منتخب بازارچه

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 57 74.0%
  • نه

Votes: 20 26.0%

• Total voters
    77

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
378
وعده هام زیاده شاید تا 7 وعده هم میرسه تخم مرغ هم زیاد میخورم
برای اینکه چاق بشم سیب زمینی سرخ کرده و پیتزا و این چیزا هم میخورم
یه مدت دنبالش بودم انواع ازمایش هم دادم آنزیمای کبدم کمی فقط بالا پایین میشد و همه چی درست بود هیچ مشکلی ندارم

فکر کنم مشکل چاق نشدنم به خاطر خواب و سوخت زیاد بدنم باشه

من میخوام فقط چاق بشم مهم نیست اگر اتفاقی بیفته برای بدنم
چاق شدن به چه قیمتی؟ سیب زمینی سرخ کرده تو وعده های حجم و افزایش وزن هست. تاره اونم با روغن کنجد یا روغن زیتون سرخ بشه. پیتزا نشنیدیم تا حالا. اینایی که میگن قندی جات مصرف کن یا غذا های روغنی بهشون فحش بده در برو. حتی تو وعده های حجم و وزن گرفتن پلو رو هم باید کته ای بخوری. من یه مربی پیدا کرده بودم تو همین پی تی واقعا کارش عالی بود. الان هر چی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم برای شروع دوباره. تو انجمن نمیاد تلگرامشم دیلیت اکانت کرده.

miladsharifitedi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر [؟]
لایک‌ها
925
چاق شدن به چه قیمتی؟ سیب زمینی سرخ کرده تو وعده های حجم و افزایش وزن هست. تاره اونم با روغن کنجد یا روغن زیتون سرخ بشه. پیتزا نشنیدیم تا حالا. اینایی که میگن قندی جات مصرف کن یا غذا های روغنی بهشون فحش بده در برو. حتی تو وعده های حجم و وزن گرفتن پلو رو هم باید کته ای بخوری. من یه مربی پیدا کرده بودم تو همین پی تی واقعا کارش عالی بود. الان هر چی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم برای شروع دوباره. تو انجمن نمیاد تلگرامشم دیلیت اکانت کرده.
متاسفانه مجبورم به هر قیمتی شده چاق بشم
تو باشگاه هم هرکی یه چیزی میگه انواع استروئیدهارو هم معرفی میکنن ولی میخوام تا راه های بهتری هست سراغ استروئید نرم

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
378
متاسفانه مجبورم به هر قیمتی شده چاق بشم
تو باشگاه هم هرکی یه چیزی میگه انواع استروئیدهارو هم معرفی میکنن ولی میخوام تا راه های بهتری هست سراغ استروئید نرم
بهترین راه همین گینر افزایش وزن با کیفیته + برنامه غذاییه حرفه ای و همچنین تمرین با برنامه درست . حتما از سایت های معتبر تهیه کنید و راه های تشخیص اصل و فرع رو یاد بگیرین

l3est

همکار بخش ویژه وبمستر ،بازارچه
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
14,956
بهترین راه همین گینر افزایش وزن با کیفیته + برنامه غذاییه حرفه ای و همچنین تمرین با برنامه درست . حتما از سایت های معتبر تهیه کنید و راه های تشخیص اصل و فرع رو یاد بگیرین
وزن با کیفیت دقیقا یعنی چی؟
تو ماه حداکثر حدود 1 کیلو میشه عضله ساخت. باقیش چربی هست دیگه.

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
378
گفتم گینر با کیفیت. یعنی مارک خوب باشه و جنس خوب که امتحانشو پس داده باشه. در ضمن اگه هم تو دوره حجم چربی بگیرین تو دوره تفکیک و خشک کردن بدن اون چربی ها رو از بین میبری

miladsharifitedi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر [؟]
لایک‌ها
925
کدوم مارک خوبه و جواب پس داده و از کجا بگیرم معتبر باشه ؟
مثلا چند جا پرسیدم گفتن اپتیموم و سریس مس خوبن

فعلا چاق بشم اون چربی مهم نیست چون لاغر کردنم خوبه غذا درست نخوردنی یا خوابم به هم ریختنی سریع لاغر میشم کلا استعداد لاغر شدنم عالیه برعکس چاق شدن عذابه

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
378
کدوم مارک خوبه و جواب پس داده و از کجا بگیرم معتبر باشه ؟
مثلا چند جا پرسیدم گفتن اپتیموم و سریس مس خوبن

فعلا چاق بشم اون چربی مهم نیست چون لاغر کردنم خوبه غذا درست نخوردنی یا خوابم به هم ریختنی سریع لاغر میشم کلا استعداد لاغر شدنم عالیه برعکس چاق شدن عذابه
دقیقا همینی که گفتی. اپتیموم و سریس مس بهترینن. برندای معتبرین سعی کن برند متفرقه به هیچ وجه نگیری

بالا