• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فکر کنم به آخر خط رسیدم

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
اینم از دکترا و هیئت علمی معتبرترین دانشگاهمون:p:general307::general304:
photo_2017-12-11_17-25-38-jpg.1046637
برید دانشگاه وگرنه بدبخت میشید:general504:

فایل های ضمیمه

• photo_2017-12-11_17-25-38.jpg
    photo_2017-12-11_17-25-38.jpg
    259.7 KB · نمایش ها: 181

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پل بین خوشبختی و بدبختی
نه درس خوندنه , نه کار تو فلان اداره و ........................
اینا از قدیم به ما گفتن و باعث شده این حرف ها طرحواره ذهنی ما بشه , اما اشتباه هستن این حرفا

تنها راه خوشبختی فقط استفاده از ذهن و عقله
بعد از سال ها زندگی تو این کشور متوجه شدم هر چی به ما گفتن کشکه
و اونایی که پول توپ در میارن فقط ذهنشونو باز کردن رو ذهنشون و فکر کردنشون کار کردن
و با همین ذهن پول در میارن
نه با سگ دو زدن از صبح تا شب

از قدیم میگفتن خواستن توانستنه
این حرف درسته؟
نه اصلا , کسی که میره سر یه کاری مگه نخواسته؟ پس چرا هشتش گرو نه هشه
میری میبینی 10 نفر میرن سر یه کلاس آموزشی و استاد کی بوده آموزش ها یکی بوده اما از این 10 نفر فقط یک نفر الی دو نفر واقعا ازش خوب استفاده میکنن و پولدار میشن
مگه همشون نخواسته بودن؟ مگه هزینه کلاس نکرده بودن؟ مگه براش وقت نگذاشته بودن؟

تنها راه موفقیت و خوشبختی پروروش و کار کردن روی ذهنه و با ذهنت پول در بیاری
بعضی دوستان الان میگن تو ایران نمیشه یا ناامیدم
خوب منم ناامید بودم مدت ها اما به تازگی کمی رو ذهنم کار کردم به کمک دوستی باارزش و گرانبها که برام عزیزه - والان تفکرام با قبل خیلی فرق کرده

متن طولانی نمیکنم که میدونم دوستانمون حوصله خوندن ندارن
خیلی خوبه که به این نتیجه رسیدی
ظاهرا پست هایی که توی تاپیک قبلیت ارسال کردیم جواب داده :D
کشوری که همه داخلش به فکر یه آب باریکه و یه کاره کارمندی هستن نباید هم پیشرفت بکنه، اصن اگه پیشرفت بکنه باید تعجب کرد

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
والا من ۳ماهه خدمتم تموم شده،لیسانس دارم.
بالای ۴۰،۵۰ تا جا فرم پر کردم برای رشتم (طراحی صنعتی) و کارمند اداری( ورد و اکسل ونامه نگاری و امور اداری کامل بلدم) ولی هیچ خبری نیست،
منم واقعا افسرده شدم هر جا میرم ۵۰ نفر فرم پر کردن که ۱۰ تاشون حتما پارتی دارن.
یا باید برید فروشندگی از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب مثل خر کار کنی ۱ تومن بهت بدن یا هیچی.

این مسیری که میری من سال 88 که از خدمت اومدم رفتم ( روز سوم ) بعد از اتمام خدمت رفتم سرکار
قبل از خدمتم که میکردم

این مسیری که الان دارای میری کلا اشتباهه و آینده ای نداره
و اینو من تجربه کردم و عمرم هدر رفت
این تاپیک تجربه زندگی و کاری منه
https://forum.persiantools.com/thre...-کردم-و-ادامه-دادم-الان-باید-چکار-کنم.894368/

اما جدیدا مسیر تازه ای برام باز شد و به لطف دوستی عزیز و گرانبها که برام عزیزه , کمکم کرد و تازه کمی زندگیم دگرگون شد
که تاپیکتو دیدم و بهت گفتم راهی سراغ دارم راحتم هست
و تو پیام خصوصی کلی برات توصیح اولیه دادم که جواب ندادی
خودت دوست داری آینده ات خراب بشه مثل بقیه سگ دو بزنی صبح زود تا بوق شب بخاطر 1 میلیون ماهی پول بهت بدن اونم هر روز کلی بهت حرف بزنن و .......

من کمکی از دستم بر میومد بدون چشم داشتی بدون اینکه بگم انقدر بهم بده و .......... داشتم بهت انتقال میدادم چون گذشته خودم بودی نمیخواستم عمرت مثل من برا مسیر اشتباه هدر بره
ولی خوب متاسفانه کلی تو پیام خصوصی برات توضیح دادم - حتی حاظر نشدی یه کلمه بنویسی , اصلا نمیخواست بنویسی ممنون بجاش فحش میدادی ( اینطری میگفتم حداقل منو دیده آدم حساب کرده )

صلاح مملکت خویس را خسروان دانند

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
خیلی خوبه که به این نتیجه رسیدی
ظاهرا پست هایی که توی تاپیک قبلیت ارسال کردیم جواب داده :D
کشوری که همه داخلش به فکر یه آب باریکه و یه کاره کارمندی هستن نباید هم پیشرفت بکنه، اصن اگه پیشرفت بکنه باید تعجب کرد

نه تاثیر هیچ پست تو هیچی تاپیکی نبود
یه عزیزی رو من تاثیر گذاشت خیلی باهام صحبت کرد و خود باوری و ....... بهم داد
از این قانون جذب این چرت و پرتا نه ها
باز کردن دریچه ذهن به موفقیت و راه کسب درآمد و ............

این مسیری که توش قدم گذاشتم تازه اول راهم تازه کمتر از 1 ماه رفتم توش و مسیر طولانییه
اما همین الانش خیلی چیزا برام تغییر کرده و ..........

به سوی موفقیت مالی

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
@robocop-game داداش یه مجموعه کتابی هست از اقای بیات سرمدی. اگه بخونی عالین واست؛ به فکرا و کارات جهت میده.

پیشنهادم میکنم از کتاب "چگونه بدرخشید"اش شروع کنی

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
این مسیری که میری من سال 88 که از خدمت اومدم رفتم ( روز سوم ) بعد از اتمام خدمت رفتم سرکار
قبل از خدمتم که میکردم

این مسیری که الان دارای میری کلا اشتباهه و آینده ای نداره
و اینو من تجربه کردم و عمرم هدر رفت
این تاپیک تجربه زندگی و کاری منه
https://forum.persiantools.com/threads/من-بدون-پول-چجوری-شروع-کردم-و-ادامه-دادم-الان-باید-چکار-کنم.894368/

اما جدیدا مسیر تازه ای برام باز شد و به لطف دوستی عزیز و گرانبها که برام عزیزه , کمکم کرد و تازه کمی زندگیم دگرگون شد
که تاپیکتو دیدم و بهت گفتم راهی سراغ دارم راحتم هست
و تو پیام خصوصی کلی برات توصیح اولیه دادم که جواب ندادی
خودت دوست داری آینده ات خراب بشه مثل بقیه سگ دو بزنی صبح زود تا بوق شب بخاطر 1 میلیون ماهی پول بهت بدن اونم هر روز کلی بهت حرف بزنن و .......

من کمکی از دستم بر میومد بدون چشم داشتی بدون اینکه بگم انقدر بهم بده و .......... داشتم بهت انتقال میدادم چون گذشته خودم بودی نمیخواستم عمرت مثل من برا مسیر اشتباه هدر بره
ولی خوب متاسفانه کلی تو پیام خصوصی برات توضیح دادم - حتی حاظر نشدی یه کلمه بنویسی , اصلا نمیخواست بنویسی ممنون بجاش فحش میدادی ( اینطری میگفتم حداقل منو دیده آدم حساب کرده )

صلاح مملکت خویس را خسروان دانند

داداش جوری که شما میگی همون ره ده ساله تو ۱ سال بری،گفتی مشتری سنگ،معدن طلا، اخه اول کار باید یکی باشه پیشم فقط باهاش این ور و اونور برم ببینم چجوریه اصلا نه اینجوری که میگی ،من تا حالا اون سگارو از نزدیکمـ ندیدم مشتری از کجام در بیارم اونوقت،شما هم حرفایی میزنی

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
داداش جوری که شما میگی همون ره ده ساله تو ۱ سال بری،گفتی مشتری سنگ،معدن طلا، اخه اول کار باید یکی باشه پیشم فقط باهاش این ور و اونور برم ببینم چجوریه اصلا نه اینجوری که میگی ،من تا حالا اون سگارو از نزدیکمـ ندیدم مشتری از کجام در بیارم اونوقت،شما هم حرفایی میزنی

بجا حاشیه رفتن ، اول جواب کسیو که برات پیام داده رو میدادی
وقت گذاشته بودم برات پیام نوشته بودم
نه حرفی نه اهنی نه اوهونی

تو اینجام گفتم یه کلیات اولیه بهت گفتم تو پیام تا بعد ابعاد بیشتر باهم صحبت کنیم و بعد سوال میکردی جواب میدادم
ولی کلا هیچ جوابی ندادی حتی یه کلمه

به تونستن یا نتونستن انجام یه کار نیست ، ادب حکم میکنه که خودت پیام دادی بهم و من به فکرت بودم ۲ ساعت پیام نوشتم برات و کلیات پایه و اولیه گفتم حاظر نشدی جوابشو بدی
جالبه تو بهم پیام داده بودی خودت جواب منو ندادی

کسی که برا دیگران ارزش قائل نیست برا خودشم ارزش قائل نیست
کسی که برا خودش و دیگران ارزش قائل نیست همون بهتر تو همین شرایط گندی که توش هست توش بمونه تا آخر عمرش

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
بجا حاشیه رفتن ، اول جواب کسیو که برات پیام داده رو میدادی
وقت گذاشته بودم برات پیام نوشته بودم
نه حرفی نه اهنی نه اوهونی

تو اینجام گفتم یه کلیات اولیه بهت گفتم تو پیام تا بعد ابعاد بیشتر باهم صحبت کنیم و بعد سوال میکردی جواب میدادم
ولی کلا هیچ جوابی ندادی حتی یه کلمه

به تونستن یا نتونستن انجام یه کار نیست ، ادب حکم میکنه که خودت پیام دادی بهم و من به فکرت بودم ۲ ساعت پیام نوشتم برات و کلیات پایه و اولیه گفتم حاظر نشدی جوابشو بدی
جالبه تو بهم پیام داده بودی خودت جواب منو ندادی

کسی که برا دیگران ارزش قائل نیست برا خودشم ارزش قائل نیست
کسی که برا خودش و دیگران ارزش قائل نیست همون بهتر تو همین شرایط گندی که توش هست توش بمونه تا آخر عمرش

داداش قصد بی احترامی ندارم ولی شما شبیه اون کسایی هستی که پیام میدن ی نقشه گنج پیدا کردم استخاره کردم اسم شما دراومده بیا بریم در بیاریم ۵۰-۵۰، اخه برادر من معدن چیه،ترجیح میدم همینجوری دنبال کار بگردم ایشالا ی پارتی هم پیدا شه تا اینکه همین پولمو سرمو کلاه بزارن ببرن

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
در ضمن اینم یکیـ از اقوام زبان ـانگلیسیش خوب بود ۲ سال پیش با حقوق ۹۰۰ تومن رفت هتل به عنوان رزویشن و پذیرش کار کرد الان شما مسئول کل پذیرش ماهی ۳.۵ حقوق میگیره.من دنبال همچقن کاریم که بتونم پیشرف کنم توش اولش هر چقدر حقوقشم کم باشه مهم نیست.
متاسفانه خیلیا از این بدبختیای مردم سو استفاده میکنن همین ی قرون پولم از ادم میگیرن

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
شمام هر چیو لایک نکن اول بخون بعد ببین درسته غلطه بعد لایک کن
چرا خشونت به خرج میدی,من یه گوشه نشستم دارم لایکمو میکنم:p
چون بحث شخصی بین شما دو نفر هست,من از بیان نظر شخصیم خودداری میکنم.آرزوی موفقیت در تمامی زمینه ها رو برات دارم Robocop جان.

لایک‌ها
635
داداش قصد بی احترامی ندارم ولی شما شبیه اون کسایی هستی که پیام میدن ی نقشه گنج پیدا کردم استخاره کردم اسم شما دراومده بیا بریم در بیاریم ۵۰-۵۰، اخه برادر من معدن چیه،ترجیح میدم همینجوری دنبال کار بگردم ایشالا ی پارتی هم پیدا شه تا اینکه همین پولمو سرمو کلاه بزارن ببرن
:D

لایک‌ها
635
چرا خشونت به خرج میدی,من یه گوشه نشستم دارم لایکمو میکنم:p
چون بحث شخصی بین شما دو نفر هست,من از بیان نظر شخصیم خودداری میکنم.آرزوی موفقیت در تمامی زمینه ها رو برات دارم Robocop جان.

مهران مديري :
وقتي دوتا ١٠٠٠ تومني دعوا ميكنن، يه پنجاه تومني نمي پره وسط بگه بيلم كو ؟ :D

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
دوست محترم بنظرم ما وجدان مخاطب رو به قضاوت بگیرم بهتره...
آقا جان آدم با این حرفها و طرز تفکر، سطح تحصیلاتش میره بالا؟ با سواد میشه؟ مدرک دار میشه؟ به جایی میرسه؟ جایی استخدام میشه؟ کارآفرین میشه؟ موفقیت فردی و اجتماعی نصیبش میشه؟ مغزش دوپامین ترشح میکنه؟ شاعر میشه:p؟چی میشه آخه؟
من بگم؟... فوقش مسافرکش و دستفروش:p و در سطح متعالیش:p پناهجو:p! خیلی وقتها هم بد دهن و بدبین.

اونی که پول نداره دانشگاه آزاد نمیره؟ (من عضو کمیته امداد و بهزیستی تو دانشگاه آزاد دیده ام؟)
اونی که پول نداره دانشگاه پیام نور نمیره؟
اونی که پول نداره همت نمیکنه که بره دانشگاه دولتی؟
دنبال خوشبختی گشتن تو این مملکت مساویه با اون چیزی که شما فرمودین؟
شمای منفی نگر خوشتر زندگی میکنین یا ایمان شاعر:p؟

مبدع قانون جذب:p (مولوی رو عرض میکنم:p) میفرماید:
در جهان هر چیز چیزی جذب کرد/گرم گرمی را کشید و سرد سرد
ناریان مر ناریان را جاذب‌اند/نوریان مر نوریان را طالب‌اند

من ابدا نمیگم اینجا همه چی ردیفه، به هیچ وجه... خیلی هم مشکل داره. اما این سطح از منفی نگری نه برای خود شخص خوبه و نه برای مخاطبش. از دلش هم هیچی در نمیاد. وقتی شرایط محیطی بده، تنها راه حل درون مرزیش:p اینه که انسان بیشتر تلاش کنه و منحصر بفرد عمل کنه...

من بواسطه شغل خصوصیم کمابیش مراجعه کنندگانی با طرز تفکر شما دارم که این قبیل صحبتها رو به زبون میارن... نتیجه اینکه بلا استثنا رزومشون رو میندازم تو سطل آشغال:p. بدون اینکه وارد جزئیات بشم عرض کنم که بعضی از طرز تفکرات حجاب پیشرفت آدم ها میشن...
عذر خواهی میکنم از بیان این صحبت اما کاشکی این حرفها رو بلد نبودید:p دوست عزیز... حداقلش این بود که مثل دبوی گرامی داد میزدید کای کریمان برجهید:p. اونوقت شاید یکی پیدا میشد که در صورت نیاز راه-چاه نشون بده و کمک کنه.
مولوی:p میفرماید:
تو برادر:p موضع ناکِشته باش/کاغذ اسپید نابنوشته باش:p
تا مشرف گردی از نون والقلم/تا بکارد در تو تخم آن ذوالکرم:rolleyes:
آقا از افتک چه خبر کوجاست؟؟؟ :eek:
ما داریم دق میکنیم :general503::(

eman12

Registered User
لایک‌ها
352
حرفهایی که من زدم واقعیتهای زندگی تو این اجتماع بودن. حالا شما میخوای تو این کشتی در حال غرق شدن حقایق رو وارونه جلوه بدی طرز فکر خودتونه.
-اونی که پول نداره چطور بره دانشگاه آزاد یه رشته نون و آبدار؟؟؟ پزشکی و پرستاری اینا درجریان شهریه هاشون هستید؟ طرف تحت پوشش کمیته امداد باشه بتونه بره اینا رو بخونه؟:eek:
-خوشبختی ملاکهایی داره ملاکاشم همه میدونن... یه نگاه به جوامع پیشرفته بندازین... رفاه آزادی و... مسلما جایی که از جنگلهای آمازون بدتره مردمش نمیتونن خوشبخت باشن.
اینجا الان طی سال ها اتفاقاتی که افتاده این بوده در یک کلام:
وضع بدتر شده-آدمای نالایق و مستفاها زمام امور رو بدست گرفتن و نخبه ها و آدمای شریف یا آواره کشورهای دیگه شدن یا خونه نشین
هر کسم بتونه واقعا به جایی برسه باید دستش تو این سیستم به جایی بند باشه وگرنه یکی مثل من و دبوی نمیتونه بشه مشاور مجمع تشخیص مسلهت نزام :D ( شغل پسر محسن سیگار فروش:D )
به علت شرایط فرهنگی مز حبی هیچ شانسیم برای درست شدن اینجا در بازه زمانی حیات ماها نیست
به قول افتک میلیونها نفر مستفا تو پستی هستن که نباید باشن و اینا هیچ جوره نمیذارن وضع عوض شه...
تازه اینایی که گفتم واقعا تفسیر خوشبینانه ای از موزلکت بود:D
بیشتر شبیه یه قتلگاهی هست اینجا که همه همدیگه رو...:D تو جایی که تو همه شاخص های آزادی و رفاه و اقتصاد و... ته جدول رو سوراخ کرده دنبال خوشبختی با اشعار مولوی و حافظ نباشید دوست من;) شما حتی به اندازه کافیم از لحاظ مادی تامین باشی ببین برای درست کردن این وضع و اینهمه فجایع چیکار کردی؟ (بکنی تو گونی ابریشمی میبرنت) آیا تونستی جامعه بهتری واقعا بسازی؟:D بچه هات میخوان تو چنین جامعه ای زندگی کنن؟؟؟ اگه نه و میفرستیشون خارج برای چی میای امید الکی میدی؟:rolleyes:
یه موقع هست طرف تو امریکا یا ناف اروپا همه چی داره از امکانات علمی بگیر تا رفاه و... خوشی زیر دلش زده باید کتک بخوره آدم شه:D ولی اینجا که وضعش از گینه بیصاحب بدتره ادامه حیات توش هیچ دلیل منطقی نداره و خودکشی توصیه میشه:general601:
به خاطر همین به دبوی توصیه میکنم میبینه نمیتونه تحمل کنه یا بره کارشو تموم کنه

اینا رو که شما فرمودید که راننده تاکسی های محترم هم بلدن به زبون بیارن:p و میارن:p. حرف جدید چی دارید:p؟
حالا میام چنان پاسخی میدم که عرش به لرزه در بیاد:p. عجالتا تا من برگردم و جواب این دوستمون رو بدم؛ جناب دبوی گول نخورید که اینجا سرابه رودخونه نیست/Tidus دلم داشته باشه جای دیگست با شما نیست:p... فقط دل من با شماست:p... از نوشته هام معلوم نیست:p؟

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
جالبه امروز رفتم پیشخوان دولت برای استخدامی که همشون برعکس پیشخوانای دگ اقا بودن،جای خنده دارش اینه از ۸ صبح تا ۵ عصر حقوق چقدر؟؟؟؟۷۵۰ تومن
گفتم جناب مگه شما پیشخوان دولت نیستی حداقل اسم دولت روته به قوانین خودتونـاحترام نمیزارید،حداقل وزارت کار هم نمیدید؟؟؟در صورتی که وزارت کار ۸ ساعته بقیش اضافه کاری حساب میشه،اینا از ۸ تا ۵ میخاستن ۷۵۰ بدن،اخرشم چندتا فش ابدار نثارشون کردم اومدم بیرون

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
اینا رو که شما فرمودید که راننده تاکسی های محترم هم بلدن به زبون بیارن:p و میارن:p. حرف جدید چی دارید:p؟
حالا میام چنان پاسخی میدم که عرش به لرزه در بیاد:p. عجالتا تا من برگردم و جواب این دوستمون رو بدم؛ جناب دبوی گول نخورید که اینجا سرابه رودخونه نیست/Tidus دلم داشته باشه جای دیگست با شما نیست:p... فقط دل من با شماست:p... از نوشته هام معلوم نیست:p؟
موش بخوره اون زبون سرختو :p

eman12

Registered User
لایک‌ها
352
بجای د بوی من نظرم رو جای ایشون میگم..
البته که من موافق پذیرش شکست و رد کلیت صحبت هلی شما نیستم ولی شما یک نکته رو جا انداختین و اون زیرساخت کلی زندگیته..
اون شخصی که توی 40 سالگی با انگیزه شروع میکنه به تحصیل مطمئنا زندگیش یک سری خلائ هایی رو نداشته و نتیجتا آدم سر حال تر و قوی تری شده..

منم سن رو ملاک مناسبی نمی بینم ..چیزی از نظر من همه لحظه ست و چیزی که دستته.. که کارنامت یکی شونه...وقتی شکست پشت شکست آورده باشی زیرساخت خیلی از حرکت زدن هات خواسته نا خواسته تخریب میشه..
حالا چه شما 27 سالت باشه چه یه نوجوون 11 ساله رفوزه یی.. دنیات وقتی خراب باشه سن ارزشی نداره این وسط..

با عرض سلام و احترام... انشالله سر فرصت به نوشته حضرت عالی پاسخ خواهم داد...

بالا