برگزیده های پرشین تولز

مشكل از كارت گرافيكه؟(فيفا 2005)

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يه كارت گرافيك leadtek 6200 128 mb -128 bit دارم .cpuهم 2800 amd64.
بازي فيفا رو كه ميخوام بازي كنم وقتي كه خود بازي شروع ميشه 3/1 بالاي تصوير به هم ريخته شده .مثل اينكه مثلا موج داره (مثلا)
ميخواستم ببينم مشكل از چيه؟ بازيهاي ديگه مثل prince of persia-splinte cell به خوبي و بدون همچچين مشكلي اجرا ميشه .
لازمه بگم كه اين كار رو با دو تا سي دي فيفا2005 هم ازمايش كردم و ايراد از سي دي نيست .
سيستم عامل هم ويندوز XP هستش (64 بيتي نيست)
كارت گرافيك هم به درستي نصب شده .directX9 .c رو هم از روي خود cdكارت گرافيك نصب كردم .

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
درايور ديگه اي داري كه تست كني ؟
نسخه درايورت كدومه ؟

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Jacky :
درايور ديگه اي داري كه تست كني ؟
نسخه درايورت كدومه ؟
:6.6.8.1-driver version:
driver date:9.30.2004
اينا چيزيه كه توي قسمت display/adaptor نوشته شده .

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه همچين چيزي هم يه جايه ديگه توي همون قسمتdisplay نوشته:bios information: version 5.43.02.36.68]
يه جاي ديگه هم زيره همون جايي كه درايور رو نوشته :digitall signer :not digitally signedاين رو نوشته.

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه جايي نوشته :bios information:version 5.43.02.36.68(توي قسمت display/adaptor)
يه جاي ديگه هم توي properties خود كارت گرافيك توي همون displayنوشته:driver date:9/30/2004
driver version:6.6.8.1
زيرش هم نوشته :digital signer: not digitally signed
حالا نميدونم ديگه .درايوري كه توي سايت خود ليدتك بود حجمش انقدر زياد بود كه فكر كنم از تو خونه نميشه download كرد!!!

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
باید درایور جدید بگیری
یکی از دوستای من هم با این fifa 205 مشگل داشت update کرد درست شد

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tsotodeh :
باید درایور جدید بگیری
یکی از دوستای من هم با این fifa 205 مشگل داشت update کرد درست شد
ميبخشيد من هنوز اين موضوع رو دقيق نميدونم كه بايد چه درايوري رو آپديت كنم؟ بايد برم توي سايت ليدتك يا بايد برم از خودnvidia درايور بگيرم؟ در ضمن من واقعا نميتونم 30 ئگ رو توي خونه download كنم!!!! مشكل فقط از درايور ميتونه باشه؟

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه اين چه مشكليه ديگه؟! رفتيم 100 تومان پول كارت گرافيك داديم حالا يه فيفا نميشه بازي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بايد 20 مگ download كنم كه غير ممكنه!!!!! يعني با اين خطوط تلفن و اينترنت افتضاح!!! من چطوري 20 مگ بگيرم اخه؟؟؟؟؟؟ يه 5200 به قيمت 40 تومان داره بازي رو مثل آب خوردن اجرا ميكنه!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از كجا بايد بفهمم كه الان درايوري كه هست روي كامپبوتر چه شماره ايه؟؟؟؟
از جاي ديگه به جز اينترنت ميشه پيدا كرد اين درايور رو؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوست عزيز اكثر رفقا درايورها رو خودشون download‌ مي كنن . نسخه درايور هم هموني كه اول گفتي من هم يه عكس برات گذاشتم .
شايد از خود آواژنگ بتوني تهيه كني .
در ضمن درايور اكثر كارت گرافيكي ها بايد به روز باشه و اين به مدل كارت وابستگي خاصي نداره .

فایل های ضمیمه

• vga.JPG
    vga.JPG
    33.3 KB · نمایش ها: 18

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Jacky :
دوست عزيز اكثر رفقا درايورها رو خودشون download‌ مي كنن . نسخه درايور هم هموني كه اول گفتي من هم يه عكس برات گذاشتم .
در ضمن درايور اكثر كارت گرافيكي ها بايد به روز باشه و اين به مدل كارت وابستگي خاصي نداره .
ممنونم جناب جكي .حالا من به يكي از دوستام گفتم از دانشگاه دانلود كنه برام .اميدوارم فقط مشكل همين باشه نه چيزه ديگه.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از pesarkhale :
ممنونم جناب جكي .حالا من به يكي از دوستام گفتم از دانشگاه دانلود كنه برام .اميدوارم فقط مشكل همين باشه نه چيزه ديگه.
اگه مشكل از بازي و درايور نبود مراجعه كن به گارانتي كارتت .

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Jacky :
ميبخشيد من يه كم اينجا متوجه نميشم موضوع رو!!
اين درايوري كه توي اين عكس هست شمارش اصلا با 77.50 كه من ميخوام بگيرم ارتباطي نداره؟چه جوريه؟مگه شماره ها مثلا به دنبال هم نيست ؟مثلا درايور قبلي باشه 76.30؟ اين عددي كه توي اين عكس ديده ميشه به اين صورته:7.1.8.9
اين يعني 71.89؟ ببخشيد من زيادي بيسوادم . :(

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب همونطور كه دوستان گفتند مشكل از درايور بود .من درايور 77.50 رو گرفتم و الان ديگه با فيفا مشكلي ندارم .از همه متشكرم .

بالا