برگزیده های پرشین تولز

فوبیای از دست دادن عزیزان

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
من چند سالی هست ک همه ش استرس از دست دادن خونواده م رو دارم نمیدونم چرا ولی ب شدت بهشون وابسته م و خیلی استرس دارم این مساله ب شدت آزارم میده دکتر روانپزشک تشخیص وسواس داده اما نمیدونم چی بگم همه چی رو ب راهه ولی خیلی این مساله آزارم میده از آینده و از دست دادن عزیزانم میترسم میشه کمکم کنین؟
حرف هیچکدومشونو گوش نکن چرتو پرت دارن میگن همینطوری میگن فلان قرصو بخور
هیچ دارویی برای این مورد ساخته نشده همه قرصای افسردگی و اینا میزنن داغونت میکنن بعد از یه مدت میبینی هیچی ازت نمونده بدتر مریضت کردن
اینی که میگی همه تقربا دارن و طبیعیه خود من هم تا 21 سالگی تو خانواده بودم و به شدت وابسته طوری که مسافرت مثلا شمال میرفتم با رفیقام فرداش تنها برمیگشتم چون تحمل دوری نداشتم
خلاصه دیگه خسته شدم به پیشنهاد یه دوست که مثل خودم بود رفتم مجردی زندگی کنم اوایلش سخت بود ولی کم کم درست شد و وابستگی کمتر شد
بعدشم که ازدواج کردم
یه مدت کوتاه تست کن ببین نتیجشو
بازم میگم این دارو و این چرتو پرتارو ول کن خودتو بدبخت نکن

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
اتفاقیه که بلاخره میوفته ! من هم خیلی از این موضوع وحشت داشتم ولی خوب بلاخره پدرم دقیقا تو دستای خودم وقتی که داشتم میبردمش داخل بیمارستان فوت کرد
مرگ عزیزان مسئله سختیه ، آدم به مرگ خودش که فکر میکنه اصلا ناراحت نمیشه ولی مرگ عزیزان واقعا یک پیچ تاریخی تو زندگیه آدمه
بعد از این اتفاق فهمیدم چقدر بقیه مسائل دنیا الکی و پوچه و چقدر آدم درگیر چیز های بیخودیه چون اون لحظه که برسه میفهمی که با چه مسئله بی شاخ و دمی طرف هستی و هیچ رقم زورت بهش نمیرسه و دستت از زمین و آسمان کوتاهه
در کل چه ناراحت بشی یا نشی چه خودت رو به قرص ببندی و قرص بخوری یا نخوری اتفاقیه که میوفته
پیشنهاد میدم این دوتا کلیپ از الهی قمشه ای رو هر چند وقت نگاه کنی خیلی کمکت میکنه
عجیبه خیلیها بشکلی صحبت میکنند که انگار انسانها بعد از پایان عمرشان در این دنیا, برای همیشه از بین میروند...

زندگی انسانها بعد از پایان عمرشان در دنیا و بعدی دیگر ادامه دارد و در حال زندگی و انتظار هستند...

انسانها جاودانه خلق شده اند و زندگی عبدیشان بعد از مدتی در بهشت و یا جهنم ادامه پیدا میکند...

همه خاطره های خوب و بد و احساسات و عواطف و رابطه ها بعد از مرگ هم همراه شماست و از بین نمیروند پس اینقدر با دید بسته به مرگ نگاه نکنید

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
عجیبه خیلیها بشکلی صحبت میکنند که انگار انسانها بعد از پایان عمرشان در این دنیا, برای همیشه از بین میروند...

زندگی انسانها بعد از پایان عمرشان در دنیا و بعدی دیگر ادامه دارد و در حال زندگی و انتظار هستند...

انسانها جاودانه خلق شده اند و زندگی عبدیشان بعد از مدتی در بهشت و یا جهنم ادامه پیدا میکند...

همه خاطره های خوب و بد و احساسات و عواطف و رابطه ها بعد از مرگ هم همراه شماست و از بین نمیروند پس اینقدر با دید بسته به مرگ نگاه نکنید
عجیبه بعضی ها هم بشکلی صحبت میکنند که گویا چندین بار به اون دنیا سفر کردند و برگشتند...
شما چند بار رفتی بهشت و جهنم و برگشتی که انقدر مطمعن نظر میدی؟

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
البته خیلیها هم هستند به ادامه داشتن زندگی, پس از مرگشان که حالا با خوشی یا ناخوشی و عذاب همراه است اعتقادی ندارند و دقیقا در این دنیا هر غ..ی میخواهند انجام میدهند
مثل خودم

Handkerchief

Registered User
لایک‌ها
245
شما چند بار رفتی بهشت و جهنم و برگشتی که انقدر مطمعن نظر میدی؟
لازم نیست که رفته باشی تا مطمئن شوی.124 هزار نفر راستگو گفته اند معاد داریم.و خدا مرده ها را دوباره زنده میکند .

عنایت بفرمایید مثلا" اگر کسی دو نفر را به ناحق بکشد.ما در دنیا فقط یکبار میتونیم قصاصش کنیم(اعدام)اون یکبار باقیمانده را عدله خدا ایجاب میکند که مردگان را زنده کند و در سرای آخرت کاملتر بحساب(قاتل) برسد.

نکنه میخوای بگی خدا عادل نیست؟

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
لازم نیست که رفته باشی تا مطمئن شوی.124 هزار نفر راستگو گفته اند معاد داریم.و خدا مرده ها را دوباره زنده میکند .

عنایت بفرمایید مثلا" اگر کسی دو نفر را به ناحق بکشد.ما در دنیا فقط یکبار میتونیم قصاصش کنیم(اعدام)اون یکبار باقیمانده را عدله خدا ایجاب میکند که مردگان را زنده کند و در سرای آخرت کاملتر بحساب(قاتل) برسد.

نکنه میخوای بگی خدا عادل نیست؟
:oops::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:

بالا