برگزیده های پرشین تولز

ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال

کدام روش را می پسندید؟

• استخراج و بعد فروش

• هودل و بعد فروش

• ترید

Results are only viewable after voting.

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
دوستان کسی تجربه ماین داره آیا الانم برای جمع کردن ریگ کارت گرافیک زمان مناسبی هست ؟ یا asic بگیریم ؟
چون اینجور که خوندم اتریوم 2 دیگه ماینینگ کنسل میشه
مبلغ هم حدود 200 تا 300 هست
ب نظرم من خوبه تا اتریوم دو بیاد.... سود خودتو کردی کارت گرافیکاتم داری...

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
آقا به نظرتون خریدن ماینر اتریوم الان صرفه داره؟

Kratosaa

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوستان میدونم اینجا جاش نیس ولی ی سوال داشتم
به نظرتون ماینر مثلا s9 که ۲۰ میلیون پولشه، واقعا سوددهیش خوبه؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام دوستان میدونم اینجا جاش نیس ولی ی سوال داشتم
به نظرتون ماینر مثلا s9 که ۲۰ میلیون پولشه، واقعا سوددهیش خوبه؟

سلام

به نظر من هر کوینی که میخواهید ماین کنید رو بخرید، در واقع یعنی خود کوین رو خریداری کنید ( با استراتژی و مدیریت سرمایه )، دیگه دردسر دستگاه و برق و هزینه های جاری ندارید.

Kratosaa

Registered User
لایک‌ها
68
خب اینطوری باید برای سرمایه‌گذاری طولانی مدت برنامه ریزی کنم، من میخوام تو یک ماه سودم رو دربیارم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
خب اینطوری باید برای سرمایه‌گذاری طولانی مدت برنامه ریزی کنم، من میخوام تو یک ماه سودم رو دربیارم

ماینینگ اینطوری نیست که، شما دستگاه بخری در بهترین حالت بعد از 1 سال تقریبا اصل پولت گیرت میاد و بعد میشه سود.

Kratosaa

Registered User
لایک‌ها
68
آره خب به اینم فکر کردم ولی چه میشه کرد با این بیکاری☹، آدم سرمایه شو خرج کنه ارز دیجیتالی بخره بعد میبینی یهو ارزشش میاد پایین😑

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آره خب به اینم فکر کردم ولی چه میشه کرد با این بیکاری☹، آدم سرمایه شو خرج کنه ارز دیجیتالی بخره بعد میبینی یهو ارزشش میاد پایین😑

ارزشش بیاد پایین ماینر هم بگیری باز ضرر میشه تقریبا.

عرض کردم با توجه به دردسر هایی که داره و مشکلاتش اصلا ارزش نداره به نظر من، مگر اینکه سرمایه زیاد باشه فارم بگیری با مجوز ...

vahid-dragon

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان راهنمایی میخواستم
ماین بهتره یا ترید. با در نظر گرفتن اینکه من نمیتونم ارز دیجیتال بخرم نگه دارم قیمتش بره بالا بفروشم . برای من در آمد ماهیانه یا چند هفتگی به دردم میخوره . از طرفی هم فقط با گرافیک که مصرف برقش کمتره میتونم ماین کنم . از یک طرف هم از ماین با گرافیک میترسم چون اینطور که اخبارش میاد قراره ماین اتریوم با کارت گرافیک متوقف بشه .
خیلی ممنون میشم در این موارد منو راهنمایی کنید .

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان راهنمایی میخواستم
ماین بهتره یا ترید. با در نظر گرفتن اینکه من نمیتونم ارز دیجیتال بخرم نگه دارم قیمتش بره بالا بفروشم . برای من در آمد ماهیانه یا چند هفتگی به دردم میخوره . از طرفی هم فقط با گرافیک که مصرف برقش کمتره میتونم ماین کنم . از یک طرف هم از ماین با گرافیک میترسم چون اینطور که اخبارش میاد قراره ماین اتریوم با کارت گرافیک متوقف بشه .
خیلی ممنون میشم در این موارد منو راهنمایی کنید .

ترید.

#نظر_شخصی

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
ارزش رمز ارز کم بشه؟ یعنی الان ارزونترین رمز ارزی که شما میتونی حسابی یه خرید کلفت کنی ارز شیبا است که همین دیروز کاری که والهای اتریوم انجام دادند تایید کامل این ارز و خرید و سرمایه گزاری روی شیبا بررای اینده بوده

اینم خبر داغ
Ethereum whales proceed scooping up Shiba Inu, shopping for 150 billion SHIB over the previous 24 hours
62.26 billion Shiba Inu cash had been burned over the past 48 hours, lowering the variety of tokens in circulation.
Analysts predict a continuation of Shiba Inu value uptrend and set an upside goal of $0.00001350.
Giant pockets traders on the Ethereum community continued accumulation of Shiba Inu cash. Shiba Inu value is up 51% over the previous week and analysts stay bullish on the meme coin.​

میدونی 51درصد جهش قیمت نسب به هفته قبلش یعنی چی ؟؟؟:LOL::love:
از این طرف خریدارهای ایرانی وقتی میبینند این رمز ارزش قیمتش پایینه فکر میکنن اصلا ارزش خرید ندارد یا ارز اینده داری نیست
این پایین بودن قیمت همین ارز شیبا رو فقط به عنوان یک فرصت عجیب و غریب بهش نگاه کنید که حتی از سرمایه گزاری در بورس هم ارزشش بیشتر است

درضمن اقای ایلان ماسک هم بخاطر ایجاد فرصت کافی برای فروش سهم های doge خودش اونطور از شیبا صحبت کرد تا زمان بخرد.... ولی هر ادم عاقلی میداند که همین ادم معلوم نیست واقعا چقدر ارز شیبا خریده.ببینید این شیبا رو هر کاری کنید به اتریوم گره خورده و کلا در اینده جوری از روی doge رد میشه که همین ایلان ماسک مارمولک به ریش خیلیها خواهد خندید و ثروتمند تر میشود. درکل راهی که با doge نتونست بره قراره با شیبا جونش بره

در ضمن این شیبا الان بشدت سبکه و حتی با یه کارت گرافیک نسبتا قوی هم میتوانید کلی ارز شیبا ماین کنید

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
استخراج رمزارزها در جلسه دولت تصویب شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت:

🔹در جلسه امروز(یکشنبه) هیات دولت استخراج رمزارزها به تصویب رسید. این مصوبه سالهای قبل هم وجود داشت و مدتی متوقف شده بود و به واحدهای استخراج رمز ارز جواز تاسیس و پروانه بهره برداری داده نمی‌شد.

🔹با تحلیل موضوع رمزارز در دولت، بخشی از احکام آن به تصویب رسید و به موجب آن به شکل رسمی می‌توانیم به واحدهای مربوطه جواز تاسیس و پروانه بهره برداری بدهیم.

🔹در چند هفته گذشته نخستین محموله وارداتی با روش رمزارز در کشور تامین مالی شد. از این به بعد رمزارزها می‌توانند برای واردات استفاده شوند.

@parviz_r

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,821
استخراج رمزارزها در جلسه دولت تصویب شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت:

🔹در جلسه امروز(یکشنبه) هیات دولت استخراج رمزارزها به تصویب رسید. این مصوبه سالهای قبل هم وجود داشت و مدتی متوقف شده بود و به واحدهای استخراج رمز ارز جواز تاسیس و پروانه بهره برداری داده نمی‌شد.

🔹با تحلیل موضوع رمزارز در دولت، بخشی از احکام آن به تصویب رسید و به موجب آن به شکل رسمی می‌توانیم به واحدهای مربوطه جواز تاسیس و پروانه بهره برداری بدهیم.

🔹در چند هفته گذشته نخستین محموله وارداتی با روش رمزارز در کشور تامین مالی شد. از این به بعد رمزارزها می‌توانند برای واردات استفاده شوند.

@parviz_r
بودجه غیر نفتی
مالیات استخراج...:D

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
اصول ماینینگ با سود دهی
ماینینگ سود دهی نداره با روشی که اشخاص نوپا و بی تجربه میخوان ازش سرمایه کسب کنن
نکته اول : دستگاه ها حتما باید مستقیم از کارخونه خریداری بشن و به دست مصرف کننده برسه اگر این وسط بقیه هم بخوان روش یه مبلغی بخورن ضرر میکنید. دستگاه رو از واسطه نخرید و پول گمرک ندید. (دلیلش این هست که هرچی میگذره سود دهی دستگاه پایین میاد بخاطر سختی شبکه و دستگاه خرابی داره پس باید بازگشت سرمایه تون سریع باشه و با کمترین سرمایه بیشترین بهره رو ببرید)

نکته دوم : دنبال استخراج قانونی و مالیاتی برید یا بخواید پول برق بدید به خاک سیاه میشینید .

نکته سوم : اگر توانایی درست و اصولی انجام دادن یک کار رو ندارید سراغش نرید چون چیزی جز ضرر براتون نداره .

هدف بنده ترویج کار های غیر قانونی نیست بلکه دارم میگم اگر بخواید به شیوه دیگه ای کار کنید و نکاتی که گفتمو رعایت نکنید این کار جز ضرر چیزی براتون نداره.بشخصه خودم مخالف ماینینگ هستم و شغل های سنتی رو میپسندم.

SAMAN_SAM

Registered User
لایک‌ها
252
دروود دوستان
نظر و پیش بینی شما در مورد اینده صنعت ماینینگ { جی پی یو } چیه ؟

masoud.vernal

Registered User
لایک‌ها
506
سلام دوستان

چندتا سوال خصوصی در مورد ماینر دارم کسی میتونه کمک کنه ؟

بالا