برگزیده های پرشین تولز

فروش سریع مودم وایمکس مبین نت BM632W با طرح - قیمت پایه 145 تومن

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,276
مودم فروخته شد.

------------------------------------------------------
نوشته اصلی تاپیک:
با سلام خدمت شما عجیجان.
1-20070210065344.gif

یک عدد مودم وایکس مبین نت مدل BM632W هست که من یه مدت قبل از همین بازارچه پی تی خریدم، چون خیلی این ور و اون ور می رفتم و می خواستم همه جا اینترنت داشته باشم. الان دیگه یه خورده ی اوضاع احوال مرتب تر شده و همه جا اینترنت دسترسی دارم و به این احتیاجی ندارم. از لحاظ عملکردی کاملا صحیح و سالم و از لحاظ ظاهری هم تمیز هستش (البته نمیگم در حد آک که بعدا کسی چشم عقاب داشته باشه و یه خال روش ببینه، ولی کاملا تمیزه و با چشم بنده خط و خش روش دیده نمیشه)! :دی

می دونید که مودم مخصوص فضای داخلیه و نسبتا کوچک و قابل حمل هم هست و یه عده ای بهترین مودم داخلی مبین نت می دونندش. وایرلس هم که می دونید داره.

الان روش سرویس 128 یک ماهه فعاله که نسبت به تاپیک قبلی که دو هفته قبل زده بودم یه مقدار از زمانش گذشته. برای همین قیمت پایه رو پایین آوردم. تصویر طرحش رو می گذارم، ولی البته الان با همین مودم وصل هستم و ممکنه تا زمان تحویل زمان و حجمش نسبت به اینی که الان تو عکس هست مختصرا فرق کرده باشه.

متعلقات مودم شامل خود مودم + آداپتور + جعبه + یه چند تا راهنما و برگه قرارداد و این چیزا! سی دی و کابل لن اگه درست یادم باشه موقع خرید خودم هم نداشت (فکر می کنم اصلا روش نیست این چیزا).

من تا شنبه عصر تهران هستم و بعد میرم سفر. فروش تا فردا شنبه صبح ساعت 10 هستش. هم می تونم تهران حضوری تحویل بدم و هم شنبه می تونم با پست بفرستمش. هزینه ارسال هم فکر کنم برای شهرهای نزدیک حدود 8-7 تومن میشه و برای شهرهای دور 11-10 تومن، که با خریدار محترمه.

قیمت: مودم نو در سایت مبین نت 220 هزار تومنه که البته 12 هزار هزینه نصب و احتمالا یه خورده مالیات و مخلفات و ... بهش می خوره. طرح روش هم حدود 8-7 تومن می ارزه. من قیمت پایه رو می گذارم 145 تومن. گام افزایش هم 1 ریال! : دی) و قیمت فروش فوری هم 165 تومن.

توضیح مهم: مودم حتما قبل از تحویل توسط خود من به نام مشتری زده میشه. بنابراین قبل از تحویل الزاما باید خریدار برای من اسکن شناسنامه و کارت ملی + درخواست کتبی انتقال مودم + اسکن مدرک افزایش سرعت رو بفرسته (راهنمایی می کنم خریدار رو).

عکس ها:

Last edited:

saasn

Registered User
لایک‌ها
216
پایه خریدارم
فورررری

mazarei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خریدارم
شماره موبابل رو برام یی ام کنید

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,276
خریدارم
شماره موبابل رو برام یی ام کنید
ببخشید، تاپیک به صورت مزایده ای هستش، شما باید قیمت خریدتون رو مشخص می کردید و قیمت تون هم بالاتر از نفر اول (saasn که 145 تومن پیشنهاد دادند) می بود.

مزایده شنبه ساعت 10 صبح تموم میشه، لطفا قیمت تون رو تا اون موقع بفرمایید.

mazarei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
150 خریدارم

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
درود.
فروش فوری خریدارم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,276
Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,276
چی شد آخر
خریدش یا نه
بله، فروخته شد به حسین عزیز (ختم تاپیک معادل همین "فروخته شد" هستش).

اگه هنوز تهیه نکردید امیدوارم بهترش گیرتون بیاد. :)

بالا