برگزیده های پرشین تولز

......

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NewLink

Registered User
لایک‌ها
43
درود
دوستان بنده این سایت و اسکریپت را یکبار از ایشون خرید کردم که قرار بود دامنه را غیرفعال کنند و به سایت من دایرکت بشه که انجام ندادند

توضیحات بیشتر در این تاپیک هست
forum.persiantools.com/threads/فروش-وبسایت-موزیک-با-ربات-ارسال-پست-حرفه-ای.953050/
( ایشون اجازه فروش ندارند و قرار بود فقط یک نسخه اسکریپت را بفروشند )

امتیاز منفی هم فعلن نمیتونم بهشون بدم ، تعداد پست ها که بیشتر شد امتیاز منفی هم براشون درج میکنم

اسکریپت سایت رو اگر کسی خواست من برای فروش دارم

Last edited:

NewLink

Registered User
لایک‌ها
43
من ادعایی نکردم
موقع خرید شما به من گفتید تنها یک نسخه از اسکریپت رو میفروشید ولی علاوه بر فروش مجدد ، اسکریپت من رو هم که خودم بهتون دادم و هزینه جدا دادم تا با همین اسکریپت هماهنگ کنید ، اونم برای فروش گذاشتید

اسکریپت من مربوط به کمتر از یک ماه هست که ازشون خریداری کردم
اسکریپت بنده امکاناتی مثل فروش کد قرعه کشی را ندارد و اسکریپت موزیک به صورت کامل هست

توضیحات کامل اینجا هست
forum.persiantools.com/threads/فروش-وبسایت-موزیک-با-ربات-ارسال-پست-حرفه-ای.953050/

radair

Registered User
لایک‌ها
82
می خواهید بفروشید یا می خواهید تبلیغات بگیرید ؟؟

یه جا دیدم تبلیغات دارید می گیرید برای سایتتون

اون یه سایت دیگه اس یا همینه ؟

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72
وقتی به خریدار قبلی آپدیت و پشتیبانی ندادید ، و اسکریبیتی که فروختید قابل هک شدن هست ، چرا باید باز بهتون اعتماد بشه

NewLink

Registered User
لایک‌ها
43
برای فروش هست وبسایت ، تبلیغات هم براش جذب میشه تا زمانی که فروش بره

خریدار قبلی مشکل از خودشون بود که نیمی از مبلغ رو بعد از تحویل واریز نکردن و بنده هم هیچ اپدیت و پشتیبانی بهشون نمیدم . لطفا قبل اینکه موضوعی رو کامل متوجه بشید دست به قضاوت کسی نزنید .
در ضمن تمامی اسکریپت ها حتی گوگل هم هیچوقت امنیتش 100 درصد نمیشه ! هر اسکریپتی باگ داره و این باگ ها قابل حل شدن هست ! تا جایی که دانش برنامه نویسی من میرسه باگ های نسخه قبل رو برطرف کردم و درصد خطر رو بسیار اوردم پایین و اگر خریدار معامله رو به هم نمیزد الان هم اپدیت جدید رو میدادمش !
موفق
من نصف مبلغ رو واریز نکردم ؟
من کل مبلغ رو واریز کردم ، شما حتی اسکریپت من را هم که جدا هزینه کردم رو الان بدون اجازه دارید با همین اسکریپت میفروشید

webmine-jpg.1156685

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
استارتر تاپیک @mohammad8745

یوزر قبلی شما با نام کاربری @mohammadamin بن دائم شد .

به قول و قرار پایبند باشید . استارتر ۱ ماه بن شد .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا