برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
دقیقا همینی که گفتی. اپتیموم و سریس مس بهترینن. برندای معتبرین سعی کن برند متفرقه به هیچ وجه نگیری

مشکل پیدا کردن جای معتبره
قیمتش برام مهم نیست الان برای مثال تو بازار قیمت های 600 یا 700 هست
من حاظرم 2 برابر یا 3 برابر و ... بدم ولی مطمعن باشه

فکر کنم تهش برم سمت استرویید :(

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
مواظب باش چربی شکمی و پهلو نگیری که آب کردنش کار حضرت فیله

برعکس من شدیدا تو آب کردن راحتم
چند ماه پیش به خاطر خوردن برنج و ماکارونی پیتزا و فست فود و ... یه کم شکم اوردم که راحت ابش کردم فقط با ورزش هوازی و تمرین انقدر شکم زدم مثلا روزی 400 یا بعضی روزا 500 تا شکم میرفتم راحت اب شد حتی خط افتاد رو بدنم
مشکل من اینه قدم بلنده و به اصطلاح استخون تو پر هستم وزنم کمه الان با اینکه قدم 184 هست وزنم 72 هرکی میبینه میگه معتاد شدی ؟ چرا انقدر لاغری و ...

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
برعکس من شدیدا تو آب کردن راحتم
چند ماه پیش به خاطر خوردن برنج و ماکارونی پیتزا و فست فود و ... یه کم شکم اوردم که راحت ابش کردم فقط با ورزش هوازی و تمرین انقدر شکم زدم مثلا روزی 400 یا بعضی روزا 500 تا شکم میرفتم راحت اب شد حتی خط افتاد رو بدنم
مشکل من اینه قدم بلنده و به اصطلاح استخون تو پر هستم وزنم کمه الان با اینکه قدم 184 هست وزنم 72 هرکی میبینه میگه معتاد شدی ؟ چرا انقدر لاغری و ...
تیروئید که نداری؟ شاید یه کوچولو تیرویید داری
قد و وزنت بد نیست اگه استخوان بندیت درشته. کلا ببین به وزن نیست به حجمه. من 175 وزنم 76 یه دوست دارم با قد 180 وزنش 78 اما استخون بندی تو پری داره و بدنش چربی نداره دو برابر من هیکل داره و حجم بدنش عالیه
سعی کن کم کم وزن بگیری اما با حجم خوب
شاید هم برنامه غذاییت مشکل داره که وزنت پایینه با یه گینر و یه برنامه غذایی راحت میتونی تا 10 کیلو وزن بگیری اما من پیشنهاد میکنم کم کم وزن بگیری چون وزن زیاد سریع اکثرش میشه چربی و هیکلت رو خراب میکنه.
بنابراین اگر شروع کردی به مصرف گینر همراه با برنامه غذایی خوب سعی کن یهویی زیاد وزن نگیری و به جای وزن گرفتن سنگین تو 1 ماه بیا اینو بکن مثلا 6 ماه یا حتی 1 سال اینطوری اون وزن با کیفیت تر میشه و هیکلت خراب نمیشه چون ممکنه یهویی وزن بگیری بدنت خصوصا شکم و پهلو و باسن بزرگ بشه و توازن بدن رو خراب کنه

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
تیروئید که نداری؟ شاید یه کوچولو تیرویید داری
قد و وزنت بد نیست اگه استخوان بندیت درشته. کلا ببین به وزن نیست به حجمه. من 175 وزنم 76 یه دوست دارم با قد 180 وزنش 78 اما استخون بندی تو پری داره و بدنش چربی نداره دو برابر من هیکل داره و حجم بدنش عالیه
سعی کن کم کم وزن بگیری اما با حجم خوب
شاید هم برنامه غذاییت مشکل داره که وزنت پایینه با یه گینر و یه برنامه غذایی راحت میتونی تا 10 کیلو وزن بگیری اما من پیشنهاد میکنم کم کم وزن بگیری چون وزن زیاد سریع اکثرش میشه چربی و هیکلت رو خراب میکنه.
بنابراین اگر شروع کردی به مصرف گینر همراه با برنامه غذایی خوب سعی کن یهویی زیاد وزن نگیری و به جای وزن گرفتن سنگین تو 1 ماه بیا اینو بکن مثلا 6 ماه یا حتی 1 سال اینطوری اون وزن با کیفیت تر میشه و هیکلت خراب نمیشه چون ممکنه یهویی وزن بگیری بدنت خصوصا شکم و پهلو و باسن بزرگ بشه و توازن بدن رو خراب کنه

نه از همه نظر سالم
من چون پدر و مادرم پزشک هستن کم کمش هر 3 ماه یه بار به اجبارم شده چکاپ کامل میدیم
فقط حدود 2 سال پیش تو همین باشگاه یکی گفت با فکر کنم قرص دیانابول بود که چاق میشی منم گرفتم و خوردم بعدش تو ازمایش انزیم کبدم یه خورده بالا رفته بود که درست شده الان

اره دقیقا مشکل من هم همینه از همه نظر وزن و قدم خوبه و نرماله ( تا قبل که 78 بودم ) ولی حجم بدنم کم دیده میشه اینی که گفتی دور منم زیاد هست طرف با 54 کیلو وزنش 2 برابر من دیده میشه !!!

نه خوب من مشکلی با شکم و بدهیکلی ندارم فعلا فقط میخوام چاق بشم
ببین بدبختی من چقدره که خانومم با اینکه 24 ساعته پیششم میگه نکنه واقعا معتاد شدی لاغری !!!
بدبختی بدتر اینه که به خاطر اینکه پشت کامپیوترم همش چشمام گود افتاده و کبود شده که دیگه هرکی میبینه 100% مطمعن میگه معتادی !!!

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
کش بدنسازی کدام مدل توی بازار جزء بهترین ها هست
جنس خوبی داشته باشه

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24

SINASONY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
درود بر همگی دوستان.من ورزش با وزنه و سنگین که انجام میدم متاسفانه از بس بدنم ضعف میگیره که برای جبرانش باید کلی غذا بخورم.از طرفی چربیم زیاد میشه و شکم و...راهکارش چیه؟ متشکر.

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام بهترین مارک کراتین و پروتیین وی چیه؟ و از کجا خرید کنیم تقلبی نندازن؟

h3saam

Registered User
لایک‌ها
392
برای شیش تیکه کردن شکم چه حرکتی بزنم؟؟

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
برای شیش تیکه کردن شکم چه حرکتی بزنم؟؟
در درجه اول که شش تکه شدن شکم 20% تمرین هست
بقیه اش تغذیه و **** هست
این به کنار
اینکه چی بزنی
با یه حرکت نمیشه گفت این حرکت شکم تو رو شش تکه میکنه
مجموعه ای از حرکات میان تنه که تو طراحی تمرین باید جاگذاری شه با تعداد های مشخص که مربی مسئولیت داره طبق وضعیت بدنی شما و آُیب احتمالی و یا امکان آسیب زا بودن برای وضعیت هر فرد به صورت جداگانه حرکات رو جاگذاری و یا حتی طراحی حرکت انجام بده
بازم همه این مسائل خیلی گسترده میشن که به درد شما نمیخوره دونستنش و به مربی مربوط هست

روح الله ولیانگرد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
برنامه دوسال اخیر من. نظر بدید

روز اول: 270 شنا - 260 شکم - سینه - بالا سینه - بارفیکس
روز دوم: 270 شنا - 260 شکم - پا - کاردیو ۳۰ دقیقه
روز سوم: 270 شنا - 260 شکم - جلو بازو پشت بازو
روز چهارم: 270 شنا - 260 شکم - سینه - بالا سینه - بارفیکس
روز پنچم: ‌270 شنا - 260 شکم - کاردیو ۳۰ دقیقه
روز ششم: استراحت
روز هفتم: کاردیو ۳۰ دقیقه یا استراحت

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
دوستان بنده روزی 520 تا شنا میرم. و شکم و غیره. جلو بازو چند کیلو بزنم دوره بازوم بیشتر بشه؟نظرم رو قطره بازوهه که تا اونجا که راه داره بیشتر بشه.

imanbaraty

Registered User
لایک‌ها
136
سلام - 2

260 تا شکم یعنی چی ؟

architect67

Registered User
لایک‌ها
308

شما قد و وزنتو بگو
شما الان دوساله روزی ۲۷۰ شنا میری؟
شما الان دوساله روزی ۲۶۰ شکم میری؟
بدنت نه عقلت چی میگه؟

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
دوستان بنده روزی 520 تا شنا میرم. و شکم و غیره. جلو بازو چند کیلو بزنم دوره بازوم بیشتر بشه؟نظرم رو قطره بازوهه که تا اونجا که راه داره بیشتر بشه.
درحدتوان😀

بالا