برگزیده های پرشین تولز

فروش پیکان 83 تصادفی (من اخه با این ماشین چیکار کنم؟ )):)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
:( قضیه از این قراره که یه پیکان 83 داشتم لک نداشت. اصلا راه نمیرفت تو پارکینگ افتاده بود چون چندتا ماشین دیگه بود ازین استفاده نمیشد. چند روز قبل یکی از آشناها اومد میخواست بره جایی ماشین خواست ما هم دادیم بهش. رفته با 90 تا سرعت از پشت زده به یه پیکان وانت پارک! ماشین تا شیشه جلو جمع شده :( خسارت وانت رو داده رفته. الان ماشین له و لورده کرده با جرثقیل برده انداخته تو یه کاراژ خرابه که داریم تو پاکدشت. گفته تمام خسارت ماشین رو میدم (همینی که زده ترکونده) مکانیک بردم نشون دادم میگه حدود 2.5 میلیون خرج داره ماشین سرپا بشه. ضربه اونقدر شدید بوده که موتور مومده عقب اتاق رو سوراخ کرده. داشبورد نصف شده. اونقدر ضربه شدید بوده که کپسول گاز LPG فشار اورده به X پشت صندلی عقب اونو شکسته اومده چسبیده پشت صندلی راننده :blink: شانس آوردیم که CNG نبود وگرنه منفجر میشد. الان ماشین اینارو میخواد: کاپوت، سینی جلو، یه گلگیر، جلوبندی، کمک و فنر، رادیاتور، واترپمپ، استارت و یه سری قطعه خرده ریز که توی ضربه داغون شدن.
حالا میخوام ببینم که چیکار کنم یا ماشین رو همینجوری بفروشم یا درستش کنم. تا قبل از تصادف ماشین 36000 تا راه رفته بود و لک نداشت رنگش.

دوستان لطفا یه نظری بدن من موندم چیکار کنم. به نظرتون همینجوری چند میخرن؟ فکر کنم این آشنای ما 2.5 بهم میده. ماشین رو هم 1.5 بفروشم 4 دستمو میگیره ولی خودم فکر میکنم یه پیکان 83 با 36000 تا کارکرد بدون ضربه و تصادف بالای 5 میارزید این اواخر که ماشین گرون شده. درسته؟ :(

مدیران محترم لطفا منتقل نکنید ببینم چه خاکی باید به سرم بریزم. مرسی

poyantbr

Registered User
لایک‌ها
609
کاربر گرامی :
به شما فرصت داده میشه عکسهای پست اول خودتون رو مطابق قوانین اصلاح کنید . در غیر این صورت و پس از این 24 ساعت تاپیک شما بسته خواهد شد
کاربران در خصوص نحوه عکس گذاشتن از محصول می توانند از تاپیک زیر استفاده نمایند
http://forum.persiantools.com/t213773.html

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
یه لحظه یاد فیلما افتادم.....:)زندس طرف.....

بیخیال دادا همین....

ولی شما طرف برات ارزش داشته ماشین دادی بهش لطف کردی فکر مردنش یا کشتن کس دیگه رو هم باید میکردی ....ولی به هر حال لطف کردی ماشین دادی تا آخرش لطف کن....پس فرق نداره چه بفروشی چه درستش کنی ضرر زیاذی کردی...ولی بفروشی باصرقه تره تو این وضع ...این ماشینم دیگه ماشین نمیشه دادا.....

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
عجب دست فرمونی داشته طرف!
بفروش بره داداش همین جوری چون اصلا ارزش درست کردن نداره در ضمن اون ماشین دیگه ماشین نمیشه برات!

ahijoon

Registered User
لایک‌ها
420
این دیگه ماشین نمیشه... بده بردارن اوراقی کنن.. امرزو یه جاشو درس کنی فردا یه جا دیگش ادا درمیاره...

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
کاربر گرامی :
به شما فرصت داده میشه عکسهای پست اول خودتون رو مطابق قوانین اصلاح کنید . در غیر این صورت و پس از این 24 ساعت تاپیک شما بسته خواهد شد
کاربران در خصوص نحوه عکس گذاشتن از محصول می توانند از تاپیک زیر استفاده نمایند
http://forum.persiantools.com/t213773.html

داداش ازون شعرای بنفش گفتی ها :D ماشین تصادفی ترکیده رو که نمیخوام پست کنم برای کسی که عکس با نام کاربری نیاز داشته باشه!! شما همون 24 ساعت آینده تشریف بیارید تاپیک رو ببیندید، مناسبه.
یه لحظه یاد فیلما افتادم.....:)زندس طرف.....

بیخیال دادا همین....

ولی شما طرف برات ارزش داشته ماشین دادی بهش لطف کردی فکر مردنش یا کشتن کس دیگه رو هم باید میکردی ....ولی به هر حال لطف کردی ماشین دادی تا آخرش لطف کن....پس فرق نداره چه بفروشی چه درستش کنی ضرر زیاذی کردی...ولی بفروشی باصرقه تره تو این وضع ...این ماشینم دیگه ماشین نمیشه دادا.....

دستش شکسته.

عجب دست فرمونی داشته طرف!
بفروش بره داداش همین جوری چون اصلا ارزش درست کردن نداره در ضمن اون ماشین دیگه ماشین نمیشه برات!

این دیگه ماشین نمیشه... بده بردارن اوراقی کنن.. امرزو یه جاشو درس کنی فردا یه جا دیگش ادا درمیاره...

آخه این ماشین دیگه ماشین نمیشود که

به نظرتون همینجوری چن میخرن؟ سیستم گازش رو که 300 میخرن.

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
من خودم دنبال پیکان تمیز بودم اما حداکثر تا 1500 و بدون رنگ...

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
من خودم دنبال پیکان تمیز بودم اما حداکثر تا 1500 و بدون رنگ...

مدل بالا اگه باشه که دیگه این قیمت ها نیست. همین ماشین تا هفته پیش که سالم بود تا 4200-4300 میارزید.

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
5 هزار تومن خریدارم !!!
راننده عجب خر شانسی بوده ! خوبه عقل کرده کمربند بسته بوده

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
این که اگه ماشین بشه که ماشین نمیشه

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
5 هزار تومن خریدارم !!!
راننده عجب خر شانسی بوده ! خوبه عقل کرده کمربند بسته بوده

اره کمربند بسته بود. تمام قفسه سینه ش بخاطر فشار کمربند کبود شده بود. دست راستش هم روی دست دنده بود، داشبود اومد عقب دستش موند بین دنده و داشبورد پرس شد.

dr.asphalt

Registered User
لایک‌ها
28
با پیکان 83 چجوری زده موتور دیواره اتاق رو جر داده شک با اون بدنه محکم !!!! شک نکن 100 تا بالا تر داشته میرفته !!!!!

frozenrose

Registered User
لایک‌ها
16
من مي گم همين اوراقي هم بده به خودش 4.5 بگير ازش
اگر هم قبول نكرد با لگد بزن تو پاش تا پاشم بشكنه ستش كامل شه (شوخي)
كسي كه ماشين مي گيره اگه يه خطم بيوفته روش بايد درستش كنه بياره ولي واسه اين ماشين ديگه به صرفه نيست همون بفروشي بهتره

hosseinatzio

Registered User
لایک‌ها
10
داداش ایربگـآش سالـمه پس abs واسه چیه :))
تصادف از پشت با 90 تا؟
من هر چی فکر می کنم جوردنمیـاد ;)

farbb

Registered User
لایک‌ها
6
ایربگ؟ABS ؟ پیکان؟ :blink:

لایک‌ها
151
طرف فقط دستش شکسته ؟! چه میکنه این پیکان . اگه پراید بود الان یارو مرحوم بود

alex_pk

Registered User
لایک‌ها
109
تصادف از پشت با 90 تا؟
من هر چی فکر می کنم جوردنمیـاد
winksmiley02.gif
تصادف با سرعت 90 از پشت
دو حالت به ذهن من میرسه
1 - تاریک بوده ، دید خوبی نداشته و فکر این رو هم نکرده بوده که ممکنه یه ماشین پارک بوده باشه و همون سرعتی که در حرکت بوده به وانت پیکان برخورد کرده.
2 - در حال جرکت با سرعت بالا بوده و احتمالا داشته ویراژ میداده یجا که لایی کشیده دیده ای دل غافل جلوش بن بسته! (ماشین پارک شده)
و سمت چپ یا راستش هم ماشین در حال حرکته و نمیتونه به طرفین بره لذا حول شده با همون سرعت کوبیده به وانت پیکان.
این مورد دوم یکی دوبار برام اتفاقا افتاده ولی از اونجا که تیپ 5 ترمز هاش حرف نداره و قابلیت لایی کشیدنش بالاست جون سالم به در بردم.

این بنده خدا که خسارت وانت پیکان روداده(حداقل 1 تومن)
بخواد حداقل 2.5 هم به شما بده
خوب بنده خدا ماشین میخرید بهتر بود که.

پیشنهادم اینه اگر با دوستتون رودرواسی ندارین اوراقی رو هم بدید به خودشون و مبلغ یک پیکان 83 با این کارکرد و تمیزی رو بگیرید.

ولی کلا تصادف خاصی بوده ، دوست درام بدونم اون وانت پیکان چقدر از محل اصلی پارکش جابجا شده و عکس العمل صاحب وانت پیکان چطور بود وقتی ماشینش رو دید!
بازم ایول به پیکان ، احتمالا اگر پراید بود جلو و عقب ماشین به هم میچسبید.

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
تصادف با سرعت 90 از پشت
دو حالت به ذهن من میرسه
1 - تاریک بوده ، دید خوبی نداشته و فکر این رو هم نکرده بوده که ممکنه یه ماشین پارک بوده باشه و همون سرعتی که در حرکت بوده به وانت پیکان برخورد کرده.
2 - در حال جرکت با سرعت بالا بوده و احتمالا داشته ویراژ میداده یجا که لایی کشیده دیده ای دل غافل جلوش بن بسته! (ماشین پارک شده)
و سمت چپ یا راستش هم ماشین در حال حرکته و نمیتونه به طرفین بره لذا حول شده با همون سرعت کوبیده به وانت پیکان.
این مورد دوم یکی دوبار برام اتفاقا افتاده ولی از اونجا که تیپ 5 ترمز هاش حرف نداره و قابلیت لایی کشیدنش بالاست جون سالم به در بردم.

این بنده خدا که خسارت وانت پیکان روداده(حداقل 1 تومن)
بخواد حداقل 2.5 هم به شما بده
خوب بنده خدا ماشین میخرید بهتر بود که.

پیشنهادم اینه اگر با دوستتون رودرواسی ندارین اوراقی رو هم بدید به خودشون و مبلغ یک پیکان 83 با این کارکرد و تمیزی رو بگیرید.

ولی کلا تصادف خاصی بوده ، دوست درام بدونم اون وانت پیکان چقدر از محل اصلی پارکش جابجا شده و عکس العمل صاحب وانت پیکان چطور بود وقتی ماشینش رو دید!
بازم ایول به پیکان ، احتمالا اگر پراید بود جلو و عقب ماشین به هم میچسبید.

اصلش اینجوری بوده که پیکان وانت خراب شده بوده تو لاین سرعت وایستاده بوده! تصادف هم بعد از یه پیچ تند بعد از دوربرگردون رخ داده کیلومتر 7-8 جاده خاوران (نزدیک تعویض پلاک خاورشهر) یعنی این تو لاین سرعت پیچ رو پیچیده حدود 15 متر با پیکان وانت که تو خط سرعت متوقف بوده فاصله داشته. بجای اینکه ترمز کنه بعد معکوس بده، کلاچ رو گرفته که معکوس بده! عاقلان دانند که تو دنده بودن ماشین خودش نوعی نیروی بازدارندگی به حساب میاد اگه نگیم نوعی ترمزه. گرفتن کلاچ همان و خلاص شدن ماشین و از کنترل خارج شدن همانا. خلاصه زده دیگه.
کاملا درسته اگه پیکان بود یا میکشتش یا حداقل جفت پاهاش قطع میشد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا