• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشكل pcm بودن خط،لطفا راهنمايي كنيد

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام :happy:

امروز هم یکی از دوستان در مورد جمع کردم پی س ام اش sms زد که اوکی شد . ( خدایی دهنم کف کرد ، از بس که بهش گفتم شکایت سند و کن و این پسر پشت گوش انداخت ... ناحیه پاسداران ، پیش شماره 2278 )
خواستم فقط این رو بگم که دوستانی که مشکل پی سی ام دارن ، شکایت رو سند کنن حتما .
دوستانی که دنبال این کار بودن چه کردند ؟ مجتبی خان عزیز ؟ mehdisa گرامی ؟
منتظر جواب مجید خان گرامی و بقیه دوستانی که مشکل فیبر داشتن هم هستم ... :blush:

مرسی :rolleyes:
یا حق

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
من که دو ماه است که شکایت خودمو ارسال کرده ام ولی هنوز خبری نشده یک پیگیری هم براشون نوشتم که جواب داد که هنوز جوابی برای شکایت شما از طرف شرکت مربوطه ارسال نگردیده است

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.دوستان من هم مشکلم pcm بودن خطم بود ولی با راهنمایی های دوست بسیار عزیزم معین گل ( اخوند عزیز ) مشکلم حل شد.امیدوارم مشکل همگی حل بشه.با تشکر از معین عزیز که پیگیر مشکل همه است.معین دمت گرم رفیق :heart::heart::heart::heart:

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
من که دو ماه است که شکایت خودمو ارسال کرده ام ولی هنوز خبری نشده یک پیگیری هم براشون نوشتم که جواب داد که هنوز جوابی برای شکایت شما از طرف شرکت مربوطه ارسال نگردیده است
شما تهران تشریف دارید ؟
شماره بازرس رو براتون فوروارد می کنم ، پیگیری بفرمایید ، خبر بدید :eek:
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.دوستان من هم مشکلم pcm بودن خطم بود ولی با راهنمایی های دوست بسیار عزیزم معین گل ( اخوند عزیز ) مشکلم حل شد.امیدوارم مشکل همگی حل بشه.با تشکر از معین عزیز که پیگیر مشکل همه است.معین دمت گرم رفیق :heart::heart::heart::heart:

سلام حامد جان ، خوبی ؟
کاری از دستم بر نمیاد که ، این یه کار رو می تونم انجام بدم ، اون هم فقط در حد راهنمایی ، سعی می کنم کوتاهی نکنم :blush:
مشکل پی سی ام دیگه مشکل حادی نیست ، مشکل خاصی نباشه ، حل می شه ، اگه مشکلی هم بود ، می شه با زور چپونی یه کاریش کرد ، اما مشکل اصلی ، فیبره ، هنوز کسی نتونسته فیبر رو یه کاریش کنه :(

مرسی ، در خدمتیم
یا حق

Majid Eghbal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خوب قرار شد آقای که شماره‌ش آخوند عزیز به من داده بود نتیجه کار بگه
چهارشنبه رو موکول کرد به روز شنبه
امروز هم زنگ گفت نمیشه کاری کرد
و تنها نتیجه که میشه گرفت اگر برم لب دریا باید یه پارچ آب با خودم ببرم

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
خوب قرار شد آقای که شماره‌ش آخوند عزیز به من داده بود نتیجه کار بگه
چهارشنبه رو موکول کرد به روز شنبه
امروز هم زنگ گفت نمیشه کاری کرد
و تنها نتیجه که میشه گرفت اگر برم لب دریا باید یه پارچ آب با خودم ببرم

مجید جان ، سلام ;)
راستش چیزی نمی تونم بگم ، جز ابراز تاسف :(
آقای بیگدلی ، آدم دقیق و منطقی هستن ، وقتی می گن نمی شه ، به احتمال زیاد نمی شه ... :hmm: :(

اما یه پیشنهاد ، شما زنگ بزن به آقای بیگدلی ، اون حرفی که من زدم تو پست 80 ، ( دادن زوج سیم مسی ، از سیم هایی که تو زمین هنوز هست ) بهش بزن ، ببین چی می گه ، اطلاعات اش هم کامله ، اگه شدنی باشه ، می گه که می شه یا نمی شه ... ( منظروم available بودن صرف هست ، فعلا این که مراکز این کار رو می کنن یا نه ، بی خیال ، اصلا بذار ببینیم این کار شدنی هست یا نه )

البته این فقط و فقط یه پیشنهاده ، فکر می کنم که شما منصرف و مایوس شدید از ادامه کار ، امیدوارم بداشتم غلط باشه :cool:

( راستش من تو طول این یه سالی که از استارت کار تا پایان اش ، درگیر بودم ، هیچ وقت مایوس نشدم ، بعضی مواقع ، مثل اواخر ترم ، یا بعضی مشکلات خانوادگی :wacko: کار رو موقتا بی خیال می شدم ، می ذاشتم برای وقت بهتر ، اما همیشه به ادامه کار فکر می کردم ، امیدوارم که شما مایوس نشده باشید دوست من :blush: )

مرسی ، ممنونم بابت شیر اطلاعات ;)
یا حق

Last edited:

Majid Eghbal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
راستش ضد حال خوردم در اون شکی نیست
آقای بیگدلی مرد متینی بود
یه حرفی زد بنظرم تا حدودی درسته
میگفت اکثر خطها باید تا ۲ سال آینده باید بیان روی فیبرنوری
و شرکتهای PAP باید تجهیزات و بستر اینکارو آماده کنن
و میگفت کوتاهی شرکتهای PAP در این زمینه مشهود هستش
=================
در اولین فرصت قضیه دادن دو زوج سیم رو پیگیری میکنم

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
امروز برام جواب اومد که به علت مشکلات فتی مرکز قادر به انتقال به سیم مسی نیست .
البته من امیدی هم نداشتم چون اینجا 5 تا 6 تا جعبه پی سی ام بغل هرکدوم از خط ها وصله .
راستی یک سوال تو مرکز مخابرات یارو می گفت ما نمی تونیم بدون اجازه صاحب خط خط همسایه رو از مسی در بیاریم تا \ی سی ام شما درست بشه به نظر شما منطقی است حرفش حتی به من گفت اگر بتونی اجازه بگیری و یک نفر بیاد اجازه کتبی بده ما می تونیم خط شما رو مسی کنیم
به نظرتون می صرفه برم 100 تومن بدم همسایه امکانات خط طرف رو بگیرم (سرکاری نباشه ؟) 

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
سلام
راستش ضد حال خوردم در اون شکی نیست
آقای بیگدلی مرد متینی بود
یه حرفی زد بنظرم تا حدودی درسته
میگفت اکثر خطها باید تا ۲ سال آینده باید بیان روی فیبرنوری
و شرکتهای PAP باید تجهیزات و بستر اینکارو آماده کنن
و میگفت کوتاهی شرکتهای PAP در این زمینه مشهود هستش
=================
در اولین فرصت قضیه دادن دو زوج سیم رو پیگیری میکنم
بله ، ضد حال که می خوره آدم ، من هم سعی می کنم که امید واهی کمتر بدم ، تا خیلی ضد حال نخوره کسی لا اقل :(
ببینید چی می شه دیگه ، ریش و قیچی دست خودتونه :hmm:
امروز برام جواب اومد که به علت مشکلات فتی مرکز قادر به انتقال به سیم مسی نیست .
البته من امیدی هم نداشتم چون اینجا 5 تا 6 تا جعبه پی سی ام بغل هرکدوم از خط ها وصله .
راستی یک سوال تو مرکز مخابرات یارو می گفت ما نمی تونیم بدون اجازه صاحب خط خط همسایه رو از مسی در بیاریم تا \ی سی ام شما درست بشه به نظر شما منطقی است حرفش حتی به من گفت اگر بتونی اجازه بگیری و یک نفر بیاد اجازه کتبی بده ما می تونیم خط شما رو مسی کنیم
به نظرتون می صرفه برم 100 تومن بدم همسایه امکانات خط طرف رو بگیرم (سرکاری نباشه ؟) 

راستش من نفهمیدم ، گفته ما اجازه نداریم چی کار کنیم ؟ به خط همسایه دست بزنیم ؟ ( مشکل شما پی سی ام هست ؟ )
اگه همینی که رو که من گفتم ، گفته باشه ، پرت و پرت محضه ، داره خالی می بنده ...
بذارید یه مدت از روش بگذره ، بعد تلفن آقای بیگدلی رو می دم خدمتتون ، با ایشون تماس بگیرید ... ( حتما یاد آوری بفرمایید ، یا همین جا ، یا پ خ :blush:)

مرسی
یا حق

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
راستش من نفهمیدم ، گفته ما اجازه نداریم چی کار کنیم ؟ به خط همسایه دست بزنیم ؟ ( مشکل شما پی سی ام هست ؟ )
اگه همینی که رو که من گفتم ، گفته باشه ، پرت و پرت محضه ، داره خالی می بنده ...
بذارید یه مدت از روش بگذره ، بعد تلفن آقای بیگدلی رو می دم خدمتتون ، با ایشون تماس بگیرید ... ( حتما یاد آوری بفرمایید ، یا همین جا ، یا پ خ :blush:)

مرسی
یا حق

اره یارو می گه ما می تونیم برای کار فنی خودمون خط مسی همسایه رو پی سی ام کنیم ولی اگه برای شما بخواهیم خطتون رو از پی سی ام برداریم شما باید یک رضایت نامه کتبی از یک همسایه که خطش مسی است ببرم تا این تجهیزات این دو خط رو جا به جا کنند.
به نظرتون سرکارم؟

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
اره یارو می گه ما می تونیم برای کار فنی خودمون خط مسی همسایه رو پی سی ام کنیم ولی اگه برای شما بخواهیم خطتون رو از پی سی ام برداریم شما باید یک رضایت نامه کتبی از یک همسایه که خطش مسی است ببرم تا این تجهیزات این دو خط رو جا به جا کنند.
به نظرتون سرکارم؟

آره بابا ، این شر ور ها چیه که واسط سر هم کردن ؟ الآن تقریبا 4 _ 5 نفری می شیم که پی سی ام هامون جمع شده ( اون هایی که من می شناسم ) هیچ کدوم هم از این خبر ها نبوده خدایی ، اجازه چیه ؟! همسایه باید از خداش هم باشه که از این لعنتی راحت می شه ....

شماره رو برات فوروارد می کنم ، ما الآن نزن ، بذار یه ماه بگذره ، 3 هفته بگذره ، بعد زنگ بزن جناب بیگدلی ، باهاش صحبت کن ، و قید کن که یه شکایت هم سند کرده ام ، ببین چی می گه :blush:
یادت نره ها ، الآن بزنی ، فکر نمی کنم فایده ای داشته باشه ... :eek:

دوستان ، این رو بگم ، وقتی می رید مرکز صحبت کنید ، مطمئن باشید که مرکز به خودی خودش ، نمیاد با حرف شما پی سی ام رو جمع کنه ، مگه یکی از دوستان که تو یه شهر کوچیک بود ، و در ضمن ، رییس آشناش بود ، وگرنه سر رییس درد نمی کنه که بیاد پی سی ام شما رو جمع کنه که ، اگه من گفتم برید مرکز ، تو تماس هام با آقای بیگدلی ، ایشون به بنده توصیه کردند که کار به شکایت و این ها نرسه ، اول برم مرکز ، بعد شکایت سند کنم ، اما وقتی مرکز کار نمی کنه ، بهتره که وقتتون رو تلف نکنید ، اول برید اون جا ، یه کم صحبت بکنید ، تا تو شکایت تون بگید که رفتم مرکز و قسم تون دروغ نباشه :دی ، همین ، وگرنه اصلا به مرکز امیدوار نباشید ، اگه قرار باشه کاری انجام بشه ، حتما نامه بازرسیه که می تونه این کار رو انجام بده

مرسی
یا حق

Last edited:

abre sepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من هم توضیحات شما را خواندم والان 4 روزی میشه از طریق سایتی که معرفی کردین شکایت کردم البته من اصفهان هستم یعنی برای ما هم پیگیری میکنند ؟اگه اینطوره تا کی باید منتظر جواب شد؟(خط من pcm هست چقدر امید هست؟)نمی خواد برم تو مرکز اصفهان شکایت کنم؟البته اونجا حضوری باید رفت.ممنون میشم جواب بدین

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام :happy:

امروز هم یکی از دوستان در مورد جمع کردم پی س ام اش sms زد که اوکی شد . ( خدایی دهنم کف کرد ، از بس که بهش گفتم شکایت سند و کن و این پسر پشت گوش انداخت ... ناحیه پاسداران ، پیش شماره 2278 )
خواستم فقط این رو بگم که دوستانی که مشکل پی سی ام دارن ، شکایت رو سند کنن حتما .
دوستانی که دنبال این کار بودن چه کردند ؟ مجتبی خان عزیز ؟ mehdisa گرامی ؟
منتظر جواب مجید خان گرامی و بقیه دوستانی که مشکل فیبر داشتن هم هستم ... :blush:

مرسی :rolleyes:
یا حق

سلام قربان؛
والا اینقدر سرم شلوغه که وقت نکردم اینجا ماجرا رو بگم؛به طور مفصل بعد از حل شدن نهایی و گرفتن نتیجه ؛موضوع رو به طور کامل تشریح می کنم؛اما بگم که پیگیریها تا الان موثر بوده؛سه بار رئیس مرکز مخابراتی تماس گرفته و گفته که بدلیل اینکه شما و همسرتون دانشجوی کارشناسی ارشد هستید؛تا 95 درصد خط رو از پی سی ام در میاریم؛هنوز به نتیجه نهایی نرسیدیم؛ادیروز هم قصد داشتن تا صحبت کنن که چون من و خانمم خونه نبودیم؛متوجه نشدیم که چه کاری داشتند(البته موبایل بنده رو هم دارن)درنهایت هر وقت که این مشکل حل شد به طور کامل اینجا پست خواهم زد؛
ارادت خیلی زیادی هم به جناب آخوند دارم؛انشاله هر جا گره ای در کارشون وجود داره خدا بر طرف کنه که کمک کرده تا دوستان زیادی مشکلاتشون رو حل کنند.
موفق باشید.

Satanys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم از لینکی که معرفی کرده بودید چند ماه پیش شکایت فرستادم ولی جواب ندادن. دیروز دوباره اقدام کردم که این جواب رو برای من فرستادن:

یالطیف...
دوست عزيز - سلام
مشکلتان را جهت بررسی به شرکت مخابرات استان تهران ارسال کرده بودیم که طی جوابیه آنها اعلام نمودند در حال حاضر مشکل مرتفع نگردیده و با اجرای طرح در آینده محقق خواهد شد...
بازرسی شرکت مخابرات ايران

خب یعنی چی؟! من باید بشینم تا اینده! :wacko::wacko::blink::(

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من هم توضیحات شما را خواندم والان 4 روزی میشه از طریق سایتی که معرفی کردین شکایت کردم البته من اصفهان هستم یعنی برای ما هم پیگیری میکنند ؟اگه اینطوره تا کی باید منتظر جواب شد؟(خط من pcm هست چقدر امید هست؟)نمی خواد برم تو مرکز اصفهان شکایت کنم؟البته اونجا حضوری باید رفت.ممنون میشم جواب بدین
الآن دقت کردم ، دیدم نوشته شرکت مخابرات ایران ، یعنی مال کل کشوره ، راستش اگه تاپیک رو خونده باشید کامل ، متوجه می شید که معلوم نیست ، هیچی معلوم نیست ، نه زمانیش ، نه مکانش :D نه اصلا شدنی بودن کار ! ( این جوری می گم که اگه یه وقت نشد ، از چشم من نبینید :p :دی )
جواب می دن ان شاالله ، شکایتی که شما سند کردید ، می شه نامه ، از بازرسی ، می زنن به بازرسی کل ، بعد به استان و بعد منطقه ، همین جوری ریز می شه ، فکر کنید تا این ها بخواد برسه و برگرده ، یه چند وقتی طول داره دیگه ، صبر کنید تا جواب بدن ، اگه ندادن ، 2 باره ، یه بار فایده نداره :دی
سلام قربان؛
والا اینقدر سرم شلوغه که وقت نکردم اینجا ماجرا رو بگم؛به طور مفصل بعد از حل شدن نهایی و گرفتن نتیجه ؛موضوع رو به طور کامل تشریح می کنم؛اما بگم که پیگیریها تا الان موثر بوده؛سه بار رئیس مرکز مخابراتی تماس گرفته و گفته که بدلیل اینکه شما و همسرتون دانشجوی کارشناسی ارشد هستید؛تا 95 درصد خط رو از پی سی ام در میاریم؛هنوز به نتیجه نهایی نرسیدیم؛ادیروز هم قصد داشتن تا صحبت کنن که چون من و خانمم خونه نبودیم؛متوجه نشدیم که چه کاری داشتند(البته موبایل بنده رو هم دارن)درنهایت هر وقت که این مشکل حل شد به طور کامل اینجا پست خواهم زد؛
ارادت خیلی زیادی هم به جناب آخوند دارم؛انشاله هر جا گره ای در کارشون وجود داره خدا بر طرف کنه که کمک کرده تا دوستان زیادی مشکلاتشون رو حل کنند.
موفق باشید.
تو این چند وقته ، انگار همه سرشون شلوغه ، جز من ، من همه چی رو آف کردم ، یه سال پیش ، من این جوری بودم ، سرم شلوغ بود ، کار ، درس ، زندگی .... اما زود پیر شدم ، باز نشستگی زود تر از موعد خورد بهم ... دیگه حال هیچ کاری رو ندارم ، کم کم دارم متمطن می شم که دچار فسردگی از نوع فشرده اش شده ام :hmm:
باز ایول به شعور اون رییس مرکز ، روسا کاری به طرف ندارن ، فقط می بنن اگه زحمت داره ، که ریجکت می کنن ، اگه نه با یه منت کلفت کاری می کنن :(
ان شاالله که مشکل شما هم حل بشه ، خدا از دهنتون بشنوه مجتبی خان .
هر روز عصر با مامان سر تی وی دعوا بود ، ایشون می خواست به خانه بر می گردیم ببینه ، من می خواستم دیسکاوری ، اما باورتون نمی شه ، مامان 1 ماه به تی وی نیگاه هم نکرده ، روز ها می شینه روی تشک چه اش و فقط نماز می خونه ، دعا می کنه ، گریه می کنه ... :( :( :( :(
امتحان سختیه ، مشکل یه طرف ، قیافنه مامان رو این جوری دیدم ، یه طرف
ان شاالله که خدا مشکل همه رو حل کنه :eek:
من هم از لینکی که معرفی کرده بودید چند ماه پیش شکایت فرستادم ولی جواب ندادن. دیروز دوباره اقدام کردم که این جواب رو برای من فرستادن:

یالطیف...
دوست عزيز - سلام
مشکلتان را جهت بررسی به شرکت مخابرات استان تهران ارسال کرده بودیم که طی جوابیه آنها اعلام نمودند در حال حاضر مشکل مرتفع نگردیده و با اجرای طرح در آینده محقق خواهد شد...
بازرسی شرکت مخابرات ايران

خب یعنی چی؟! من باید بشینم تا اینده! :wacko::wacko::blink::(

با این جواب ، آره ، باید صبر کنید ، یا شانستون می گه و کابل بر گردون می کنن ( باز هم می گم ، کوچه ما با این کابل برگردون شده ، هنوز 2 _ 3 تا پی سی ام داره :eek: ) یا نمی کنن ، چند وقت تحمل کن ، یه هفته ، 2 هفته ، یادم بنداز ، شماره جناب آقای بیگدلی رو بدم خدمتتون ، حتما یادآوری بفرمایید

امیدوارم مشکل همه حل بشه ، هم پی سی ام ها ، هم فیبر ها ، هم مشکلات خانوادگی :hmm: ، ان شاالله
مرسی
یا حق

Satanys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این جواب ، آره ، باید صبر کنید ، یا شانستون می گه و کابل بر گردون می کنن ( باز هم می گم ، کوچه ما با این کابل برگردون شده ، هنوز 2 _ 3 تا پی سی ام داره :eek: ) یا نمی کنن ، چند وقت تحمل کن ، یه هفته ، 2 هفته ، یادم بنداز ، شماره جناب آقای بیگدلی رو بدم خدمتتون ، حتما یادآوری بفرمایید

امیدوارم مشکل همه حل بشه ، هم پی سی ام ها ، هم فیبر ها ، هم مشکلات خانوادگی :hmm: ، ان شاالله
مرسی
یا حق

ممنون آخوند جان. :blush:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
الآن دقت کردم ، دیدم نوشته شرکت مخابرات ایران ، یعنی مال کل کشوره ، راستش اگه تاپیک رو خونده باشید کامل ، متوجه می شید که معلوم نیست ، هیچی معلوم نیست ، نه زمانیش ، نه مکانش :D نه اصلا شدنی بودن کار ! ( این جوری می گم که اگه یه وقت نشد ، از چشم من نبینید :p :دی )
جواب می دن ان شاالله ، شکایتی که شما سند کردید ، می شه نامه ، از بازرسی ، می زنن به بازرسی کل ، بعد به استان و بعد منطقه ، همین جوری ریز می شه ، فکر کنید تا این ها بخواد برسه و برگرده ، یه چند وقتی طول داره دیگه ، صبر کنید تا جواب بدن ، اگه ندادن ، 2 باره ، یه بار فایده نداره :دی

تو این چند وقته ، انگار همه سرشون شلوغه ، جز من ، من همه چی رو آف کردم ، یه سال پیش ، من این جوری بودم ، سرم شلوغ بود ، کار ، درس ، زندگی .... اما زود پیر شدم ، باز نشستگی زود تر از موعد خورد بهم ... دیگه حال هیچ کاری رو ندارم ، کم کم دارم متمطن می شم که دچار فسردگی از نوع فشرده اش شده ام :hmm:
باز ایول به شعور اون رییس مرکز ، روسا کاری به طرف ندارن ، فقط می بنن اگه زحمت داره ، که ریجکت می کنن ، اگه نه با یه منت کلفت کاری می کنن :(
ان شاالله که مشکل شما هم حل بشه ، خدا از دهنتون بشنوه مجتبی خان .
هر روز عصر با مامان سر تی وی دعوا بود ، ایشون می خواست به خانه بر می گردیم ببینه ، من می خواستم دیسکاوری ، اما باورتون نمی شه ، مامان 1 ماه به تی وی نیگاه هم نکرده ، روز ها می شینه روی تشک چه اش و فقط نماز می خونه ، دعا می کنه ، گریه می کنه ... :( :( :( :(
امتحان سختیه ، مشکل یه طرف ، قیافنه مامان رو این جوری دیدم ، یه طرف
ان شاالله که خدا مشکل همه رو حل کنه :eek:
خوب جناب آخوند؛
مشکل بنده حل شد؛البته بنده در مسافرت هستم اما خیلی کوتاه بگم دوشنبه قبل از حرکت کردن ؛ رئیس مرکز تماس گرفت و گفت که مشکل حل شده؛بنده هم به اینترنت وصل شدم و دیدم که سرعت کانکشن دایال آپ از 30 کیلو بیت پر سکنت بیشتر شده و 42 هست،اطمینان پیدا کردم و دوباره درخواست رانژه کردم،
باور کنید جناب آخوند من از ته قلبم اون دعا رو کردم؛اصلا" خبر نداشتم که شما مشکلی دارید یا نه؛اما حالا بازهم می گم که امیدوارم که مشکلتون حل بشه؛شما کمک کردید که مشکل بندگان خدا حل بشه؛چندین دوست مشکلشون حل شده و مطمئن باشید که خدا هم کمکتون خواهد کرد؛اگر هم موردی هست که کمکی از دست بنده بر میاد بفرمایید تا در خدمتتون باشم؛
موفق باشید.

abre sepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام akhoond عزیر ،از این که وقت میگذارید و جواب میدید ممنون،اگه درست نشه هم هیچ کس از چشم شما نمی بینه .همین که یه نفر باشه یه راه حلی نشون بده و یه کم در مورد مشکل با آدم همدردی کنه هم خودش خیلیه.من که واقعآبرام سخته بی تفاوت بشینم و ببینم دارن حقم را می خورن،حداقل با این کار دل خودمو راضی می کنم که یه اقدامی کردم.امیدوارم مشکل همه حل بشه

Last edited:

behnam1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
من هم از دسته فیبری ها هستم :D
فکر کنید واسه محل کارمون (حکیمیه) کلی با رئیس این و اونور کردیم که adsl بگیریم
بعد مودم بی سیم خفن خریدیم و کامپیوترها رو شبکه کردیم
و در آخر متوجه شدیم چند ماه پیش کابل برگردون بوده و... :lol:
خلاصه کلمون خورد به دیوار
حالا باز خدا رو شکر من تو خونه adsl دارم :cool:
اما جدا جای بسی تاسف که همیشه یا قیر نیست یا قیف یا مسئولش

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون آخوند جان. :blush:
خواهش می کنم ، کاری می کنم که ، یادت نره به من یاد آوری کنی ، من پارکینسون دارم ( ببین چقدر شدیده که اسم آلزایمر هم یادم نمی مونه :D )
خوب جناب آخوند؛
مشکل بنده حل شد؛البته بنده در مسافرت هستم اما خیلی کوتاه بگم دوشنبه قبل از حرکت کردن ؛ رئیس مرکز تماس گرفت و گفت که مشکل حل شده؛بنده هم به اینترنت وصل شدم و دیدم که سرعت کانکشن دایال آپ از 30 کیلو بیت پر سکنت بیشتر شده و 42 هست،اطمینان پیدا کردم و دوباره درخواست رانژه کردم،
باور کنید جناب آخوند من از ته قلبم اون دعا رو کردم؛اصلا" خبر نداشتم که شما مشکلی دارید یا نه؛اما حالا بازهم می گم که امیدوارم که مشکلتون حل بشه؛شما کمک کردید که مشکل بندگان خدا حل بشه؛چندین دوست مشکلشون حل شده و مطمئن باشید که خدا هم کمکتون خواهد کرد؛اگر هم موردی هست که کمکی از دست بنده بر میاد بفرمایید تا در خدمتتون باشم؛
موفق باشید.
خوشحالم ، امیدوارم شما و خانواده ، بی مشکل بتونید ادامه تحصیل بدید ، حسودی ام می شه می بینم بقیه حال درس دارن و من ، نه ... :(
فقط قول بدید هر کسی رو که دیدید مشکل داره راهنمایی اش کنید ، ثواب داره :cool:
شما لطف دارید ، امیدوارم مشکل ما هم قبل از این که اتفاقی برای مامان بیافته حل بشه ، کاری از دست کسی بر نمیاد متاسفانه :hmm:
مخلصیم
سلام akhoond عزیر ،از این که وقت میگذارید و جواب میدید ممنون،اگه درست نشه هم هیچ کس از چشم شما نمی بینه .همین که یه نفر باشه یه راه حلی نشون بده و یه کم در مورد مشکل با آدم همدردی کنه هم خودش خیلیه.من که واقعآبرام سخته بی تفاوت بشینم و ببینم دارن حقم را می خورن،حداقل با این کار دل خودمو راضی می کنم که یه اقدامی کردم.امیدوارم مشکل همه حل بشه
خواهش می کنم ، کاری نمی کنم که ، اگه این ها موثر بیافته ، اون درسته ، وگرنه که همه اش حرفه که .. :blush:
امیدوارم همه مشکلات حل بشه
سلام به همه
من هم از دسته فیبری ها هستم :D
فکر کنید واسه محل کارمون (حکیمیه) کلی با رئیس این و اونور کردیم که adsl بگیریم
بعد مودم بی سیم خفن خریدیم و کامپیوترها رو شبکه کردیم
و در آخر متوجه شدیم چند ماه پیش کابل برگردون بوده و... :lol:
خلاصه کلمون خورد به دیوار
حالا باز خدا رو شکر من تو خونه adsl دارم :cool:
اما جدا جای بسی تاسف که همیشه یا قیر نیست یا قیف یا مسئولش

متاسفم ، نمی خوام نا امیدتون کنم ، اما فقط دارم آمار می دم ، تا حالا کسی زورش به فیبر نرسیده ، فیبر ها خیلی گردن کلفت اند :D
اما نمی گم که کاری نکنید ، اما با این دید برید جلو که دیگه کله تون آسیبی نبینه ...

یه دوستی به شوخی می گفت که " گر خدا ز حکمت ببندد دری / زند بر آن قفل ، قفل محکم تری " :D:blush::p
حالا این که شوخیه ، اما انگار ماجرای ما واقعا این طوری شده :hmm:

مخلصیم
یا حق

Last edited:
بالا