برگزیده های پرشین تولز

فروش اسکریپت دانلود فیلم و سریال سایت تاینی موویTinyMoviez , وی ای پی مووی [VIPMovie] و تی وی آپ TVU

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
پسر خوب پیام هات موجوده شما که نزدیک به یکشال پیش اسکریپت رو خریدی گفتی مورد داره !! دبه درآوردی من کامل برات نصب کردم و توضیحات کار رو دادم.
بعد از ماه ها از یه ماه پیش شروع کردی مسخره بازی که آقا جون تو رو خدا تو روخدا دیتابیس رو من گم کردم دوباره بده اینو پاک کردم دوباره برام بزار... منم که چندین بار هر بار پیام دادی گفتم باشه
بازم استناد میکنم به متن پیام هات هم اینجا هم تو ایمیل ها که من برات دموی آنلاین دادم و به خاطر شما برات نصب کردم که ببینی مشکل از اسکریپت نیست !
خب هر کاری میخوای انجام بده پشتیبانی شامل نصب و راه اندازی وآموزش کامل اسکریپت بوده و کوتاهی به هیچ وجه نشده.
من هنوز تو منطقه محل کارم هستم و دیروز بهت پیام دادم که ماموریتم فک کردی یک سال پیش خریدی حالا مختاری منت سرم بزاری که واسه من منتظر موندی برو خودت درست کن این پیام هم اینجا دادم چون دو رو بازی واسه من درآوری
عزیز شما الان ۱ هفتس به بنده نه دمو انلاین دادی نه نصب کردی اسکریپتو ‌. اینکه نصب کردی بالا نیومده که به من مربوط نیست .
شما بعد ۷۲ ساعت اسکریپتو نصب نکردی تا من پیام دادم میل زدی شما ارزش وقت گذاشتن نداری ؟!!
خب عزیزم من هزینه کردم اسکریپتو در راه خدا که ندادی که بگی بعد یکسال به مشکل خورد به من مربوط نیست .
خودتم که دیدی دوبار نصب کردی و بالا نیومد .
شما به من یه دمو بده من حرف شمارو کامل قبول میکنم ازت عذرخواهی هم میکنم هزینه این وقتی هم که گذاشتی بهت میدم مساله اینه که اسکریپت هیچجایی نصب نمیشه مساله این نیست که رو هاست من نصب نشه !
xzn.ir , ugig.ir , tikweb.ir , highhost.org
وقتی رو هیچکدوم نصب نمیشه و شما هم دمو ندادی و خودتم نصب کردی و بالا نیومده من مطمئنم که مشکل از اسکریپته اگر قرار بر آبرو بردن بود همون اول امتیاز منفی بهت میدادم تو تاپیکم ده برابر این حرفا مینوشتم یه چیزیم میچسبوندم بهش که کلا فروشت از بین بره .

Sent from my Xperia Z2

SiavashFunWeb

Registered User
لایک‌ها
28
برادر من تمومش کن من وقت اینجور بحثا رو ندارم http://tinymoviez.ml این رو که قبلا برات فرستادم ندیدی .
چرا پرت میگی اسکریپت نمیاره که همون وقت هم نباید میاورد چرا الان بعد از این مدت اومدی میگی مشکل داره قبلا هم برات کامل درست کردم و هیچ مشکلی نداشت والله با پولی که دادی باید یه قالب معمولی وردپرس میگرفتی بدون پشتیبانی ...
دیگه به من پیام ندید
من واقعا میخواستم هر طور شده براتون وقت بزارم درست کنم الانم سرم خیلی شلوغه ...

W3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
لطفا قیمت رو ارسال کنید .

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
برادر من تمومش کن من وقت اینجور بحثا رو ندارم http://tinymoviez.ml این رو که قبلا برات فرستادم ندیدی .
چرا پرت میگی اسکریپت نمیاره که همون وقت هم نباید میاورد چرا الان بعد از این مدت اومدی میگی مشکل داره قبلا هم برات کامل درست کردم و هیچ مشکلی نداشت والله با پولی که دادی باید یه قالب معمولی وردپرس میگرفتی بدون پشتیبانی ...
دیگه به من پیام ندید
من واقعا میخواستم هر طور شده براتون وقت بزارم درست کنم الانم سرم خیلی شلوغه ...
یعنی به همین راحتی میگین هیچی به شما مربوط نیست دیگه ! الان دیدم من دامنمو قبل از اینکه باهات صحبت کنم ثبت کرده بودم مال 5 ماهه پیشه چیو 1 سال ! با میدریت انجمن ها صحبت کردیم متاسفانه هیچ پاسخی به من ندادن .
مثل هیمشه مدیران انجمن مشغول هستند و وقت بررسی ندارن !
این انجمن گویی قانونی نداره !
حداقل هاستینگی که دمو توش میزبانی میشه رو بده اگر تو دمو داشتی پس چرا از تو ایمیل نمیدادی ! من همونجا میگفتم هاستینگت چیه و قضیه تموم میشد . نه اینکه 4 تا هاست بخرم برای یه اسکریپت !
از این نظر مطمئنم که روحتونم خبر نداره مشکل اسکریپت چیه و یک خطم برنامه نویسی بلد نیستید مظلوم نمایی نکن که من میخواستم براتون وقت بزارم !
اسکریپت ساب سین روشم که کاملا رایگان هستش .
همون موقعشم تو مشکل منو حل نکردی و برای افزودن دسته گفتی باید یه فایلی ادیت شه گفتم نیست گفتی به دیتابیس مربوط میشه باید 40 دیگه بدی دیتابیسو بگیری تا کار کنه ! فکر نکن من یادم رفته ایمیل هاهم هست با 1 سال پیشو پول کم دادی و هاستت مشکل داره و من یه میلیون دادم برای این اسکریپتو حال و حوصله این بازیارو ندارمو کدهای php در httaceess در دیتاسنتر پشتیبانی نمیشنو ( ! ) و 700 دادم اسکریپت دیباگ شده و اسکریپت خیلی ارزشش بیشتره و من بخش نظرات اضافه کردمو اینا مارو سرگرم نکن پولمونو خوردی نوش جونت اون پولی که اینشکلی به دست بیاد از گلو آدم پایین نمیره . به دوستان شدیدا توصیه میشه از وردپرس استفاده کنن ! من اونموقع واقعا نمیدونم به چه دلیلی این اسکریپتو خریداری کردم وقتی نه پشتیبان خوبی داره نه امنیت درست حسابی و نه امکانات چندان خاص ! برای گرفتن خودکار اطلاعات imdb افزونه وردپرس نصب کنید همه امکانات این رو کلا دارین همین وردپرسشم الان ماهی یه بار بروزرسانی امنیتی میده ایشون از امینت برای من حرف میزنن بعد میل میدن کد های php در httaceess شما در دیتاسنتر پشتیبانی نمیشوند ! دیتابیس شما خراب است ! یه جوری میگه انگار از غریبه خریدم ! الان هم دارم با قالب وردپرس کار میکنم خیلی هم راحت ترم .

SiavashFunWeb

Registered User
لایک‌ها
28
http://s3.picofile.com/file/8211597134/2015_09_12_022124.png
پسره ابله سلام متنی که برای تشکر از من یکی دو ماه پیش همینجا فرستادی هم یادت هست یا نه.
برادر من خیلی پرتی چی فک کردی پیش خودت اینقدر چرت و پرت مینویسی همش ؟
من مثل تو بیکار نیستم
تو اینجارو با خونتون اشتباه گرفتی که هرچی فک میکنی درسته رو میگی...
پس بزار برات بگم اول اینکه توی بچه اسکریپت رو یکسال پیش خارج از انجمن پرشین تولز خریداری کردی و خرید ربطی به اینجت نداره
بعدش اومدی تشکر کردی و... حلا هم بعد یه مدت میگی مشکل رو قبلا داشته درست نکرده و فلان
از اینکه میگی پول مردم رو میخورم چه نیتی داری؟
من وقتی اسکریپت پر از باگ رو از همینجا خریدم طرف هیچ کاری واسم نکرد خودم نصب کردم همین
شما هم اون اروری که برای من فرستادی رو بخون دوباره ببین در مورد سرور نوشته نه اسکریپت.
نمیدونم چند سالته ولی خیلی چرت و پرتای بچگانه میگی که فقط وقت منو میگیری.
فعلا که روزی 16 ساعت سر کارم بعدا پیگیری میکنم

doke_palang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
دوست عزیز ممنون میشم قیمت عرض کنید
با سپاس

yaser07

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واقعا باید به حال این مملکت و آدم هاش تآسف خورد!!
چند سال هست این تاپیک فعاله و هنوز مدیر سایت حذفش نکرده، استارتر به اصطلاح محترم خیلی شیک و مجلسی داره اسکریپت یک سایت دیگه رو که کلی براش زحمت کشیده شده رو میفروشه، داداش واقعا پولش از گلوت میره پایین؟
جالبه واقعا تا 15 صفحه هم این تاپیک رفته! خودتون رو بزارین جای اون شخصی که اسکریپت رو نوشته و سایتش الآن بزرگ شده، یهو یکی بیاد کل سایت شما رو بزاره برای فروش، آقای استارتر، دوستان عزیزی که قیمت میخواین واقعا براتون سنگین تموم نمیشه این قضیه؟
واقعا متآسفام برای تمامی افرادی که توی این تاپیک شرکت کردند و مدیریت اینجا که اجازه داده هنوز این تاپیک فعال بمونه!

بالا