برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم وایمکس ایرانسل مدل FMM-130

mr.ht

Registered User
لایک‌ها
0
یک عدد مودم وایمکس ایرانسل مدل FMM-130 کاملاً سالم و دارای جعبه بدون حجم اینترنت با قیمت پایه هزار تومن به فروش میرسد این مودم پر فروش ترین و قوی ترین مودم ایرانسل می باشد .
ShowPicture.aspx

لطفاً پس از برسی محل در صورت آنتن دهی خرید بفرمائید چون من هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنتن ندادن محل شما قبول نمی کنم این مودم دارای یک پورت Ethernet و وایرلس سری N می باشد بدنه مودم کاملاً سالم می باشد و فقط مقداری خش رو قسمت براق بدنه آن هم به دلیل دستمال کشیدن که در تمام دستگاه ها این خش ها می افتند برای فهمیدن اطلاعات کامل فنی این مودم و مناطق تحت پوشش می توانید ار سایت ایرانسل استفاده کنید و لطفاً زیر قیمت پایه به هیچ وجه پیشنهاد نشود .
در ضمن دوستان با مودم وایرلس هم تعویض میکنم .
این هم عکس هایی از دستگاه فقط لینک هاش رو می زارم چون سایزش زیاد بزرگه :

Last edited:

mohammadgs

Registered User
لایک‌ها
29
سلام mr با هزینه ارسالش به مشهد 100 هستم در صورتی که اعتماد سازی بشه و یا اول ارسال بعد پرداخت

.سارا.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه هنوز موجوده 110فوری خریدارم.پخ کن.

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94

saasn

Registered User
لایک‌ها
216
اخرش چند؟

miladsharif

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من ساکن تهران هستم و به تازگی یه دفتر بیمه زدم و چون خط اونجا مشکل داره و من هم یه مقدار به دلیل هزینه های دفتر تو مضیقه هستم و عجله هم دارم , مجبورم از وایمکس استفاده کنم اگر براتون مقدوره من با همون قیمت پایه مودم رو از شما می خرم و هزینه ارسالش هم با خودم یا اینکه اگر خواستید خودم حضوری ازتون می گیرم
خواهشا سریعتر به من خبر بدید چون من زمان کم دارم

با تشکر .

بالا