برگزیده های پرشین تولز

مشاهده فیلم های یوتیوب با استفاده از گیرنده!!

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,425
دوستان متوجه شدم ر س ی و ر هایی وجود دارن که
1-قابلیت کانکت شدن به اینترنت آفلاین رو دارن و میتونی با خودشون کلیپ های یوتیوب رو نگاه کنی!!!
2-خروجی شبکه دارن و میتونی به pc وصلشون کنی و باهاشن دانلود کنی!!
درسته؟ کسی همچین چیزی رو عملا دیده؟

NIMA0661

Registered User
لایک‌ها
11
بعید میدونم تو ایران بشه ازشون استفاده کرد به فرض مثال وصل شد اینترنت بعد چجوری میخوای و ی پ ی ا ن نصب کنی رو رسیور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان متوجه شدم ر س ی و ر هایی وجود دارن که
1-قابلیت کانکت شدن به اینترنت آفلاین رو دارن و میتونی با خودشون کلیپ های یوتیوب رو نگاه کنی!!!
2-خروجی شبکه دارن و میتونی به pc وصلشون کنی و باهاشن دانلود کنی!!
درسته؟ کسی همچین چیزی رو عملا دیده؟

هیچ ربطی به انتن نداره و باید اینترنت بدون فیل تر بهش وصل کنی از طریق کابل یا wifi و از طریق خود اینترنت پخش میکنه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,425
میگم خودش از طریق یه دیش مجزا که بهش وصل میکنی.. به اینترنت آفلاین کانکت میشه...

Juzani

Registered User
لایک‌ها
11
پیشتر در ضمینه کارت های دی وی بی این نوع دانلود رو به صورن آفلاین تجربه کردم ولی منحصرا ویدوهای یوتوب یا...رو نه
ولی کاملا امکان پذیره برادرجان
رسیور شما دارای مک آدرس هست ؛هارد هم حتمی داره،خوب مک شما ثبت میشه و ارسال کننده برای تمام مک ها یا ای پی های تو لیستش جدیدترین ویدیو رو میفرسته و هارد سیو میشه و یه جور آرشیو میشه لحظه به لحظه تا جایی که هاردت اجازه بده و تو هم اون تو میچرخی و فیلم میبینی و هرکدومو نخاستی حذف میکنی-جزئیاتش دیگه من نمیدونم ولی یه کم فکرکنی میفهمی راحته-
اما اینکه مثلا یه لیستی بیاد و تو بخای یه ویدیو رو انتخاب کنی یا نه بخای یه ویدیو رو تو یوتوب سرچ کنی بعد دانلودش کنی غیر ممکنه مگر اینکه غیراز رسیور که امکان سند داشته باشه ال ان بی و..هم این امکان رو داشته باشن که من تا حالا تو ایران ندیدم گویا بسیار بسیار قیمتش گزافه

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
برادر من دنبال اینجور چیزا نباش
خلاصه شو بخوام برات بگم اینه که به یه اینترنت دو طرفه وصل میشه که غیر قابل ردیابیه ولی اگه پیدات کنن و یا اینکه لو بری باید قید همه چی من جمله خانواده، بچه محلات، دختربازی، دانشگاه، ازدواج، پی تی و... رو تا آخر عمرت بزنی:(
منظورمو که گرفتی؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,425
خلاصه شو بخوام برات بگم اینه که به یه اینترنت دو طرفه وصل میشه که غیر قابل ردیابیه ولی اگه پیدات کنن و یا اینکه لو بری باید قید همه چی من جمله خانواده، بچه محلات، دختربازی، دانشگاه، ازدواج، پی تی و... رو تا آخر عمرت بزنی:(
منظورمو که گرفتی؟
بله... :hmm:
پیشتر در ضمینه کارت های دی وی بی این نوع دانلود رو به صورن آفلاین تجربه کردم ولی منحصرا ویدوهای یوتوب یا...رو نه
ولی کاملا امکان پذیره برادرجان
رسیور شما دارای مک آدرس هست ؛هارد هم حتمی داره،خوب مک شما ثبت میشه و ارسال کننده برای تمام مک ها یا ای پی های تو لیستش جدیدترین ویدیو رو میفرسته و هارد سیو میشه و یه جور آرشیو میشه لحظه به لحظه تا جایی که هاردت اجازه بده و تو هم اون تو میچرخی و فیلم میبینی و هرکدومو نخاستی حذف میکنی-جزئیاتش دیگه من نمیدونم ولی یه کم فکرکنی میفهمی راحته-
اما اینکه مثلا یه لیستی بیاد و تو بخای یه ویدیو رو انتخاب کنی یا نه بخای یه ویدیو رو تو یوتوب سرچ کنی بعد دانلودش کنی غیر ممکنه مگر اینکه غیراز رسیور که امکان سند داشته باشه ال ان بی و..هم این امکان رو داشته باشن که من تا حالا تو ایران ندیدم گویا بسیار بسیار قیمتش گزافه
ممنونم... پس این قضیه وای فای داشتنشون چیه؟!!

Juzani

Registered User
لایک‌ها
11
منظورمو که گرفتی؟
حرف ایشونم تایید میشه بگیرنت >>>پخ پخ

ممنونم... پس این قضیه وای فای داشتنشون چیه؟!!
چه ربطی داره-وای فای یه اتصال بیسیم هست واسه خیلی چیزا شاید شیر کردن اطلاعات یا...
وای فای که نمیتونه سیگنال ماهواره ردوبدل کنه

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
ما تلویزیون که جدید گرفتیم مستقیم به نت وصل میشه و باهاش میشه فیلم دید خودم با مودم adsl همش وصلم
در مورد *** خیلی ساده میشه به کامپیوتر وصل شد و بعدش با یه کابل ساده به تلویزیون وصل شد همین کاری که خیلی ها می کنن تا اینجا ربطی به موضوع نداشت نزنید :rolleyes:
اما رسیور یه همچین رسیور هایی و جود داره و توی بعضی کشور ها استفاده میشه طریق استفادشم اینطوریه که با کابل به اینترنت پرسرعت و صل میشن و با پرداخت ما هیانه حق اشتراک به خیلی شبکه ها وصل میشن نمونه ایرانیش GLWizاست که ایرانی های مقیم آمریکا استفاده می کنن ولی عملاً تو این سیستم خبری از lnb ,و موارد مربوط به ماهواره ها مثل دیش خبری نیست بلکه یه رسیوره که صرفا به اینترنت وصل میشه و یه کنترل به عنوان مثال میتونید برید هر کدوم از سریال های ایرانی رو که خواستید انتخاب کنید و قسمت دلخواهتون رو ببنید یا شبکه های مثل bbc رو مستقیم ببینید و عملا خودتون انتخاب می کنید که کدوم قسمت مثلا سریال lost رو ببینید یا یه برنامه زنده رو و محدودیت وجود نداره که مثلا مجبور بشید ساعت 9 تلویزیون رو روشن کنید تا فیلم دلخواهتون رو ببینید ولی عملا تو ایران امکان استفاده ازش نیست چون نه اینترنت پرسرعتی که بتونه همچین حجمی رو پوشش بده داریم نه سرویس دهنده ایی برا ایران وجود داره

morteza369

Registered User
لایک‌ها
44
دوست عزیز فقط نیاز به اینترنت(آنلاین) داره.
به طوری که تنظیمات v**p**n رو تو کامپیوترت یا مودمت میدی و بعد اینترنتی که دیگه فیلتر جلوش نیست رو شیر میکنی رو ر.سیو.رت.
تو آفلاین شما داده ها رو انتخاب نمیکنی بلکه از بین n اطلاعات دریافت شده اطلاعاتی رو که نمیخوای یا میخوای رو فیلتر میکنی.یعنی اونایی رو که نمیخوای جلوی آرشیو شدنشون رو میگیری.

bestmarketing

Registered User
لایک‌ها
36
دوست عزیز درست شنیدید
سرعت دانلود سه گیگه
که سی ثانیه بیشتر نمی شه کانکت بود و گرنه وزارت ا.رشاد میریزه تو خونتون و بقیه ی ماجرا :D
یه سری اینترنت اومده اینترنت ما.هواره ای سیصد هزار تومن دو گیگ سرعت و مستقیم وصل می شه به ماهوار.ه های اسرائ.ل ولی باید اکانتش را خرید.
قبلن دو ماه اکانت رایگان روش بود ولی الان برداشتن.
این اینترنت به اینترت چمدونی معروفه که خودش آنتن چرخوان و یه سرور کوچیک داره

بالا