برگزیده های پرشین تولز

مشاوره تخصصی و رایگان از دید تعمیرکار

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
سلام
من تعمیرکار هستم نزدیک 10 سال هست دارم تعمیرات انجام میدم
بصورت رایگان نظر تعمیراتی خودم رو می تونم در اختیارتون بذارم
مشاوره خرید نیست فقط پرسش و پاسخ در مورد مدل خاص گوشیی که شما میگید و من هم صرفا نظر تعمیراتی خودم رو میگم بعضی موارد ممکنه کلا خلاف اونچه شما فک می کنید یا تو اینترنت کاربرا بازخورد داده باشن
از اونجایی که الان قیمتا بالارفته صلاح دیدم در حد توان دوستان رو راهنمایی کنم که ضرر نکنن

WwW.ShirazGsm.ir

Last edited:

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
درود... مي خواستم تشكر كنم از تاپيك خوب و راه نمايي براي تعمير....من يه گوشي سامسونگ جي5 پرو دارم اين دو روزپيش از دستم افتاد ... همون اولش يه حاشيه نازك سفيد بغل مونيتور ايجاد شد داخلش چهار خونه هاي نازك داشت اما بقيه صفحه كاملا طبيعي و مثل هميشه بود يني تاچش كاملا كار ميكرد البته هنوزم تاچش كاملا كار ميكنه.. اما به مرور لكه هاي سياه ايجاد شد تا جاييكه بعد از دو روز تصوير مونيتور به زحمت ديده ميشه... انگار يه فيلتر نازك رو تصويراصلي مونيتور كشيده شده .. مونيتور هيجاش ترك حتي نازك نخورده و كاملا سالمه .... همه عملكرد هاشم كاملا نرماله فقط اين هاله سياه نازك افتاده رو تصوير اصلي كه وقتي تو تاريكي قرارش ميدم تصوير پشتش معلوم ميشه اما به زحمت... دو تا تعميرگاه بردم هر دو جا گفتن ال سي دي كلا بايد عوض بشه چون شكسته اما من متوجه نشدم چون تاچش كه سالمه ترك و شكستگي ظاهريم نداره تصوير اصلي هم بشت هاله وجود داره و منوها همه كار ميكنه حالا سؤال من اين هست كه بايد ال سي دي عوض بشه ؟ چون يه تعميرگاه زنگ زدم گفت بايد گلس رويي عوض بشه البته هنوز گوشي رو نديده .. ممنون ميشم راهنمايي بفرمايد امكانش هست بدون هيج اسيب فيزيكي و صرفا ضربه ال سي دي شكسته باشه؟ يكي دو جا تو اينترنت خوندم اين لكه هاي سياه كه مثل جوهر نازك ميمونن نشانه شكستن ال سي ديه اما خوب اون مطالبش در مورد تبلت لنوو بود و همراه با شكستگي ظاهري.... و سؤال آخر اينكه ممكنه با ريست فكتوري درست بشه؟ واقعا تشكر ميكنم از كمك و راهنمايي شما

سلام
با توجه به فرموده های شما نظر من اینه (البته باز باید گوشی تو دست گرفته بشه و از نزدیک عیب یابی بشه)

عموما صفحه رویی از سه قسمت کلی تشکیل شده صفحه اول گلس ،صفحه دوم تاچ(قسمت لمس) و صفحه سوم ال سی دی (قسمت تصویر) که قسمت اول و دوم اکثرا به هم چسبیده وتوی یه قطعه هستن به اسم تاچ
تو مورد شما
ضربه به قسمت سوم رسیده و احتمالا باعث پخش رنگ یا پیکسل سوختگی یا مشکل لایت یا ... شده
که هر کدوم از این مشکلات چون تو بخش سوم هست باید تاچ و ال سی دی بصورت کامل عوض بشه

زمانی میشه گلس (شیشه) رو عوض کرد که دو قسمت بعد سالم باشن
بعضی گوشی ها هر 3 قسمت جدا پیدا میشه ولی متاسفانه تو اکثر گوشی ها یا باید تاچ و ال سی دی (قسمت اول ،دوم و سوم با هم) عوض بشه یا در صورت سلامت قسمت دوم و سوم اگر گلس (شیشه) جدا پیدا بشه فقط همین گلس رو تعویض کنید

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
واقعا تشكر ميكنم پس در نهايت نظر شما هم همين هست كه كه كلا ال سي دي بايد عوض بشه .... اگر اين جوري باشه فكر كنم به همين وضعيت بفروشمش بهتر هست.... خيلي ممنون از توجه و جواب خوب شما

بالا