوب می‌شود.
منظور این است که 7 سال و 7 ماه همون 8 سال حساب میشه ؟
یا اینکه 8 سال و 7 ماه همون 9 سال حساب میشه و 10 درصد جریمه میخوره ؟

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
میگم تو که موش گیر شهرداری بودی راه حلی داری برای خلاص شدن از شر سوسک ها؟!

چه ربطی داره؟! خارج از ایران این همه زن نظامی هست

موش کش و سوسک کشکه خوبه پشه کش هم بود میرفتیم بلخره مردی گفتن زنی گفتن
آدم دست رو زانو زن و بلندشویی گفتن , هپلی گفتن

خوب خوبه دیگه زنا کشورا دیگه خدمت میرن اما تاپیک نمیزنن میخوام فرار کنم خودمو بکشم و ........ اراده یه زن خارجی از یه پسر جوان ایرانی بییشتره :p

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
برای آدمی که به درد نخوره به خدا قسم برنج آشغال پادگان براش دنده کباب کرمانشاهیه
برای آدمی که ارزشش پایینه کار کردن مجانی مشکلی نیست! دو سال مجانی برای عده ای گوسفند حمالی کردن مشکلی نیست.
من هم با مدرک لیسانس خدمت کردم نه 18 سالگی و دیپلم
همه چیز به میزان ارزشی که انسان ها برای خودشون قائل هستند بستگی داره

باشه بابا شما خب رییس کل ناسا :p:general404: اصلا خود خدا
به به لیسانس هم داری ماهم لیسانس داریم حالا تحفه سربالایی که نیست دار دار کنی الان همه لیسانس دارن که فکر کردی تافته جدا بافته ای :general506:
کار هم انقدر شما گفتی من قبل از خدمت سرکار میرفتم 1500 درآمد داشتم الان فلانقدر , که منی قبل از خدمت تو شهرداری مشغول کار بودم هم بعد از خدمت تو شهرداری کار میکردم انقدر دار دار نکردم گونده گ...زی نکردم که فکر کنن تنها شاغل بشریت شما بودی و لاغیر :general506::general509:
اتفاقا بنظر من سربازی خوبه بخصوص برا خودشیقته ها - کیون گونی ها - اونایی که خیلی عوضین و ..... میرن قشنگ آدم میشن بر میگردن تا قدر عافیت بدونن :general406::general404: دیدم که میگم :general704:
نمونه اش یکی از اعضا خانواده ما که مثل شما بود و ادا طفارا و فیس فاده و خود بزرگ بینی و ...... داشت که شاه مملکت نداشت رفت خدمت آدم شد برگشت الان مثل انسان عای زندگی میکنه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
بله داشنگاه آزاد و علمی کاربردی و غیره توی روستای «تپه قشنگ صفلی» هم شعبه زده بدون کنکور دانشجو میگیره تفاوت لیسانس من با تو توی همین چند خطی که نوشتی مشخص میشه حالا بخونید:
باشه بابا شما خب رییس کل ناسا :p:general404: اصلا خود خدا
به به لیسانس هم داری ماهم لیسانس داریم حالا تحفه سربالایی که نیست= اونی که سر بالاست تُف (آب دهان) هست نه تحفه! اگر می خواستی بگی «ارزشی نداره» باید می نوشتی «تحفه ای هم نیست» حالا نمی دونم «تحفه سربالا» یعنی چی یا تف سربالا چه ربطی به چرندیاتت داره!
دار دار کنی= دار دار یعنی چی؟ اگر منظورت جار زدنه بهش میگن «دادار دودور» که اشاره به صدای طبل و شیپور داره که قدیم ها باهاش جار می زدند.
الان همه لیسانس دارن که فکر کردی تافته جدا بافته ای :general506: = من لیسانس الان نیستم
کار هم انقدر شما گفتی من قبل از خدمت سرکار میرفتم 1500 درآمد داشتم الان فلانقدر , که منی قبل از خدمت تو شهرداری مشغول کار بودم هم بعد از خدمت تو شهرداری کار میکردم انقدر دار دار نکردم =باز هم منظور ظاهرا دادار دودوره!

خدا رو شکر کن سعادت نصیبت شد با من بحث کنی چارتا ایرادتو بگیرم چارتا چیز یاد بگیری!
طرف حساب من توی خدمت اتفاقا چهارتا بی سواد مثل خودت بودند که یه اصطلاح ساده یعنی «تحفه ای هم نیست» رو «تحفه سربالا» می نوشتند.​

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
بله داشنگاه آزاد و علمی کاربردی و غیره توی روستای «تپه قشنگ صفلی» هم شعبه زده بدون کنکور دانشجو میگیره تفاوت لیسانس من با تو توی همین چند خطی که نوشتی مشخص میشه حالا بخونید:

خدا رو شکر کن سعادت نصیبت شد با من بحث کنی چارتا ایرادتو بگیرم چارتا چیز یاد بگیری!
طرف حساب من توی خدمت اتفاقا چهارتا بی سواد مثل خودت بودند که یه اصطلاح ساده یعنی «تحفه ای هم نیست» رو «تحفه سربالا» می نوشتند.​

دیگه افه گذاشتن و برتر نشون دادن مدرک تحصیلی لیسانس به لیسانس ندیده بودیم شما خود شیقته اختراع و اعمال کردی :p بابا اصلا شما خدا بقیه بنده شما ( خوبه عقده ها روانیت خالی شد؟؟ ) :general307::general304:
من متولد تهرانم هنوزم تهرانم انقر گونده گ...زی ها شما رو ندارم :D
خدا به داد برسه ازاین آدما خود بزرگ بین خودشیفته کیونی :general506::D

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
خریدار نمونه خون ایدزی، برای معافی سربازی میخوام کسی هست پیام بده
بجای خون خودم میخوام ببرم

Last edited:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
خریدار نمونه خون ایدزی، برای معافی سربازی میخوام کسی هست پیام بده
بجای خون خودم میخوام ببرم

اینا کی بهت میگه انجام بدی؟
بنظرم هر کی بهت این حرف زد بدو بدو بدو با پشت دست بزن دهنش :general506:
وقتی میخوای معاف شی میبرنت بیمارستان نظامی , خودشون از رگت خون میگیرن و .............
اون تست اعتیادم به این راحتی نیست چیزی قاطی کنی باهاش :general406:
خودتو گرفتار میکنی الکی دادگاه نظامی میبرن برات 1 سال اضافه خدمت غیر از جریمه نقدی
مثل یه بچه خوب خدمتتو تموم کن بره راحت شی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
اینا کی بهت میگه انجام بدی؟
بنظرم هر کی بهت این حرف زد بدو بدو بدو با پشت دست بزن دهنش :general506:
وقتی میخوای معاف شی میبرنت بیمارستان نظامی , خودشون از رگت خون میگیرن و .............
اون تست اعتیادم به این راحتی نیست چیزی قاطی کنی باهاش :general406:
خودتو گرفتار میکنی الکی دادگاه نظامی میبرن برات 1 سال اضافه خدمت غیر از جریمه نقدی
مثل یه بچه خوب خدمتتو تموم کن بره راحت شی
ehh3-png.1060679
ehh3-png.1060679
ehh3-png.1060679

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
سال 81-82 بود که با یه خوش شانسی معافیت پزشکی گرفتم ، اصلا دنبالش هم نبودم خودش جور شد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
سال 81-82 بود که با یه خوش شانسی معافیت پزشکی گرفتم ، اصلا دنبالش هم نبودم خودش جور شد
پزشکی و شانسی!!! بیماری شانسی هم مگه داریم؟ پزشکی چی بود؟ الان که خودم با چشمای خودم دیدم طرف عمل باز قلب کرده بود چربی خون و هم داشت معافش نکردن!!

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
پزشکی و شانسی!!! بیماری شانسی هم مگه داریم؟ پزشکی چی بود؟ الان که خودم با چشمای خودم دیدم طرف عمل باز قلب کرده بود چربی خون و هم داشت معافش نکردن!!
اون زمان میخواستم دفترچه ارسال کنم یکی گفت واسه چشم هات اقدام کن شانست رو امتحان کن
گفتم چشم هام که ضعیف نیست و فقط یه انحراف داره
گفت معاف از رزم هم بشی خوبه
ما به حرفش گوش دادیم و بعد از یه نوبت بیمارستان رفتن و دو نوبت **** وظیفه
گفتن فلان روز بیاین
رفتیم اونجا و تمام پرونده ها رو میز طرف بود
خیلی هندی وار و عشقی یه پرونده ها رو بررسی میکرد و یه مهر میزد
اون مهر یا اعزام بود یا معاف
همینطوری درب اتاقش باز بود یکی یکی میرفتن داخل
پ ن : وقتی میگم یه مهر میزد واقعا رو میزش چیزی به جز دو تا مهر و یه خودکار نبود
من که 1 درصد هم امید به معاف نداشتم و اصلا دلمو بهش خوش نکرده بودم ولی خب معاف زد

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
اون زمان میخواستم دفترچه ارسال کنم یکی گفت واسه چشم هات اقدام کن شانست رو امتحان کن
گفتم چشم هام که ضعیف نیست و فقط یه انحراف داره
گفت معاف از رزم هم بشی خوبه
ما به حرفش گوش دادیم و بعد از یه نوبت بیمارستان رفتن و دو نوبت **** وظیفه
گفتن فلان روز بیاین
رفتیم اونجا و تمام پرونده ها رو میز طرف بود
خیلی هندی وار و عشقی یه پرونده ها رو بررسی میکرد و یه مهر میزد
اون مهر یا اعزام بود یا معاف
همینطوری درب اتاقش باز بود یکی یکی میرفتن داخل
پ ن : وقتی میگم یه مهر میزد واقعا رو میزش چیزی به جز دو تا مهر و یه خودکار نبود
من که 1 درصد هم امید به معاف نداشتم و اصلا دلمو بهش خوش نکرده بودم ولی خب معاف زد

بله یادمه اون زمان خیلی معافی راحت بود . دوستای ما کف دستشون یکم نم میداد معاف میشدن !
الان از خیلیا شنیدم سختگیری زیاده , فلج هم باشی با ویلچیر باید بری ... ( البته این یک جوک بود :D )

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
تنها یک اراده میتونه سربازی را از سر راه برداره, اینکه ما سرباز خودمون هستیم و به سطحی از درک, فهم و پول باید برسیم که یا دنبالش نریم و یا ترک دائم خدمت

بالا