خرید بک لینک

فروش دلار و يورو پی پال با سورس بانکی با قیمت ویژه - خرید درآمد های ارزی شما به بالاترین نرخ

شروع موضوع توسط drdexter ‏1 ژانویه 2015 در انجمن فروش پی پال - paypal

1. drdexter

drdexter مدیر بازارچه - فروشنده معتبر مدیر انجمن

پی پال با سورس بانکی موجود هست با نرخ ویژه . (تضمینی)

حجم بالا و پرداخت های سنگین نیز به راحتی قابل انجام است . سورس فقط بانکی

برای اطلاع از قیمت تلگرام - گوگل الو - اسکایپ یا پ.خ [​IMG]

اسکایپ : drdexter24
    تلگرام : @visapayme
    آدرس کانال : @visapay_me
    لینک به کانال : https://t.me/visapay_me

گوگل (گوگل الو) : [email protected]
    تلفن : [​IMG]
    واتس اپ : [​IMG]
    wispi (ویسپی) : [​IMG]

حواله مانی گرام و حواله به حساب های بانکی SWIFT (به صورت TT) حتی در مبالغ خرد انجام میشه

روزانه 2000$ دلار بانکی راس ساعت 6 عصر موجود است سورس 100% بانکی با قیمت ویژه.

قیمتی که به شما داده میشه بر اساس تعداد ، مدت کارکرد شما و همچنین مداومت کاری شما با من رو داره . همه روزه مقداری با قیمت بسیار مناسب وجود داره که فقط به مشتریان ثابت عرضه خواهد شد.

افرادی که درآمد اینترنتی دارند به شرط واریز مستقیم از سایتهای معتبر تمامی درآمد آنها رو خریدارم و محدودیتی در خرید نیست . واریز فقط به صورت مستقیم از سایتهای معتبر مانند themeforest , Envato , freelance و سایت های معتبر کسب درآمد. سایت های ذکر شده فقط من باب مثال میباشد و اگر درآمد شما از سایتی هست که بنده نام نبرده ام پی ام بدید و جویا باشید .

(حتما روی تلگرام , واتس اپ , اسکایپ پی ام بدید و نرخ خرید رو تقدیم میکنم تضمین شده بالاترین نرخ بین سایر تمامی اکسچنجر ها)

خرید پی پال ، فروش پی پال ، نقد کردن درآمد های ارزی ، قیمت پی پال ، پی پال با سورس بانکی ، دلار پی پال

Last edited: ‏22 ژوئن 2019 ساعت 6:25 عصر
    littleking, vahidtools, mercedes62 و 32 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی