برگزیده های پرشین تولز

فروش Xperia Ray ST18i

وضعیت
موضوع بسته شده است.

موتورولا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جواب اس ام اس هم نمیدن قرار بود گوشی مال ما باشه بره الان تحویل بده :-؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم موضوع چیه حتی آقای drift هم واسطه ما شد زحمتش دادیم اس ام اس هم جواب نمیده ؟؟ نمیدونم امتیاز منفی بدم شکایت کنم 2-3 روزه ما سر کاریم

من خدمت شما گفتم اگه بالاتر نخواستن ميدم خدمت شما. غير از اينه؟ اين اقاى سعيد انجين 430 خواستن. 30 تومن بيشتر از شما. شما حتى به 410 تومن هم راضى نشدى. خيلى باحاله اين سايت به قران. يکى 1.5 ساعت دير ميکنه و منم جوابشو نميدم ميگه ميرم شکايت ميکنم.

اين اقا هم که خودم اول تاپيک بهشون گفتم اگه بيشتر نخواستن واسه شما بعد ميگه ميخوام برم شکايت کنم.

عجب...

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

emimob

Registered User
لایک‌ها
23
اس ام استون هست 2 بار مارو سر کار گذاشتین بعد میگی هرکی 2 ساعت جوابش رو نمیدی ؟ کلا مخصوصا جواب نمیدادی ایشالله با مدیرا مذاکره میکنم آقای drift هم شاهده پولم ریخته بودم هرچی هیچی نمیگیم به شما بیشتر میری ها ! با من 2 بار توافق کرده کلی زنگ و اس ام اس به آقا بعد اومده میگه بیشتر نخواستن وقی توافق میکنی 1 ملیونم بخرن گوشیتو باید بفهمی که توافق کردی دبه نکنی

موتورولا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اس ام استون هست 2 بار مارو سر کار گذاشتین بعد میگی هرکی 2 ساعت جوابش رو نمیدی ؟ کلا مخصوصا جواب نمیدادی ایشالله با مدیرا مذاکره میکنم آقای drift هم شاهده پولم ریخته بودم هرچی هیچی نمیگیم به شما بیشتر میری ها ! با من 2 بار توافق کرده کلی زنگ و اس ام اس به آقا بعد اومده میگه بیشتر نخواستن وقی توافق میکنی 1 ملیونم بخرن گوشیتو باید بفهمی که توافق کردی دبه نکنی

من همون اول نوشتم هر کى بيشتر خواست ميدمش به اون.

پس بحثى نيست. شما هم به من بيعانه ندادى

emimob

Registered User
لایک‌ها
23
من همون اول نوشتم هر کى بيشتر خواست ميدمش به اون.

پس بحثى نيست. شما هم به من بيعانه ندادى

اوکی یه تایپیک میزنم حق با شما بود امتیاز منفی هم منتفی میکنم

موتورولا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ب
اوکی یه تایپیک میزنم حق با شما بود امتیاز منفی هم منتفی میکنم

همين الان امتياز منفى اگه ميخواى بدى بده مشکلى نيست. من به اقاى سعيد انجين فروختم پول رو هم ريختن و فردا هم واسشون ارسال ميشه.

من همون اول گفتم که بالاتر بخوان ميدمش به اون. شما از 415 اومدى رو 400. تازه همين صبح زنگ زدى گفتى ميگم 405 تومن بريزن. ولى شب گفتى 400. شما رو حرفت نموندى من رو حرفم بمونم؟شما حتى به10 تومن هم رضايت ندادى. عجب گيرى کرديما.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا