برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب و غریب!

alli2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
یه سوال از دوستان داشتم:
من توی Wamp Server وقتی دیتا بیس رو ایجاد میکنم،هیچ Table ای ایجاد نمیکنه؟
مگه نباید به صورت خودکار 20-10 تا Table از پیش ساخته شده ایجاد شه؟
این مشکل رو، هم روی Wamp Server دارم هم روی Host
Host هم Linux Cpanel11 هست
کسی میدونه جریان چیه؟
با 3تا سیستم مختلف هم تست کردم،دیتابیس رو میسازه ولی هیچ جدولی در اون وجود نداره؟!؟!؟!؟!
عکس از دیتابیس هاست:
http://ir.webuda.com/images/ce83e5d4135b.jpg

عکس از دیتابیس Wamp Server روی LocalHost:
http://ir.webuda.com/images/454ca2270599.jpg
:eek::eek::eek:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,473
جدیداً مد شده هر کی سوال داره، میره یه اکانت جدید میسازه!

مشکل شما اصلاً مشکل عجیب و غریبی نیست و در واقع اصلاً «مشکل» نیست. بلکه یک روند کاملاً طبیعی است!!

مسئله شما ربطی به Wamp Server و... نداره.

کی گفته که هر دیتابیسی ایجاد بشه، چندتا تیبل هم همراهش ساخته میشه!؟

شما باید ابتدا دیتابیست رو ایجاد کنی (همون کاری که توی عکس نشون دادی)، سپس باید برای اون دیتابیس تیبل های دلخواه رو ایجاد کنی. بعد از اون در تیبل ها، فیلدهات رو تعریف کن.

alli2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدیداً مد شده هر کی سوال داره، میره یه اکانت جدید میسازه!

پس میتونم بپرسم فروم به چه دردی میخوره؟؟
احتمالا تعریف شما از فروم یه چیز دیگس!!:p

کی گفته که هر دیتابیسی ایجاد بشه، چندتا تیبل هم همراهش ساخته میشه!؟

شما باید ابتدا دیتابیست رو ایجاد کنی (همون کاری که توی عکس نشون دادی)، سپس باید برای اون دیتابیس تیبل های دلخواه رو ایجاد کنی. بعد از اون در تیبل ها، فیلدهات رو تعریف کن
دفعه اولم نیس که،قبلا هم این کارو انجام دادم،این سری با این مشکل روبه رو شدم...هر بار که یه DB میسازی یه سری Table با Field های پیش فرض میشازه تا بشه روش جوملا یا هر CMS ای نصب کرد
اگه این کارو نکنه که نمیشه روش CMS نصبید!
:lol:

jaf@r

Registered User
لایک‌ها
0
احتمالا تعریف شما از فروم یه چیز دیگس!!:p

دفعه اولم نیس که،قبلا هم این کارو انجام دادم،این سری با این مشکل روبه رو شدم...هر بار که یه DB میسازی یه سری Table با Field های پیش فرض میشازه تا بشه روش جوملا یا هر CMS ای نصب کرد
اگه این کارو نکنه که نمیشه روش CMS نصبید!
:lol:

دوستمون درست فرمودند. وقتی که شما یه دیتا بیس در سرور مای اسکو ال ایجاد میکنید در واقع یک دیتابیس خالی ایجاد میکنید که طبیعی هم هست. بعد باید شروع به ایجاد جدول کنید. که درمورد شما که میخواید سی ام اس نصب کنید اینکار (ایجاد جدول های مورد نیاز) توسط بخش installer سی ام اس مثلا وردپرس با گرفتن نام بانک اطلاعاتی انجام میشه.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,473
احتمالا تعریف شما از فروم یه چیز دیگس!!

منظورم افرادی بود که خودشون تو فروم اکانت دارند ولی برای پرسیدن یه سوال میان اکانت جدید درست می کنند. اما گویا این مسئله در مورد شما صادق نبوده و شما کاربر جدید فروم هستید. بگذریم...

و در مورد مشکلتون:
به نظر نمیرسه که خود Mysql یا PhpMyadmin اتوماتیک تیبل ایجاد کنند.

اگر میخواهید CMS آماده نصب کنید، فقط نام دیتابیس رو بهش بدید، معمولاً خودش اتوماتیک جداول مورد نیاز رو ایجاد می کنه. ولی اگر اسکریپت آماده نیست، باید خودتون جداول رو ایجاد کنید و یا Sqlتون رو ایمپورت کنید.

alli2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستمون درست فرمودند. وقتی که شما یه دیتا بیس در سرور مای اسکو ال ایجاد میکنید در واقع یک دیتابیس خالی ایجاد میکنید که طبیعی هم هست. بعد باید شروع به ایجاد جدول کنید. که درمورد شما که میخواید سی ام اس نصب کنید اینکار (ایجاد جدول های مورد نیاز) توسط بخش installer سی ام اس مثلا وردپرس با گرفتن نام بانک اطلاعاتی انجام میشه.
اره،درسته؛حق با شما بود، من اشتباه میکردم!
ولی یه مشکل جدید دارم:
تو بخش اتصال جوملا به بانک مشکل دارم!ارور میده میگه نمیتونم به دیتابیس وصل شم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نام هاست رو این میزنمomkasra
نام کاربری رو این میزنم=omkasra_omuser
نام دیتابیس رو هم این میزنم= omkasra_omdb
دیتابیس ها و یوزر هاش رو هم دقیقا همین جوری ساختم
خودم تو نام هاست شک دارم!ادرس سایتم www.omkasra.ir هست...پس هاستم میشه omkasra درسته؟

Last edited:
بالا