برگزیده های پرشین تولز

مرگ عجیب کودکان تهرانی (+عکس)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
شرکت سازنده میتونه درش رو طوری طراحی کنه که یه آدم بالغ بتونه بازش کنه
مقصر اصلی پدر مادران
اما کارخونه هم قبل از تولید همچین ماده خطرناکی باید به فکر امنیت مصرف کننده هاش باشه

من الان خیلی وقته که از این محلول استفاده می کنم.
درش طوریه که بچه اصلا نمی تونه بازش کنه!
من موندم چطوری هم خورده و هم ریخته روی خودش!
به نظرم خبر صحت نداره

che226

Registered User
لایک‌ها
419
حالا نگاه کن یه مشت مردم اسکل گیر دادن به سازنده ! یعنی جوگیری در چه حد؟ همین چند روز پیشا بود که سر اتوبوسه مردم مردن حالا یه بچه خیلی مهم شده؟ نه اینطور نیست همه اینجا با مسائل احساسی برخورد میکنن ولی نمیگن که چطور پدر مادر باید از بچه 3 ساله مراقبت کنند:wacko: واقعا خاک تو سر تک تک کسایی که سازنده و رنگ و غیره رو مقصر دونستن:wacko: آخه نفهم اسید هم رنگش رنگ آبه میخوای به چه رنگ بزنن برات؟:hmm:اگه سواد داری رو هر چی بخونی نوشته دور از دسترس کودک قرار بگیره !

بهتره اولا ادب صحبت کردنو یاد بگیری کوچولو
یاد ندادن بهت ؟
عقیده و نظر هرکسی واسه خودش مهمه
و مهمتر اینکه جون یه بچه معصوم با یه پیر مرد هیچ فرقی نداره.
وقتی دیدم نوشتی همه با مسائل احساسی برخورد میکنن
یاد مسئولای افتادم که اندازه ی یه جلبک هم نمیدونن ولی شدن مسئول ملت
اگه درساتو خوب بخونی تو هم میشی مثل اونا.
امیدوارم نباشه ولی اگه خدایی نکرده یه روز این اتفاق واسه خودت بیفته
به هر دلیلی اصلا به ظاهر و بسته بندی هیچ محصولی توجه نکن
و برو این نوشته رو روش بخون
چون بچه ات سواد نداشته که بخونه
دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.
اسکل,نفهم,خاک برسر و بی سواد اونیه که
پول میگیره و بنر میزاره تو امضاش و آخرشم مینویسه
(بنده هیچ مسئولیتی در مورد محتوای امضا ندارم و فقط جهت تبلیغ می باشد.)

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من الان خیلی وقته که از این محلول استفاده می کنم.
درش طوریه که بچه اصلا نمی تونه بازش کنه!
من موندم چطوری هم خورده و هم ریخته روی خودش!
به نظرم خبر صحت نداره

این. شد نظر حالا بازم میاید چرت و پرت میگید که شرکت چرا تو این رنگ چاه باز کن دادن بیرون؟
دست این دوست عزیزمون درد نکنه در ضمن اگه بچه 3 ساله هست واقعا چجوری باز کرده؟ دور از سختی راحتی باز کردن؟ بچه فقط 3 سالشه ها! یکم فک کنید بعد نظرات محترمتون رو بدین

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 4 Beta

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
یعنی واقعن مادر بچه چاه بازکن گذاشته تو یخچال کنار سن ایچ؟ تله بوده؟
بچه سن ایچ به اون غلیظی و شیرینی رو میتونه بدون اب سر بکشه ؟
یعنی بچه میره سر یخچال اب لیمو و شیشه ویسکی و گلاب و ... هر مایعی پیدا کنه میکشه سرش ؟

عاقا اینو بگم یه دختره قرآن پاره کرده بود ..شده بود شبیه سگ
دیدم که میگم ها.. هر کی ویدیوشو دیده افتاده به سجده
اصن یه وضعی

Sent from my HTC ONE using Tapatalk 2

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
عاقا اینو بگم یه دختره قرآن پاره کرده بود ..شده بود شبیه سگ
دیدم که میگم ها.. هر کی ویدیوشو دیده افتاده به سجده
اصن یه وضعی

اگه یه مسابقه بذاریم برای بی ربط ترین پست
بازم کسی همچین چیزی به فکرش نمیرسه:D

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
درسته رفیق
خوب آخه این پست برای عوام نبود
اونایی که باید بفهمن میفهمن .. خیالت راحت ;)

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
من دقیقا یه چیزی رو متوجه نمیشم غیر از این مورد فوت این کودک در اثر ماده ی اسیدی ، موارد زیاد دیگه ای هم هستن مثل سقوط بچه از پشت بوم ، اتش سوزی یا اتفاقی که این روزها خیلی در اثر بی خیالی والدین رایج شده مثل ریخته شدن اب جوش یا ظرف غذایی روی صورت بچه که چند روز پیش هم مشابه چنین اتفاقی در همسایگی خودمون برای یه بابایی که کارش مهمتر از بچش بود اتفاق افتاد . حالا مقصر اصلی بی مسئولیتی پدر ومادر بوده یا مشکل از مهندس ناظر ساختمان یا کتری اب جوش؟؟؟؟؟؟ شما حتی اگر بارها به بچه ی کوچیک بگید بابایی فلان چیز اخ یا فلان چیز بو وه باز بچه کار خودشو میکنه چون زاتش دوست داره خودش همه چیزو تجربه کنه حالا این وسط چیزایی هستن که تجربه کردنشون ممکنه به قیمت جون این بچه تموم بشه پس این پدر ومادر هست که با مراقبت و محافظت از بچه مانع از این میشن تا حس کنجکاوی و سرکشی کودک بهش صدمه بزنه . حالا این وسط ما بیایم بگیم که این کارخونه بسته بندیش مشکل داشته یا اثلا کارو بکشیم به جاهای باریکتر و از این کارخونه شکایت بشه و عده ای هم از نون خوردن بندازیم . یه خورده فکر کنید . اثلا این مایع چاه باز هیچ مشکل سر این قضیه هست که اگر این مایع چاه باز کن نبود فردا پس فردا این بچه خدای نکرده میرفت و یه جای دیگه به خودش صدمه میزد و کرم خودشو میریخت.حالا ما بیایم بگیم این بچه مگه عقلش نمیرسه که این کارا رو میکنه ؟ واقعیت اینه که خیر عقلش نمیرسه چون اگر عقلش میرسید که بهش بچه نمیگفتن. یا مثلا میرفت پای گاز و اب جوش وارو میکرد رو خودش حالا ما بیایم بگیم که مشکل از گاز پخت و پز بوده که ارتفاع گاز رو در حد مطلوبی قرار نداده که باعث شده اب جوش رو بچه بریزه یا مشکل از کتری اب جوش بوده ؟ مسلما هیچکدوم خیلی چیزای خطر ناک دیگه ای هم در اطراف ما هستند که هر کدومشون به بلفطره میتونن مثل یک سلاح خطر ناک عمل کنن اگر باور ندارید نگاهی به دور بر خودتون بندازید....... اشیایی رو میبینید که خیلی راحت میتونن در صورت استفاده نادرست حتی به انسان بالغ هم صدمه بزنن چه برسه به بچه ی چند ساله که چیزی جز بازیگوشی و شیطونی نمیفهمه و اطلاعی هم نداره که فلان چیز ممکنه به قیمت جونش ختم بشه ،حالا این وسط نقش پدر و مادر به وسط میاد که باید ضمن اموزش درست به بچه اونا رو از این خطرات دور نگه دارن .
پیام اخر : مراقب کودکان خود باشید:)

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
اصلا مگه بچه 3 ساله می فهمه سن ایچ چیه یا چاه باز کن چیه که بخواد اینا رو از هم تشخیص بده؟
من خودم 3 -4 سالم که بود داداشم از سربازی اومده بود شامپوهاشو گذاشته بود گوشه اتاق من رفتم شامپوهاشو سرکشیدم بردنم بیمارستان معدمو شستشو دادن :D

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
داداش عکسو بزار تو اسپویلر چیه آخه اول صبی حالمونو کرد مثل حال عثمان:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا