• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فکر کنم به آخر خط رسیدم

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,237
مثل شما کم نیستن داداش
زندگی تو این خرابشده خیلی سخت شده

الان من با درامد ماهی 3 4 میلیون ریدم
وای به حال بقیه ملت
دست ماهم بگیر که با درامد 4 میلیونی برینیم
137430611689.gif
sadtrollface.png

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام
دوستان من توی کار شکست خوردم اصلا صرفه اقتصادی نداره حوصله ندارم توضیح بدم

احساس میکنم دارم به آخر خط میرسم شایدم رسیدم
بیست و هشت سال زندگی کردم و همه اش شکست خوردم همه اش گند زدم باید با خودم صادق باشم همین الان دارم با گریه اینا رو می‌نویسم

دیگه نه وقتشو دارم از نو شروع کنم نه پولی و نه آبرویی
اگه واقعا نشه کاری کرد احتمال زیاد همه چیو تموم میکنم

تازه مثل من شدی
این همه سال کار کردم
بخاطر کلاه برداری که ازم شد اون چیزیم که داشتم رفت الان نه خونه دارم - نه ماشین - نه سرمایه و .............
از صفر اونم کارگری تو سری خوردن با 30 سال سن شروع کردن سخته

ولی باسزم اسکول وار دارم ادامه میدم زندگیو , دیدم نمیشه کاری کرد و تمومه الان سر خوش زندگی میکنم
فعلا نیگذره :p

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,450
داداش فکنم cache مخت پر شده...
خیلی کلید نکن...یکم دست بکش و بیا عقب تر...
گاهی وقتا آدم زیادی درگیر میشه مثل طناب تو خودش گره میخوره...
برو یه ورزشی..نفریحی..مسافرت کوتاهی..چیزی..
یکم ریکاوری کن مخت باز بشه..
بعد برگرد سر کارات ..می بینی تا قبلش داشتی فقط دور خودت میچرخیدی...
مثل یه فقیر آزاده باش...

Last edited:

buy360.ir

Registered User
لایک‌ها
96
ممنون از همه دوستان
واقعا غیر شما من هیچ دوست دیگه ای نداشته و ندارم
دیشب به نتایجی توی کارم برخوردم که واقعا شوکه آور بود بعد از 9 ماه تلاش نتیجه دو برابر از بدترین حالتی که در نظر گرفته بودم بدتر شد واقعا شوکه شده بودم وحالم خیلی خراب شد اما الان آروم ترم چاره ای نیست جز ادامه تصمیم گرفتم یه بار دیگه (برای ششمین بار) تست کنم شاید فرجی شد ولی بعید میدونم
فعلا باید ظاهر سازی کنم که خانواده ام فکر کنند همه چی خوبه تا بعد ببینم چی کار میتونم بکنم
ولی واقعا من اگر تا قبل 30 نتونم خودم رو از این باتلاقی که داخلشم بکشم بیرون همه چیو تموم میکنم این تصمیمیه که خیلی وقت پیش گرفتم

من واقعا نمیتونم اینجوری زندگی کنم اگر پولدار نشم تا آخر عمر باید حقارت بکشم جلو خانواده جلو فامیل
مرگ تدریجیه برام

ببین اینجوری نیست واقعا من سعی میکنم دست روی کارایی بذارم که دست توش زیاد نباشه ضمن این که من همین کاری هم که شروع کردم طرحی براش داشتم که توی کل کشور اجرا نشده بود ولی موفق نشدم

اتفاقا وبمستر بودم از 18 سالگی تا 21 سالگی شاپ داشتم
درآمد داشتم دفتر دستک داشتم اون موقع اشتباه کردم ولش کردم راستش مامان و بابام مقصر اصلی بودن به نوعی زمینم زدن اگر ادامه داده بودم الان کلی سرمایه داشتم

ممنون
پستتون رو دو بار خوندم

داداش من برای دلالی ساخته نشدم به قول بچه ها میمالن درم
ضمن این که علاقه ای هم به این کار ندارم

گور باباش

من 164 قدمه 68 کیلو وزنمه
برنامه نویسی که از من گذشته 4 سال وقت میخواد اما خیلی دوست دارم برگردم به دنیای وبمستری
سلام وخسته نباشی
داداشی درصورتیکه مهارت به کارهای کامپیوتری داری و ایده ای داری برای انجام کارهات من میتونم کمکتون کنم. در حال حاضر یه 10 سرور دل دارم که 800 تا رشته و 400 تا هسته دارن منتها بدلیل مشغله زیاد دنبال نیروی متخصص جهت انجام اموری که بشه با اینها انجام داد میگردم مثل رندرفارم یا امور محاسباتی سنگین.
جهت انجام امور پردازشی و محاسباتی از قبیل رندرینگ طراحی نرم افزار و اپلیکیشن نیاز به سرور و یا سرمایه دارید ایده های خودتون رو با من در میان بذارین تا درصورت امکان سنجی اقدام به استارت پروژه بصورت مشارکتی کنیم.تمامی امکانات با ساده ترین شرایط جهت انجام پروژه ها و ایده های شما فراهم هست. در صورت تمایل با شمار 09338576172 و یا تلگرام @zima360 در تماس باشید.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من یه راهی برام باز شده
باید مشتری پیدا کنی و سود خیلی خوبی داره باهاش کلا زیرو رو میشی

1- فروش معدن
2- فروش سنگ ها معدنی به صورت تناژ بالا و کوپ
سنگ ها مرمر - مرمریت - گرانیت - تراورتن

هر کدومو خواستی بهم پیام بده تا اطلاعات بیشتر بهت بدم

لایک‌ها
635
من یه راهی برام باز شده
باید مشتری پیدا کنی و سود خیلی خوبی داره باهاش کلا زیرو رو میشی

1- فروش معدن
2- فروش سنگ ها معدنی به صورت تناژ بالا و کوپ
سنگ ها مرمر - مرمریت - گرانیت - تراورتن

هر کدومو خواستی بهم پیام بده تا اطلاعات بیشتر بهت بدم
:D
هنوز درگير معدني

aryan sTs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
492
سلام
دوستان من توی کار شکست خوردم اصلا صرفه اقتصادی نداره حوصله ندارم توضیح بدم

احساس میکنم دارم به آخر خط میرسم شایدم رسیدم
بیست و هشت سال زندگی کردم و همه اش شکست خوردم همه اش گند زدم باید با خودم صادق باشم همین الان دارم با گریه اینا رو می‌نویسم

دیگه نه وقتشو دارم از نو شروع کنم نه پولی و نه آبرویی
اگه واقعا نشه کاری کرد احتمال زیاد همه چیو تموم میکنم

البته این نشونه خوبیه...معمولا وقتی کار ادم به گریه میرسه..ومیبینه هیچی نداره..اون وقتیه که نقشه جدید تو کله ادم میاد،ویه نفر هست،معمولا که زنگ میزنه،ومیگه کار جدید بیا شروع کنیم.

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
کمی به خودت فرصت بده. یه مدت زمانی هیچ کاری نکن. حتی فکر هم نکن. فقط بگذرون. واقعا استراحت کن بدون دغدغه و فکر. کمی که حالت جا اومد اونقوت بهتر میتونی فکر کنی و تصمیم بگیری

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
Last edited:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
فعلا نمیدونم بد گهی خوردم اومدم تو این کار
خودمو توی باتلاق گیر انداختم نه راه پس دارم نه راه پیش
از توش اون پولهای درشتی که تو ذهنت بود در نمیاد؟؟؟ یا اینکه کلا داره کار ضرر میده ؟؟؟؟یا بار ضایعات پیدا نمیشه؟؟؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
از توش اون پولهای درشتی که تو ذهنت بود در نمیاد؟؟؟ یا اینکه کلا داره کار ضرر میده ؟؟؟؟یا بار ضایعات پیدا نمیشه؟؟؟
کار به مراتب سخت‌تر از چیزی بود که تو ذهنمه از طرفی بازدهی کمتر از چیزی بود که توی تیوری بهش رسیده بودم
اما مشکل اصلی خطرناک بودن کار برای خودم ایجاد پسماند جیوه و خطرناک بودن برای محیط و جامعه است

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
کار به مراتب سخت‌تر از چیزی بود که تو ذهنمه از طرفی بازدهی کمتر از چیزی بود که توی تیوری بهش رسیده بودم
اما مشکل اصلی خطرناک بودن کار برای خودم ایجاد پسماند جیوه و خطرناک بودن برای محیط و جامعه است
اگر بار ضایعات می تونی جور کنی فکر کنم خرید فروش کنی راحت تری .البته به شرطی که قیمت پایین بتونی بخری.
کلا کار ضایعات تو ایران همینه .حتما خودت می دونی دستگاه جدا کننده سیم مس از کابل هست اما 99درصد ضایعاتی ها کابل را آتیش میزنند که به مس برسند بالا سر آتیششم خودشون را گرم می کنند :general107:

بالا