برگزیده های پرشین تولز

مشکلی با یک فولدر دردسر ساز

paula

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام
کمک کمک
من یه فولدر در کامپیوترم دارم که 6 گیگ فایل از توع فیلم است و فرمت های فایلام ts و mpeg است مشکلی که من با این فولدر دارم اینه که هر وقت میخوام این فولدرو باز کنم یا دیلیت کنم یا کپی یا جتی ایکن کنم کامپیوترم هنگ میکنه و حنی با alt + ctrl + del کاری نمیشه کرد وباید کامپیونرو خاموش کنم و این صدمه زیادی به لپ تاپم میزنه حالا من با این فولدر چیکار کنم ؟!!!
مشخصات وینروزمم:windows 7 ultimate 32 bit ه
خواهشا کمکم کنید
مر30

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
اين مشكل بيشتر اوقات وقتي پيش ميادش كه كدك اون فايل ها نصب نباشه و شما در حالت thumbnail بخواي پوشه رو باز كني
شما وقتي رفتي توي پوشه كليك رايت كن و بعدش نوعش رو به صورت list بزار و اون موقع ميبيني كه راحت تر باز ميشه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
تعداد فایل های یه فولدر وقتی خیلی زیاد باشه هم اینطوری میشه...

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
شما به cmd دسترسی ندارید؟ (چون با ویندوز7 کار نکردم اطلاعی ندارم) ولی اگه به cmd دسترسی داشته باشید با یک کد ساده میشه دلیتش کرد

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
شما به cmd دسترسی ندارید؟ (چون با ویندوز7 کار نکردم اطلاعی ندارم) ولی اگه به cmd دسترسی داشته باشید با یک کد ساده میشه دلیتش کرد

عزیز ویندوز 7 هم cmd داره.

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42
می تونی با نرم افزار Active boot disk سیستم را بوت کنی و هر فولدری را که می خواهی پاک یا جابجا کنی

newmassege

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين مشكل بيشتر اوقات وقتي پيش ميادش كه كدك اون فايل ها نصب نباشه و شما در حالت thumbnail بخواي پوشه رو باز كني
شما وقتي رفتي توي پوشه كليك رايت كن و بعدش نوعش رو به صورت list بزار و اون موقع ميبيني كه راحت تر باز ميشه
به نظرم اگه اینکار رو کنی مشکلت حل میشه. اگه نشد از طریق CMD فایل ها رو جابجا یا حذف کن.

بالا