برگزیده های پرشین تولز

فعال سازی مجدد پیامک های تجاری و تبلیغاتی

میانجی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چطوری می شه پیامک های تبلیغاتی رو که غیر فعال کردیم و نمی تونیم دریافت کنیم رو فعال کنیم و مجددا دریافتشون کنیم؟
ممنون

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
چون ممکنه خیلی ها ندونن چه جوری این پیامک ها رو غیر فعال کنن ٫
برای غیر فعال سازی این جور پیامک ها متن زیر رو بخونین :

به راحتی دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کنیدپیامک های تبلیغاتی این روزها به یکی از ابزارهای نسبتا ارزان قیمت تبلیغاتی تبدیل شده وگاهی که منتظر خبر مهمی هستید این پیامک‌ها آدم را کلافه می‌کند.در ادامه روشهای غیرفعال سازی دریافت اس‌ام‌اس های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بیان می‌شود .
ایرانسل: برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می توانید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)
و یا می توانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.همراه اول: همچنین برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول می‌بایست با شماره تلفن ۰۹۹۹۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.

منبعش نمی دونم کجاست چون همه سایت ها همینو کپی کردن

siam2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
تشکر دنبال کد بودم

6666

Registered User
لایک‌ها
278
برای همراه اول چطوریاست؟ من 9990 زنگ زدم کلی شماره و 1 و 2 و 3 ... زدم ولی گزینه ی فعال سازی تبلیغات نبود!!!
میخواستم ببینم چطوری میتونم اس ام اس تبلیغاتی همراه اول رو دوباره فعال کنم؟؟؟ چند سال پیش با اس ام اس به یک شماره غیر فعالش کرده بودم

signul

Registered User
لایک‌ها
938
برای فعال سازی از خطوط همراه اول با شماره 9990 تماس بگیرید بعد عدد 0 رو بزنید تا به پشتیبانی وصل بشید بعد به پشتیبانی بگید که دوباره فعال کنه همین کار خاصی نمی خواد بکنید

ashki1373

Registered User
لایک‌ها
12
من برای فعالسازی مجدد پرسیده بودم
قبلا شماره 1 رو فرستاده بودم ولی بازم تبلیغاتیا نمیاد برام
البته من نمیخوام تبلیغ بیاد مشکل اینه که پیام هایی که جنبه اطلاع رسانی دارن برام نمیاد و مشکل ساز شده.

vahidtd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عدد 2 را به شماره 8999 پیامک کن ( برای همراه اول)
بعد از 24 ساعت فعال میشه

بالا