• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
آقا سمت شرق تهران و تهرانپارس هم اگه باشگاه خوب و قیمت مناسب میشناسین معرفی کنین دمتون گرم

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
آقا سمت شرق تهران و تهرانپارس هم اگه باشگاه خوب و قیمت مناسب میشناسین معرفی کنین دمتون گرم

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25

sajjad.captain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آیا پروتیینی همراه کربو و کراتین بخرم یا فقط کربو و کراتین کافیه؟؟؟؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سلام
یه سوال داشتم از دوستان اگر کسی بلد بود پاسخ بده :
من موقع انجام خیلی از حرکات بخصوص کرانج و کلا همه ی حرکات مربوط به شکم ، خیلی به کمرم فشار میاد ، طوری که بخاطر فشاری که میاد نمی تونم تحمل کنم و ادامه حرکات رو انجام بدم ، نمی دونم علتش چی هست ، اگر کسی می دونه راهنمایی کنه
سن 18 قد 184 وزن 80

امیر حسین 71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من نزدیک 24سالمه دقیقا 23سال و 11ماه. میخوام قدم 6؛7سانت بلند تر بشه. ميشه کمکم کنید؟؟؟

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
سلام
یه سوال داشتم از دوستان اگر کسی بلد بود پاسخ بده :
من موقع انجام خیلی از حرکات بخصوص کرانج و کلا همه ی حرکات مربوط به شکم ، خیلی به کمرم فشار میاد ، طوری که بخاطر فشاری که میاد نمی تونم تحمل کنم و ادامه حرکات رو انجام بدم ، نمی دونم علتش چی هست ، اگر کسی می دونه راهنمایی کنه
سن 18 قد 184 وزن 80
اگه مشکل دیسک یا ستون فقرات نداشته باشی احتمالا بخاطر ضعف فیله هست . هفته ای 2 بار فیله کمر بزن . اول بدون وزنه بعدش که واست اسون شد با وزنه

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
سلام.دوستان در تهران ممنون میشم کلاس بدن سازی / ایروبیک / زومبا و.. معرفی کنید با مدرک رسمی
درست حسابی باشه ،برای بانوان

-
کسی در باره این موضوع از نظر کار و... نظری داره هم ممنون میشم بگن
-

elder god

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
ببخشید یه سوال داشتم.....من عرض شانه هام حدود 48/49 هست و مچ دستم هم 17.7 ...ولی تمام کسایی که عرض شونه من رو دارند مچ دستشون از من کلفتتره......میخواستم بدونم رشد عرضی تا چه سنی ادامه داره و ایا مچ دستم درشت تر میشه؟در ضمن 21 سالمه.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اگه مشکل دیسک یا ستون فقرات نداشته باشی احتمالا بخاطر ضعف فیله هست . هفته ای 2 بار فیله کمر بزن . اول بدون وزنه بعدش که واست اسون شد با وزنه
مرسی
نه مشکلی ندارم ، فعلا هم دارم یه مقدار رو فیله کمر کار می کنم
فقط مشکلی که هست من مثلا وقتی 15 دقیقه تمرین می کنم ، ضربان قلبم اینقدر می ره بالا که دیگه حالم واقعا بد میشه ، در حد حالت تهوه و ...
ولی مثلا وقتی یه 5 دقیقه استراحت می کنم دوباره نرمال می شم
تمریناتم هم بر اساس یه سری فیلم های اموزش بدنسازی انجام می دم ( البته بدون وزنه حرکات رو انجام می دم مثلا اسکات یا ... )
این وضعیت من نرمال هست؟( منطورم حالت تهوه و تعرق خیلی زیاد )؟

imi75

Registered User
لایک‌ها
197

imi75

Registered User
لایک‌ها
197
با سلام و درود
من وزنم بین 64 تا 65متغیره
سنم 15
قدم 173
هدف:حجم دادن و قدرت اما نمیخام جلوی رشدم بخصوص رشد قدم گرفته بشه
باتشکر:)
شما میتونی از ارژنین bcaa گلوتامین و کربوپرتین استفاده کنی

imi75

Registered User
لایک‌ها
197
درطول تمرین به علت احتبااس خون و مایعات عضله حجیم تر میشه و بعد تمرین به حالت قبل برمیگرده و این طبىعی هستش؟
این طبیعیه عزیز عضله شما دم میکنه
این یه نشانه خوبیه شما عضله رو تحریک میکنی برای رشد بیشتر

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
رشد قدی در پسر ها معمولا تا سن 18 سالگی و دخترها تا 15 سالگی هست, در واقع تا زمانی که صفحات رشد قد باز هستند (برای بعضی از افراد که دیر به بلوغ میرسن ممکنه تا 20-21 سالگی هم ادامه داشته باشه) و با بسته شدن صفحات استخوانی دیگه قد به هیچ عنوان بلندتر نمیشه.
با توجه به سنی که دارید صفحات رشد شما بسته شده است و امکان اینکه بلندتر بشید وجود نداره. با اینحال اگر قوز یا گودی کمر دارید میتونید با اصلاح انحنای ستون فقرات, هم نحوه درست ایستادنتون رو بهتر کنید و هم 1-2 سانت به قدتون اضافه کنید و بلندتر بنظر برسید.

بالا