برگزیده های پرشین تولز

*** فروش و یا معاوضه ipod touch 4g 32gig بسیار تمیز -با نو فرقی نداره***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahrokh_wow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تقریبا 6 ماهه دارمش از همون اول توی کیف چرمی بوده و محافظ 20تومانی رو صفحه شه -- چندتا خط ریز روی در پشتش هست که واسه ایپاد عادیه..
فول برنامه و بازی هستش... کیف چرمی - پک کپدیس - گارد انگری برد - شارژر - کابل کامپیوتر- کارتن-هدفونش هنوز باز نشده

قیمت پایه 450
به بیشترین پیشنهاد داده میشه..
فروش فوری هستش چون به شدت پول لازمم ... تهران هستم.پیشنهاداتتونو فقط تو تاپیک اعلام کنید ..
10 عدد دی وی دی بازی (35 ت خربدم) کیف چرمی(50ت خریدم) و پک کپدیس (20 ت خریدم) و شارژر (25ت خریدم) هدیه کسی که خریداره
جیلبریک شده هستش
فریمورش هم 5.0.1 هستش
مشاهده پیوست 220148مشاهده پیوست 220149مشاهده پیوست 220150

mohammad 1371

Registered User
لایک‌ها
0
گوشي ایفون 4اس كاملا سالم انلاك فكتوري ١٦گيگ سفيد پارت نامبر انگلستان گارانتي اصلي پارس كامتل. گوشي به ios 6 اپديت شده و داراي بامپر كيف چرمي محافظ صفحه و محافظ پشت هست و داراي يك پك نرم افزاري اي پك ميباشد.... ارزش لوازم جانبي تقريبا ٢٠٠هزار تومان ميباشد.... شماره تماس 09367892926 تعویض میکنم سر میگیرم ترجیحا حضوری شیراز.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
]اطلاعیه ها - خرید و فروش دستگاه های صوتی و تصویری
به منظور اجراي قانون عکس با# يوزر کاربري پرشين تولز همراه با اسم فروم و تاريخ کنار کالا#تاپيک شما تا زماني که يک عکس با اين مشخصات براي من پي ام کنيد(يوزر به صورت تايپ روي عکس قبول نيست)باز نخواهد شد
در صورت ايجاد همين تاپيک مجددا بدون رعايت قوانين با شما برخورد خواهد شد

پ.ن: درصورتيکه اشتباهي(مثلا نديدن عکس با يوزر به دليل خطاي چشم)در قفل شدن تاپيک شما صورت گرفته مراتب رو با پي ام گزارش کنيد تا اقدام بشه
دوستاني هم که با جمله بعدا عکس اضافه مي کنم در پست اول بعدا ميخوان از قفل تاپيک شاکي شن بايد بدونن که اول مي تونن عکس تهيه کنن بعد تاپيک بزنن
از اين به بعد هم در صورت مواجهه سريعا تاپيک رو قفل مي کنم و تذکر هم نمي دم با توجه به برخورد برخي دوستان!(با توجه به قانون همچين اجازه اي دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا