برگزیده های پرشین تولز

فروش xbox360 arcade jasper بسیار کم کارکرد با لوازم اضافه

ghm122

Registered User
لایک‌ها
28
با عرض سلام واحترام
یک دستگاه xbox arcade jasper با یک دسته اضافی سیم دار و هارد 20 و کابل vga و تعداد حدود 25 بازی که 4 عدد از اونها کاملا نو هستند به فروش میرسد.

قیمت پایه 600
دستگاه فوق العاده کم کارکرد بوده و شاید ماهی یک دفعه روشن شده باشه اونهم به مدت 45 دقیقه تا 1 ساعت و علت فروش هم عدم استفاده هست. بنده به دلیل مشغله ای که دارم(دانشجوی ارشد هستم و مشغول پروژه هستم) فرصت استفاده از دستگاه رو نداشتم و قصد فروش دارم.در چهار ماهه ابتدای سال 92 فکر میکنم دستگاه نهایت 3-4 ساعت روشن شده باشه و واقعا بسیار کم کارکرد و تمیز در حد نو هست.

البته همه دوستان و عزیزان حتما مطلع هستن که این سری مادربرد خدا رو شکر خیلی قوی تر از سریهای قبل بوده و تعداد خرابیش واقعا ناچیز هست و گیم نت ها ساعات طولانی وبه مدت زیاد از این سری استفاده میکنن و خدا رو شکر مشکلی هم ندارند. بحث زمان کارکرد دستگاه رو صرفا برای این عرض کردم که دستگاه واقعا در حد نو هست و استفاده ای نشده .
حتی آپدیت LT3حدود یک ماه پیش نصب شده در حالی که مدتهاست بازیها با این آپدیت اومده و نشون میده دستگاه استفاده نشده.

نوشته قبلی متاسفانه بعلت اشتباه خودم در ویرایش پاک شد واین نوشته جایگزین گردید.
ضمنا امروز پیش مغازه داری بودم و متوجه شدم قیمت قبلی صحیح نبوده و بنابراین این قیمت جایگزین شد.

*دوستان هر گونه بحث در رابطه با قیمت در پیغام خصوصی بفرمایید در خدمتتون هستم.
*متاسفانه پولش رو باید برای خرید یک لپ تاپ هزینه کنم و با عرض پوزش نمیتونم با وسیله دیگری تعویض کنم.
*بنده ساکن تهران هستم و هر گونه تستی که دوستان مد نظر داشته باشند در خدمتشون هستم.دوستان تهران میتونن حضوری
تشریف بیارن و دوستان شهرستانی هم هر جوری که صلاح بدونن در خدمتشون هستم.

با تشکر

بیا بالا

Last edited:
بالا